Kolejny strzał Lopeza, piłka o dwa metry minęła bramkę Polacka.

Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Daniel Bartl.

86'

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Ben Lederman.

86'

Tijanić uderzył z ok. 12 metrów, trafił w poprzeczkę. Poprawka poszybowała ponad bramką.

1
85'

Ivi Lopez uderzał z pola karnego, został zablokowany.

1
84'

Akcja Rakowa, dogranie z lewej strony, ale Gach zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
1
82'

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

82'

Raków. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Giannis Papanikolaou.

80'

W końcówce meczu otwarta gra z obu stron. Zwycięzca jest już znany, ale postrzelać zawsze można.

3
2
2
1
1
77'

Sierpina dogrywał z rogu, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

1
1
75'
74'
72'

Raków. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Ivi Lopez.

3
1
2
1
2
70'

Strzał z dystansu Rzuchowskiego, Szumski z problemami odbił piłkę.

2
1
1
69'

Biliński padł w polu karnym w starciu z Petraskiem, sędzia nakazał grać dalej.

1
1
68'

Laskowski doszedł do uderzenia głową. Strzał z ok. 19 metrów minął bramkę.

1
1
67'

Polacek starał się zatrzymać Tudora, ale zachował się dość nieudolnie. Na szczęście dla bielszczan w porę zdołali wrócić obrońcy.

1
66'

Tijanić w polu karnym, dogranie z linii końcowej zdołali wybić obrońcy.

65'

Rzut rożny, dogranie o kolejny raz Petrasek. Tym razem Polacek wybił piłkę na rzut rożny.

2
63'

Raków panuje, Podbeskidzie sporadycznie stara się zagrażać Szumskiemu.

2
1
komentarz

60'

Strzał Jarocha, piłkę uderzoną z dystansu pewnie złapał Szumski.

3
2
3
2
3
57'
55'

A teraz piłka trafiła do Sapały. Strzał słabszy niż poprzednika poszybował daleko od celu.

1
54'

Do dogrania z rogu doszedł Petrasek, ale uderzył metr ponad poprzeczką.

1
1
53'

Kontra Rakowa, z prawej strony dogrywał Cebula, Nowak w ostatnim momencie wybił piłkę.

2
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Petrasek.

Raków Częstochowa
1
1
51'

Po dograniu z rogu Piątkowski uderzył w słupek, dobijający niemal do pustej bramki Petrasek przestrzelił z sześciu metrów!

2
1
3
3
50'

Raków prowadzi, Raków szuka kolejnych goli. Podbeskidzie na razie nie istnieje.

3
1
2
2
47'

Akcja Rakowa, dośrodkowanie z prawej strony Schwarza, piłkę złapał Polacek.

2
1
2
1
1
46'

1
45+1'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Tym razem Gutkovskis. Mocny strzał w lewy róg, Polacek dobrze wybrał stronę, ale piłki dotknąć nie mógł! 1:4!

14
15
5
2
6
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
2
3
45'

Trzeci karny dla Rakowa! Kun wpadł z piłką w pole karne i został wycięty przez Jarocha!

6
10
1
2
4
43'

Trzy ciosy Rakowa, Podbeskidzie już leży i na razie wygląda na to, że nie zamierza się podnosić. Goście w natarciu.

3
1
2
1
40'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Schwarz w lewy róg, Polacek ponownie w prawy. 1:3!

15
13
2
2
6
39'

Kolejny rzut karny dla Rakowa! Jaroch sfaulował Sapałę.

11
8
2
2
6
38'

Akcję bielszczan zakończył strzałem sprzed pola karnego Nowak. Wprost w ręce Szumskiego.

1
1
1
1
1
36'

Biliński mógł się znaleźć z piłką w polu karnym, ale nie zdołał opanować futbolówki.

1
1
34'

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Fran Tudor. Piękne zagranie do Cebuli z okolic środka pola. Piłkę kapitalnie przyjął pomocnik Podbeskidzia i strzałem obok Polacka trafił do bramki. Futbolówkę starał się jeszcze wybić Komor, ale nie dał rady. 1:2!

21
15
3
4
8
32'

Dogranie z rogu, Szumski zdołał złapać piłkę. Wyrównane spotkanie w Bielsku-Białej.

1
1
17:53

1
29'

Próba wyjścia z akcją Rakowa, gra przerwana faulem w środku pola.

1
26'

Laskowski uderzył z dystansu, ale ponad poprzeczką.

1
25'

Do dośrodkowania doszedł Petrasek, strzał z kilku metrów poszybował ponad bramką!

4
2
23'

Sędzia stara się temperować piłkarzy, którzy sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić w "grze" w sumie nie do końca jeszcze znanym w ekstraklasie arbitrem.

4
1
21'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Strzał Schwarza przy słupku, bramkarz nie był w stanie sięgnąć piłki! 1:1!

19
10
2
2
6
20'

Rzut karny dla Rakowa! Wściekli są piłkarze Podbeskidzia.

12
6
3
19'

Mamy przerwę w grze. Sędzia sprawdza czy Rakowowi należy się rzut karny za zagranie ręką Gacha.

2
3
1
17'

Problemy z nogą, po wcześniejszym ostrym wejściu Wilusza ma Sitek. Będzie konieczna zmiana.

2
2
16'

Podbeskidzie prowadzi i skutecznie oddala grę od własnej połowy.

2
2
2
13'

Gol! Strzelił Tomasz Nowak. Asystował mu Bartosz Jaroch. Strzał z pola karnego Bilińskiego został zablokowany. Po chwili piłka spadła pod nogi Jarocha, ten wycofał przed szesnastkę do Nowaka, który kapitalnie uderzył z woleja. 1:0!

11
10
2
3
4
10'

Błąd Jarocha, obrońca miejscowych szybko jednak naprawił błąd. Uwidoczniła się przewaga bielszczan.

1
1
1
1
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Wilusz.

1
7'

Podbeskidzie w końcu częściej utrzymuje się przy piłce. Raków jednak czeka na swój moment i okazję do wyprowadzenia szybkiego ciosu.

1
3
5'

Próba odpowiedzi bielszczan, z dystansu wyraźnie niecelnie uderzył Figiel.

1
1
4'

Atak frontalny Rakowa trwa. Mocny strzał z dystansu Gutkovskisa, Polacek zbił piłkę do boku!

3
1
1
1
2
3'

I znowu Raków, strzał Gutkovskisa z okolic linii pola karnego obronił Polacek.

2
1
1
2'

Po zagraniu z rogu na przedpolu faulowany był Polacek.

1
2
1'

Rzut wolny dla Rakowa. Dogrywał Schwarz, Petraska w ostatnim momencie uprzedził obrońca. Piłka przeleciała tuż obok słupka.