2
3
10
89'

Lech stara się jeszcze ruszyć do ataku, czasu gospodarze mają już jednak niewiele.

18
10
1
6
6
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Tuszyński na dwa tempa. Piłka w prawym rogu, Bednarek w przeciwnym. 2:2!

51
28
14
20
79
87'

Rzut karny dla Wisły! Sędzia uznał, że Gumny sfaulował Gjertsena!

32
15
5
11
80
86'

Efektowny strzał Kamińskiego z ok. 17 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

35
14
6
7
12
84'
ZMIANA
23
8
5
5
3
84'
ZMIANA
3
2
2
3
15
81'

Lech cofnął się i skupił na obronie skromnego prowadzenia. Wisła bije głową w mur.

20
9
1
2
3
78'

Wisła Płock na połowie Lecha, ale goście nie potrafią zagrozić Bednarkowi.

24
10
5
3
6
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
74'

Ramirez dogrywał z rzutu wolnego, piłkę zdołali wybić obrońcy.

3
1
3
7
72'

Kamiński do Ramireza, ten jednak uderzył metr ponad poprzeczką.

8
3
5
10
6
69'

I znowu mogła błyskawicznie odpowiedzieć Wisła. Z pięciu metrów głową starał się uderzać Szwoch, ale skiksował!

14
9
4
7
4
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Jakub Moder. Kamiński Kamińskiemu z głowy! Dalekie zagranie Modera, Jakub Kamiński uciekł obrońcy i uderzeniem głowa z ok. 11 metrów przelobował Krzysztofa Kamińskiego. 2:1!

115
59
6
7
18
65'
ZMIANA
62'

Po dograniu z rogu główkował Michalski, ale ponad bramką.

9
7
1
2
61'

Problemy ma Puchacz, który otrzymał uderzenie w najcenniejsze swoje miejsce.

1
58'

Wisła mogła błyskawicznie odpowiedzieć, ale uderzenie Szwocha zostało zablokowane.

19
11
5
1
6
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Tiba. Puchacz do Tiby, ten wszedł z piłką w pole karne i dość szczęśliwie dograł do Ishaka, który spokojnym uderzeniem z siedmiu metrów pokonał Kamińskiego. 1:1!

108
62
8
13
26
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Michalski.

Wisła Płock
15
11
1
1
54'
ZMIANA
54'

Tiba do Ishaka, ten uderzył z dość trudnej pozycji, ale wprost w Kamińskiego.

1
4
8
52'

Lech w ataku, ale Wisła cały czas skutecznie odpiera próby rywala. Gościom starczy sił? A może gospodarze odczują czwartkowy mecz?

5
3
12
50'

Odpowiedź Lecha, uderzał Puchacz, ale daleko od celu.

6
1
7
17
49'

Kontra Wisły, zagranie do Kocyły, ten jednak z pola karnego uderzył wprost w bramkarza!

10
5
2
1
2
48'

Rzut rożny dla Lecha, ale zabrakło uderzenia. Wybronili się płocczanie.

5
1
2
4
5
46'

1
45+2'

4
45+1'

Ramirez do Ishaka, ten stojąc tyłem do bramki trącił piłkę, ale ta toczyła się i odbiła od słupka!

12
11
4
14
17
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
2
4
1
3
44'

Po dograniu z rogu głową uderzał Zbozień, piłkę z linii bramkowej wybił Ishak!

22
9
7
6
11
42'

Lech bije głową w mur. Wisła dobrze broni i nie pozwala Kolejorzowi na wiele.

8
3
3
2
9
40'

Mocny strzał Gumnego, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

4
4
4
9
10
38'

Lech atakuje, ale Wisła wyprowadza groźne kontry.

11
1
1
1
4
35'

Zagranie Ramireza, ale Rasak świetnie przeciął dogranie! Kontra Wisły i Sheridan z pola bramkowego uderzył w Bednarka!

5
2
3
4
6
34'

Statycznie gra Lech. Gospodarze nie potrafią przyspieszyć rozgrywania piłki i tym samym rozmontować defensywę gości.

3
3
3
4
7
32'

Nerwowo na murawie. Ramirez wściekły, macha w kierunku partnerów i sędziego.

1
30'

Szarżował Jóźwiak, ale zawodnik Lecha był na spalonym. Późniejsze rzucenie defensorem gości w Kamińskiego niewiele już dało.

2
3
2
3
3
29'

Ramirez uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur!

4
3
14
27'

CÓŻ ZA PARADA Kamińskiego. Strzał Tiby z pola karnego, a bramkarz Wisły zbił piłkę na słupek!

26
7
6
13
30
26'

Coraz częściej piłka gości w polu karnym Wisły. Wydaje się, że goście cofnęli się zbyt głęboko.

8
4
1
1
3
24'

Po dośrodkowaniu do uderzenia doszedł Rogne, strzał poszybował metr ponad bramką.

3
7
2
3
5
22'

Akcja Wisły zakończona niecelnym uderzeniem Kocyły z pola karnego.

5
2
2
4
4
21'

Mogło być groźnie pod bramką Wisły, strzał Gumnego został jednak zablokowany.

6
3
6
2
6
19'

Po stracie goli Lech zepchnął Wisłę na jej połowę, ale jak na razie gospodarze bez okazji bramkowych.

10
2
1
2
9
17'
ZMIANA
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Mocny strzał Szwocha w środek bramki. Bramkarz w swoim lewym rogu. 0:1!

Wisła Płock
42
19
10
17
55
15'

Rzut karny dla Wisły! Ręką zagrał Satka.

25
12
5
16
46
15'

Problemy z prawą nogą ma Rzeźniczak. Defensor opuszcza boisko.

10
5
2
5
9
13'

Rzut rożny dla Wisły, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Lecha Poznań.

6
4
2
2
5
11'

Wisła wyszła z akcją, dobrze to wyglądało, ale sędzia zatrzymał grę. Powodem spalony.

7
6
3
2
4
10'

Lech Poznań uzyskał optyczną przewagę. Płocczanie skupieni na własnej połowie, bez chęci wyprowadzenia kontry.

16
4
3
1
2
8'

Moder uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak w mur. Po chwili z dograniem poradził sobie czujny na przedpolu Kamiński.