3
90'
88'
86'

Do końca meczu kilka minut i coraz więcej wskazuje na to, że Piast i Warta zdobędą po pierwszym punkcie. Nadal jednak żadna z drużyn nie strzeliła gola w tym sezonie...

1
1
7
2
84'

Piast zamyka Wartę w jej polu karnym.

1
1
3
6
82'

Gramy dalej.

6
1
81'

Sędzia analizuje czy Kupczak nie zagrał piłki ręką. Możliwy rzut karny dla Piasta.

1
1
1
3
2
80'

Kapitalna akcja Pyrki w polu karnym! Młodzian przepuścił piłkę między nogami Kiełba i huknął z kilku metrów. Lis na rzut rożny.

1
78'

Rybicki uderzył na bramkę, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Placha.

1
75'
72'

Zderzyli się ze sobą gracze Warty w polu karnym Piasta i potrzebna była krótka przerwa.

69'

Żyro ruszył na bramkę Lisa, ale wdał się w drybling i stracił piłkę na osiemnastym metrze.

1
2
67'

Czerwiński uratował Piasta! Holubek łatwo stracił piłkę, a stoper Piasta w ostatniej chwili wybił futbolówkę spod nóg Kuzimskiego.

1
3
2
67'

Zamieszanie w polu karnym Warty przerwał sędzia, który odgwizdał spalonego Żyry.

2
2
63'

Piast dał się wyszaleć Warcie i powoli odzyskuje kontrolę nad meczem.

1
1
1
4
4
62'

Powinno być 1:0 dla Piasta! Konczkowski dograł miękko na piąty metr, gdzie dobrze główkował Jodłowiec. Świetnie na linii zachował się jednak Lis.

3
1
2
60'

Steczyk przejął piłkę w środku boiska i pomknął na bramkę. Wymieniał się podaniami z Parzyszkiem aż do pola karnego, gdzie wszystko przerwał Ławniczak.

2
1
58'

Potężny strzał Kupczaka sprzed pola karnego. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

2
56'

Niezłe dogranie Lipskiego, Lis poturbował Kuzimskiego i Kupczaka. Mamy chwilową przerwę w grze.

55'

Kieliba za wysoko podniósł nogę, czym zagroził Parzyszkowi. Rzut wolny dla Piasta.

3
3
54'

Pierwszy wypad Piasta. Steczyk do Konczkowskiego, ten w pole karne, ale żaden z gliwiczan nie zdołał sięgnąć piłki.

1
53'

Póki co obraz gry niewiele się zmienił poza tym, że teraz Warta jest w ataku pozycyjnym, a Piast cofnął się na własną połowę i czeka na kontry.

1
1
51'

Jest i on! Pierwszy celny strzał! Janicki oddał uderzenie sprzed pola karnego, piłka po drodze odbiła się od obrońcy i wpadła do "koszyczka" Placha.

2
50'

Kuzimski huknął z szesnastu metrów wysoko nad bramką.

2
1
48'

Ze sporą wiarą weszli w drugą połowę gospodarze. Utrzymują się przy piłce i próbują zagrozić Piastowi.

3
2
46'

Gramy dalej. Liczymy na lepszy mecz po przerwie.

1
4
45'

Parzyszek sfaulowany przez Laskowskiego. Ostatnia szansa dla Piasta w I połowie.

1
1
3
2
2
44'

Żółtą kartkę za faul na Konczkowskim otrzymał Mateusz Czyżycki.

2
2
2
43'

Nic nie zapowiada zmiany wyniku przed przerwą. Trenerzy obu drużyn będą mieli w szatni sporo roboty.

1
3
2
39'

Kieliba uprzedził Parzyszka i wybił wrzutkę Konczkowskiego.

3
36'

Nudą wieje w boiska...

4
1
1
1
2
33'

Fatalny strzał Vidy z 20 metrów.

2
3
1
31'

Słabe spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim. Oby obie drużyny w końcu się rozkręciły.

