3
2
4
86'

Ciekawa akcja Czyżyckiego z Rybickim. Ten drugi powstrzymany przez Pietrzaka, który wybił piłkę na rzut rożny.

3
6
2
2
2
85'

Haydary przyjął źle piłkę i przewrócił się w polu karnym. Nieudane zagranie reprezentanta Afganistanu.

4
3
1
3
6
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Jakóbowski. Po raz drugi próbował wymusić rzut karny! Jakóbowski wbiegł w stojącego w polu karnym Kubickiego i efektownie padł na murawę. Decyzja jak najbardziej słuszna.

22
6
4
7
12
79'

Po szybkiej akcji Warty, Rybicki strzelił nad poprzeczką bramki Kuciaka.

4
6
1
79'

Doskonała interwencja Kuzdry, który powstrzymał szalejącego Haydary'ego.

1
1
1
2
1
77'

Akcja Makowskiego, dobre wejście Ławniczaka, który powstrzymał młodzieżowca Lechii.

3
1
1
3
76'

Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu rożnego, piłkę złapał pewnie Lis.

3
1
1
1
75'

Laskowski ostro sfaulował Makowskiego. Sędzia odgwizdał tylko faul.

2
1
1
5
73'

Po strzelonym golu Lechia gra dużo spokojniej na boisku. Gdańszczanom łatwiej się gra, w Warcie pojawiła się nerwowość.

7
3
6
71'
70'

Nieudane dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego.

3
1
3
1
69'

Potężna bomba Rybickiego zza pola karnego. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
5
3
1
1
68'
68'

Na spalonym Haydary.

6
3
3
4
5
66'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Michał Nalepa.

Pietrzak z rzutu wolnego. Piłka trafiła pod nogi Nalepy, który wycofał ją do Zwolińskiego. Ten precyzyjnym strzałem pokonał Lisa. To pierwszy celny strzał Lechii w meczu i od razu gol!

62
29
6
24
36
65'

Kiełb sfaulował wychodzącego do akcji Haydary'ego. Sędzia Marciniak go jednak oszczędził.

6
3
3
4
65'

Kuciak spokojnie złapał piłkę po rzucie wolnym piłkarza Warty.

4
1
1
1
5
63'

Ofensywna akcja Jakóbowskiego, który zatrzymał się pod polem karnym na Makowskim.

2
2
3
1
3
61'

Pietrzak podał piłkę do Zwolińskiego, ten jednak na spalonym.

6
3
4
60'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka. Za faul na Makowskim.

Warta Poznań
5
1
3
5
4
59'
59'
58'

Piłka do Gajosa, ten jednak przyjął piłkę ręką.

6
1
1
1
2
56'

Z ostrego kąta strzelał Kiełb, obronił Kuciak.

9
4
2
1
2
54'

Długa akcja Warty. Janicki zdecydował się na niekonwencjonalne zagranie, piłkę spokojnie złapał Kuciak.

3
3
2
53'

Nalepa wrzucał piłkę w kierunku Paixao, tego jednak asekurował Kieliba. Piłka w rękach Lisa.

8
2
2
1
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Makowski. Za faul przerywający kontratak Rybickiego.

Lechia Gdańsk
3
2
1
6
50'

Trzeci rzut rożny Lechii, piłkę tym razem przed siebie wybił Trałka.

7
3
3
1
50'

Pietrzak kolejny raz z rzutu rożnego, tym razem wybił piłkę Kuzdra.

3
5
1
2
49'

Dośrodkowanie Lechii z rzutu rożnego, piłkę wybił Kupczak.

1
1
1
1
48'

Akcja Flavio Paixao, ten jednak zatrzymany przez Ławniczaka.

2
3
1
1
6
47'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kuzdra. Za faul na Kubickim.

2
45'

Indywidualna akcja Mihalika, ten jednak zatrzymał się na obrońcach Warty Poznań.

6
4
1
3
42'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Ławniczaka. Ten jednak nie miał pomysłu co z nią zrobić. Od bramki Kuciak.

