Rzut wolny dla Stali tuż przed polem karnym. Jak to się skończy?

3
3
3
90+15'

Zagranie w pole karne do Piszczka, ten jeszcze przerzuca piłkę do Alvareza. Jest strzał z woleja, ale piłka poleciała w trybuny.

2
4
2
1
90+14'

Czy tu dojdzie jeszcze do zmiany wyniku? Oba zespoły mają jeszcze siły na szybką grę.

2
1
1
3
90+12'

Wstrzelenie piłki z prawej strony, rykoszet nieco myli Primela, który jednak odbija piłkę. Dopada do niej Szymonowicz i pakuje pod poprzeczkę. Jest remis!

5
5
2
15
19
90+11'

Gol! Strzelił Dawid Szymonowicz.

12
6
3
24
32
90+9'

Alvarez z wolnego i bardzo ładnie wybija piłkę Primel!

6
1
1
2
90+8'

Jeszcze 9 minut pogramy.

3
1
7
6
6
90+7'

Stal Mielec. Schodzi: Rafał Strączek. Wchodzi: Damian Primel.

90+7'

Strączek jest przytomny - bardzo ważna informacja! I dobra!

18
5
1
1
90+6'

Ładny gest od kibiców - wszyscy biją brawo Strączkowi, który zagrał dziś dobry mecz.

18
3
2
2
2
90+5'

Na murawie ratownicy medyczni, wjechali ze specjalnymi noszami.

1
4
2
90+4'

Jedzie karetka na stadion.

5
4
90+3'

Wciąż są lekarze przy Strączku. Bramkarz zderzył się z Vestenickim. Gracz Cracovii wyciągnął rękę, będąc w powietrzu i trafił łokciem w Strączka. Nie było tu złośliwości.

1
2
2
2
90'

Cracovia ma jeszcze jedną zmianę. Stal jeszcze dwie, ale jedna zaklepana na wejście nowego bramkarza.

2
2
3
2
2
89'

Póki nie zniosą Strączka, Primel nie może wejść na boisko. Rezerwowy bramkarz jeszcze może się rozgrzać.

3
3
4
1
3
88'

Stal Mielec. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Szymon Stasik.

87'

Konieczne są zmiany w Stali w takiej sytuacji... Wejdzie rezerwowy golkiper.

1
3
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez.

3
1
1
1
85'

Przerwa w grze. Strączek, wychodząc do piłki, zderzył się z kimś i padł nieprzytomny. Biegną lekarze, koledzy wyciągają język, by bramkarz się nie udławił.

5
3
6
4
3
84'

2
83'

Strzał Domańskiego z ostrego kąta w słupek, Tomczyk urwał się obrońcom, dopadł do uciekającej piłki, uderzył po ziemi z półobrotu i dał prowadzenie. Stal blisko pierwszej wygranej w sezonie!

8
4
1
82'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk.

38
22
4
3
6
80'

Dziś na trybunach jest 5439 kibiców.

3
76'

Stal Mielec. Schodzi: Petteri Forsell. Wchodzi: Robert Dadok.

76'
76'
75'

Alvarez z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

2
2
72'

Rapa w pole karne, ale w praktyce wyszedł centrostrzał, który prawie wpadł do siatki. Strączek śledził piłkę. Na jego szczęście leciała zbyt wysoko.

1
68'

Stal Mielec. Schodzi: Łukasz Zjawiński. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

68'

Mocna wrzutka Losshaja, ale za mocna dla kolegów.

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras.

1
1
1
66'

Hanca wrzuca piłkę, ale dla Strączka to była bułka z masłem.

1
65'

Kibice zagrzewają Cracovię do walki, ale "Pasy" dość szybko gasną po swoich akcjach...

2
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Petteri Forsell.

1
1
61'

Ładna piłka z lewej strony w pole karne pewnie złapana przez Strączka.

1
2
58'

Żółta kartka dla trenera Cracovii Michała Probierza.

3
2
2
54'

Ostre dośrodkowanie, piłka przelatuje tuż przed bramką Cracovii, zamyka to Flis, ale nie trafia do siatki. Szkoda! Ale na usprawiedliwienie - miał prawie zerowy kąt.