1
1
85'
84'

Dobre dośrodkowanie z lewej strony, Beciraj przegrywa jednak walkę z Augustynem. Wciąż jednak jesteśmy pod polem karnym Jagi.

3
3
2
1
2
80'

Problemy zdrowotne Arsenicia, trzeba było przerwać grę.

1
1
2
1
80'

Kolejna próba Mystkowskiego już lepsza, ale tuż nad poprzeczką! Lis nie zdążyłby odbić piłki.

2
1
1
78'

Strzał Mystkowskiego z 20 metrów jednak niecelny, nieczysto trafił w piłkę.

1
2
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić.

Jagiellonia Białystok
4
2
1
1
72'

Akcja Szota, gra w głąb pola karnego i w ostatniej chwili podanie przecina Steinbors! Beciraj miałby okazję na strzał do pustej bramki.

3
1
1
69'

Romanczuk z dystansu, rykoszet i Lis ofiarnie biegł za piłką i ją odbił!

1
1
1
68'
68'
68'

Sadlok z dystansu posyła piłkę w trybuny.

2
67'

Zamknięta Wisła, jej kontry skrzydłami bardzo łatwo są przerywane.

1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bida. Ostro sfaulował Błaszczykowskiego.

4
3
1
2
2
61'

Trwa napór Jagiellonii, ale brakuje dobrego strzału na bramkę. Gęsto jest ustawiona obrona Wiślaków.

1
1
57'

Fantastyczna piłka Imaza do Prikryla, ale skrzydłowy Jagi w sytuacji sam na sam trafia prosto w ręce Lisa!

2
1
1
3
3
55'

Sprytne rozegranie Jagi, ostro cięta piłka przez Imaza przeleciała tuż przed linią bramkową, nie zgarnął jej Puljić.

2
52'

Przerwa w grze. Trzeba zebrać serpentyny z murawy...

1
1
2
2
1
51'

Strzał Sadloka głową ląduje w rękach Steinborsa.

1
1
1
48'

Mocne dośrodkowanie Makuszewskiego, za mocne. Ale trzeba przyznać, jest najaktywniejszy na boisku.

2
2
48'

Co ciekawe, Jaga oddała w pierwszej połowie dwa razy więcej strzałów od Wisły.

1
1
2
1
1
46'

Pierwsza szansa da Wisły po gwizdku. Strzał Chuci jednak zablokowany. Potem poprawka Burligi obroniona przez Steinborsa, ale gracz z Krakowa był na spalonym.

1
1
2
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę. Arsenic potrzebuje pomocy lekarzy po zderzeniu z Sadlokiem.

3
2
6
5
4
43'

Pospisil z dystansu zablokowany.

1
1
7
5
42'

Kolejna bardzo dobra piłka w kierunku Buksy od Błaszczykowskiego, ale napastnik Wisły jest dziś za wolny...

4
3
2
2
2
38'

Znowu świetnie Makuszewski w rejonie pola karnego, cofa do Puljicia, ale snajper Jagi strzela gdzieś pod dach stadionu...

2
3
3
10
3
37'

Makuszewski dośrodkowuje, główka Imaza, ale piłka leci wysoko nad poprzeczką.

2
1
9
35'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Wdowik.

4
3
8
3
6
34'

Błaszczykowski zbiera się do strzału zza pola karnego, uderza, piłka odbija się od biodra Augustyna i to zmyliło bramkarza gospodarzy. Piłka w siatce, mamy remis!

24
14
8
9
15
33'

3
30'

Makuszewski wypuszcza Imaza w polu karnym, ale Hiszpan pod presją strzela nad bramką.

3
2
2
6
1
26'

Szybka akcja Jagi, napędzony Makuszewski strzela z dystansu i pakuje piłkę pod poprzeczką. Prowadzą gospodarze!

26
20
5
6
7
25'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski.

34
32
10
13
19
24'

Strata Wdowika we własnym polu karnym, Jean Carlos podaje w kierunku Buksy, ale piłka nie znajduje adresata... Buksa jest dziś poza tempem akcji Wisły.

1
3
5
1
2
23'

Płaski strzał Puljicia, rykoszet, ale piłka i tak w rękach Lisa.

2
2
21'

Wisła zaczyna zamykać Jagiellonię.

3
3
5
19'

Dobry strzał Sadloka z dystansu i świetnie broni Steinbors!

1
1
1
16'

Uderza Błaszczykowski jak z Rosją na Euro, ale tym razem się myli, piłka minęła słupek bramki Steinborsa.

1
1
1
1
3
15'

Wisła stara się szarpać grę prawą stroną, aktywny jest Burliga, ale partnerzy nie grają do niego dokładnie. Kwadrans za nami, mecz nie jest toczony na wysokich obrotach.

1
2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Georgij Żukow. Od tyłu wślizg w nogi Imaza.

5
3
1
4
10'

Savić w polu karnym Jagi, przekłada rywali, strzela, ale jego próba zablokowana.

2
1
2
1
3
8'

Nieporadna próba przewrotki w wykonaniu Prikryla, potem poprawka z dystansu Romanczuka. Piłka wylądowała jednak na trybunach.

1
1
3
1
6'

Wisła za to zagrała dwa mecze towarzyskie - ze Stalą Mielec (4:2) i Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:0). Zaliczyła jednak wpadkę w Pucharze Polski, ulegając KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2.

3
2
2
6'

Nieco wyżej zaczyna naciskać Wisła, ale ma problemy z odebraniem piłki.

2
2
1
2
5'

Przed sezonem Jaga zagrała jeden sparing - wygrała ze Zniczem Pruszków 6:1. Odpadła już z Pucharu Polski, przegrywając z Górnikiem Zabrze 1:3.