3
4
3
1
4
42'

Janicki podał piłkę do Jarocha, ten wywalczył rzut rożny. Piłkę wybił Nalepa.

6
3
1
40'

Przeciągnięta wrzutka Zwolińskiego. Piłka w rękach Lisa.

4
3
3
2
1
38'

Fila podał piłkę do Makowskiego, ten jednak strzelił wprost w obrońcę.

3
2
3
6
1
37'

To powinien być gol! Po podaniu Kuzdry strzelał Robert Janicki, jednak trafił w słupek! Piłkarze Lechii muszą zrozumieć, że żarty się skończyły.

26
9
4
1
9
36'

Z rzutu rożnego Pietrzak, podbita piłka przeleciała na drugą stronę boiska.

3
2
3
1
35'

Zablokowany strzał Flavio Paixao.

1
2
1
6
34'

Kopacz wrzucał piłkę do Zwolińskiego, ten jednak stracił piłkę. Napastnik został ograny przez Ławniczaka.

2
1
3
32'

Kuzdra miękko wrzucał piłkę w pole karne Lechii, piłkarze Warty nie doszli do piłki po tym niedokładnym dośrodkowaniu.

3
29'

Kopacz zbyt mocno podał piłkę do Pietrzaka. Od bramki Lis.

4
2
3
28'

Po kilku minutach dominacji Warty, Lechia zdołała oddalić piłkę od własnego pola karnego.

5
1
1
25'

Kiełb z rzutu wolnego, piłkę wybili goście.

5
3
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Za faul na Jakóbowskim.

4
1
2
3
24'

Kuzdra podał piłkę Rybickiego, ten strzelił celnie, jednak Kuciak odbił piłkę! Przewaga zespołu z Poznania jest niepodważalna.

7
2
3
2
23'

Kuzdra podał piłkę do Jarocha, ten jednak nie trafił w piłkę! Zmarnowana szansa Warty.

4
5
3
2
20'

Pietrzak wrzucał piłkę w pole karne Warty, ta jednak nie trafiła do nabiegających piłkarzy. Akcję kończył jeszcze Fila, jego zagranie było jednak zupełnie nieudane.

4
2
1
5
2
19'

Akcja Jakóbowskiego prawą stroną boiska. Piłkę zablokował Kopacz.

8
2
1
1
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

5
1
3
6
16'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Pietrzak, w polu karnym Warty było jednak bardzo "zielono" od koszulek gospodarzy i jeden z nich wybił piłkę przed siebie.

6
1
4
16'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kiełb. Sfaulował Karola Filę.

5
3
3
5
14'

Pierwszy celny strzał w meczu. Próba Rybickiego, obronił Kuciak.

6
5
4
13'

Kolejny raz na spalonym jeden z piłkarzy Lechii Gdańsk.

4
1
1
4
11'

Indywidualna akcja Łukasza Zwolińskiego po podaniu Gajosa. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak spalonego.

4
2
1
2
5
9'

Akcja Rybickiego lewą stroną boiska, piłkarz Warty podał jednak do nikogo.

8
4
2
3
2
9'

Chwila spokoju na boisku w Grodzisku Wielkopolskim.

1
4
7'

Warta Poznań prowadzi grę, atakuje, gra wysokim pressingiem. Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu beniaminka.

9
7
3
2
3
5'

Świetna akcja Warty Poznań! Na strzał z dystansu zdecydował się Robert Janicki, jednak minimalnie chybił! Dusan Kuciak może odetchnąć z ulgą.

7
3
2
2
7
3'

Zamieszanie pod polem karnym Kuciaka. Ostatecznie Słowak wybił piłkę przed pole karne.

10
2
2
1'

Warta Poznań wychodziła z ciekawie zapowiadającą się akcją. Poznaniacy zagrali jednak fair, wybijając piłkę na aut - wcześniej przy jednej z akcji ucierpiał Flavio Paixao.