4
1
1
28'

Na przebój poszedł Jodłowiec, który pograł w polu karnym ze Steczykiem. "Jodła" oddał strzał, ale został zablokowany. Piast domagał się jeszcze rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką zawodnika Warty, ale o przewinieniu nie ma mowy.

1
2
26'

Laskowski nie zrozumiał się z Rybickim i posłał podanie do rywala.

2
3
4
4
3
25'

Na spalonym złapany Parzyszek.

3
3
23'

Lepszy moment Warty, która nęka Piasta stałymi fragmentami gry.

14
6
2
1
1
23'

Strzał Laskowskiego po rykoszecie wyszedł na rzut rożny.

5
1
21'

Dogranie Trałki na korner wybił Konczkowski.

2
5
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Holubek.

Piast Gliwice
3
1
21'

Holubek sfaulował Czyżyckiego. Okazja dla Warty do dośrodkowania.

1
1
20'

Mało konkretów mamy z obu stron. Brakuje składnych akcji i dobrych okazji podbramkowych.

3
2
19'

Ławniczak oddał głową coś na wzór strzału. Od bramki Plach.

2
1
18'

Czerwiński mocno zagrał na lewe skrzydło, ale Holubek nie miał szans na dojście do piłki.

16'

Grzesik zgrał piłkę klatką piersiową do Lisa i miał sporo szczęścia, że podania nie przeciął Parzyszek.

14'

Szybki wypad Warty. Kuzimski bez problemów ograł Czerwińskiego, co jest sporą sztuką i zagrał wzdłuż bramki. Piłkę wybił Konczkowski.

4
2
2
1
1
14'

Przewagę ma Piast, który zamyka Wartę na jej połowie. Nie przekłada się to jednak na strzały czy choćby dobre okazje.

1
2
11'

Vida dryblował w polu karnym, lecz dośrodkował poza linię końcową...

1
1
8'

Sokołowski świetnie przejął piłkę przed polem karnym i odegrał do Steczyka. Ten został zablokowany.

1
1
7'

Czerwiński posłał długą piłkę w kierunku Steczyka, który jej nie opanował.

1
5'

Steczyk uderzył sprzed pola karnego, ale piłka odbita od obrońcy spokojnie wpadła w ręce Lisa.

5'

Piast próbuje dużą ilością podań przedostać się pod pole karne Warty, ale ciężko idzie mu zyskiwanie terenu.

2'

Spore zamieszanie w polu karnym Piasta po dograniu z rzutu rożnego, ale wybronili się goście.

17:11

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.

1
1
1
1
1
17:11

Sporo problemów przed meczem miał Waldemar Fornalik. Kontuzjowani są Jakub Świerczok, Sebastian Milewski i Gerard Badia. Ponadto blisko odejścia z klubu jest Mikkel Kirkeskov i jego również brakuje w kadrze meczowej.

1
1
1
17:11

W zespole Warty zobaczymy debiutanta - Jan Grzesik zastąpił Jakuba Kuzdrę.

1
2
17:11

Wobec remisu Cracovii ze Stalą Mielec, to właśnie Warta i Piast zamykają obecnie ligową tabelę. Dla gliwiczan ostatnie miejsce w stawce jest rzeczą niespotykaną w ostatnich sezonach. Obie drużyny nie mają jeszcze punktów, więc po tym meczu przynajmniej jedna z nich otworzy swój dorobek.

17:11

Co ciekawe w Grodzisku Wielkopolskim spotkają się dwie drużyny, które w tym sezonie... nie zdobyły jeszcze bramki. Czas najwyższy, aby tę niemoc przełamać.

17:11

Faworytem są oczywiście goście, ale w PKO Ekstraklasie nigdy niczego pewnym być nie można. Warta ma niewiele do stracenia z takim rywalem, więc możemy spodziewać się zaciętego meczu.

17:11

W drugim sobotnim spotkaniu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań podejmie Piasta Gliwice. Czeka nas więc pojedynek beniaminka z brązowym medalistą poprzedniego sezonu i niedawnym mistrzem Polski.