5
1
5
90'

Ładnie z dystansu uderzył Jakov Puljić. Dobrze i efektownie obronił Frantisek Plach.

9
3
4
3
4
88'

Najpierw poprzeczka, a później kapitalnie obronił Pavels Steinbors. Świetnie spisał się bramkarz Jagiellonii.

16
9
2
2
1
87'

Zamieszanie przed bramką gości, ale ostatecznie zdołali się wyratować piłkarze Jagiellonii.

9
4
3
3
5
86'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii i znów dobrze spisali się obrońcy drużyny z Białegostoku.

8
4
3
2
4
84'

Piast rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii. Goście dobrze jednak prezentują się w defensywie.

7
2
4
4
3
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
2
1
81'

Z dystansu strzelał Jakub Holubek. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
2
1
1
81'
79'

Dobrze w defensywie spisał się Bartosz Rymaniak. W ostatniej chwili wybił piłkę Imazowi.

5
2
1
3
78'

Martin Konczkowski dograł tuż przed bramkę Jagiellonii. Znów pewnie spisał się Pavels Steinbors.

5
2
2
3
76'

W polu karnym Jagiellonii główkował Kristopher Vida. Pewnie interweniował Pavels Steinbors.

6
2
2
3
3
72'

71'

Groźna akcja Piasta. Michał Żyro w polu karnym źle przyjął jednak piłkę i nic z całej akcji nie wyszło.

1
3
67'

Makuszewski w polu karnym dograł do Jakova Puljicia. Ten strzelał z kilku metrów, ale po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

1
3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Milewski.

1
66'

Kolejne przerwa w grze. Opatrywany jest jeden z piłkarzy.

65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zabrakło uderzenia na bramkę Piasta. Przy piłce gliwiczanie.

1
1
2
64'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Jagiellonii.

1
62'
58'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Maciej Makuszewski.

Makuszewski ze skrzydła dograł do Imaza. Ten opanował sobie piłkę i huknął z dystansu! Piękny gol i 1:0 dla Jagiellonii Białystok!

Jagiellonia Białystok
66
35
6
4
10
56'

Podanie z głębi pola w pole karne do Piotra Parzyszka. Temu mało brakowało, by tylko trącić piłkę i skierować ją do bramki.

1
1
komentarz

52'

Kolejne dośrodkowanie w tym meczu. Tym razem piłkę wrzucał Bartosz Rymaniak, a pewnie wybili ją obrońcy Jagiellonii.

7
2
1
1
1
51'

Brakuje dobrych okazji strzeleckich w tym spotkaniu.

2
4
2
2
48'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie w pole karne Piasta, ale gliwiczanie wybili piłkę.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
2
45'

Doliczona jedna minuta.

1
45'

Ładny strzał z około 18 metrów oddał Patryk Sokołowski. Piłka przeleciała jednak obok bramki Jagiellonii.

5
1
1
43'

Tym razem w pole karne gości dośrodkował Jakub Holubek. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

2
1
43'

Miękkie dośrodkowanie Lipskiego przed bramkę Jagiellonii, ale zabrakło już uderzenia.

2
41'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
1
38'

Nie ma gola! Był spalony. W Gliwicach zatem dalej 0:0.

6
4
1
8
9
38'

Trwa jeszcze analiza VAR, czy Błażej Augustyn nie był na spalonym.

36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, Augustyn zgrał piłkę, którą wybił jeden z zawodników gospodarzy. Piłka wróciła do Augustyna, ten zagrał ją na długi słupek, gdzie akcję zamknął Makuszewski i skierował futbolówkę do siatki.

16
8
2
2
33'

Z około 25 metrów strzelał Przemysław Mystkowski, lecz trafił w jednego z zawodników gospodarzy.

2
1
32'

Patryk Lipski zagrywał z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka wybita przez obrońców Jagiellonii.

2
2
30'

Jagiellonia Białystok ładnie rozegrała piłkę w okolicy pola karnego Piasta. Tę akcję zakończył strzałem z dystansu Martin Pospisil. To uderzenie zostało zablokowane.

3
1
17:13

1
27'

Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu rożnego, po którym niecelnie główkował Piotr Malarczyk.

1
1
25'

Znów dobrze spisał się Paweł Olszewski. Wybył piłkę po dośrodkowaniu w pole karne Jagiellonii.

3
2
1
1
3
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bogdan Tiru.

2
1
3
21'

Jagiellonia Białystok spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1
1
4
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Lipski.

Piast Gliwice
2
1
1
1
17'

Sporo uderzeń z dystansu. Tym razem próbował Przemysław Mystkowski, lecz to było uderzenie niecelne.

1
15'

Tym razem Piotr Parzyszek oddał minimalnie niecelny strzał z dystansu. To było ładne uderzenie.

1
13'

Dobrze w defensywie spisał się Paweł Olszewski, który wybił piłkę Parzyszkowi. Ten już składał się do strzału.

12'

Dogranie w pole karne Jagiellonii, gdzie jednak dobrze spisali się obrońcy, którzy zdołali wybić piłkę.

9'

Odpowiedź Jagiellonii. Dalekie podanie z głębi pola, Imaz wpadł w pole karne i strzelał z ostrego kąta. Dobrze interweniował Plach.

1
1
1
8'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
7'

Spore zamieszanie przed bramką Jagiellonii. Strzelał Piotr Parzyszek, a gości przed stratą gola uratowała poprzeczka!

1
3
1
2
5'

Jagiellonia stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

1
2'

Z dystansu strzelał Jesus Imaz. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
2
17:13

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.