Pogoń przeniosła grę pod pole karne rywala.

6
2
1
88'

Pogoń gra bardzo dobrze, zyskując kolejne cenne minuty. Lechowi już tylko pozostała walka o honor.

10
5
2
1
3
85'

Po rzucie rożnym Lecha Poznań, piłkę "w koszyk" złapał Dante Stipica.

14
8
3
3
1
85'

Zablokowany strzał Jakuba Modera.

14
13
4
2
3
84'

Po rzucie rożnym Lecha, piąstkował Stipica.

9
8
2
1
83'

Próba strzału Tymoteusza Puchacza, jednak obronił Stipica.

9
7
4
1
82'

Szansa Pogoni Szczecin, minimalnie pomylił się Podstawski podczas strzału głową!

4
3
6
2
4
79'
79'
78'

Piłka wpadła do bramki Pogoni, jednak Awad był na minimalnym spalonym! Co za pech Lecha Poznań.

14
13
9
13
17
77'

Puchacz dograł piłkę do Ramireza, którego strzał głową bezproblemowo obronił Stipica.

6
5
3
1
1
76'

Smoliński zagrał piłkę przed pole karne gdzie nabiegał Dąbrowski. Strzał piłkarza Pogoni obroniony.

2
1
3
2
4
74'

Niecelny strzał Awata.

3
7
4
1
3
73'

Kucharczyk zagrywał piłkę w pole karne rywala, jednak bez powodzenia. Od bramki Lech.

1
1
1
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ramirez. Za faul na Sebastianie Kowalczyku.

Lech Poznań
9
3
3
1
2
67'

Z rzutu wolnego strzelał Jakub Moder, jednak piłka została odbita przed polem karnym rywala.

5
7
5
2
1
66'
8
6
3
2
4
66'
64'

Piąty rzut rożny dla Pogoni. Piłkę wrzucał Michał Kucharczyk, ale bez zagrożenia dla Lecha Poznań.

3
3
4
7
7
63'

Dynamiczna akcja Luki Zahovicia, którego zablokował Dejewski, wybijając piłkę na rzut rożny.

6
3
4
3
4
62'

I już mamy piłkę po drugiej stronie. Zablokowany strzał Jakuba Kamińskiego.

4
3
1
2
2
62'

Po rzucie rożnym, głową prosto w Bednarka trafił Drygas.

3
2
2
2
4
61'

Puchacz doskonale powstrzymał akcję Drygasa, wybijając piłkę na rzut rożny.

4
2
2
1
5
59'

Próba strzału Pedro Tiby, jednak jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę Pogoni.

6
4
4
6
3
57'

Piłkarze Pogoni bardzo dobrze powstrzymali akcję ofensywną Sobola. Od bramki Stipica.

5
3
1
2
1
55'

Zahović strzelał z ostrego kąta, jednak Bednarek nie miał najmniejszych problemów z obroną piłki.

2
2
2
3
4
54'

Rzut wolny Lecha Poznań zakończył się kontratakiem Pogoni. Po asyście Hostikki strzelał Kucharczyk, obronił Bednarek.

6
4
3
3
2
52'

Hostikka z trudem zatrzymał akcję ofensywną Lecha Poznań.

8
6
1
2
2
50'

Kacper Kozłowski ambitnie wszedł w pole karne rywala, tam jednak piłkę wyprowadził Tymoteusz Puchacz.

7
5
1
4
4
48'

Ramirez wrzucał piłkę w kierunku Sobola, ten główkował, jednak nie trafił w światło bramki.

5
6
3
3
5
48'

Nic nie wyszło z rzutu rożnego Lecha.

6
10
3
3
4
47'

Doskonała szansa Lecha Poznań! Po indywidualnym rajdzie strzelił Kamiński, jednak doskonale obronił Stipica!

25
14
2
9
10
47'

Akcja Lecha Poznań powstrzymana przez Kucharczyka.

9
4
3
3
4
46'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kamiński. Młodzieżowiec potrzebował 10 sekund by sfaulować rywala i dostać za to żółtą kartkę.

8
6
1
7
3
czas Druga połowa
46'
7
2
2
2
2
46'
6
7
3
4
1
45+7'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

Pewny strzał i demolka w Poznaniu! Pogoń prowadzi 3:0!

98
60
5
7
25
45+7'

Jednak nie ma zmiany decyzji. Karny dla Pogoni.

37
23
4
6
11
45+6'

Powtórki pokazują, że Crnomarković najpierw dotknął piłki, a później zahaczył o piłkarza Pogoni.

14
10
5
7
13
45+5'

Crnomarković sfaulował w polu karnym Kowalczyka. Rzut karny dla Pogoni!

46
33
10
5
13
45+5'

Na spalonym jeden z piłkarzy Pogoni.

3
4
2
8
11
45+4'

Po sprawdzeniu sytuacji z VAR-em, sędzia... dał piłkę drużynie z Poznania. Zacznie Bednarek. Arbiter mocno się pogubił. Najwidoczniej sprawdzał czy Crnomarkoviciowi należała się czerwona kartka.

6
4
3
4
12
45+3'

A teraz sędzia Przybył korzysta z wideoweryfikacji.

15
11
5
5
5
45+2'

Dziwna sytuacja. Sędzia najpierw dał przywilej korzyści dla Pogoni, a teraz cofa grę i daje rzut wolny Pogoni!

13
14
6
5
3
45+1'

Nadal trwa przerwa. Czekamy na interpretację sędziego.

16
7
4
5
5
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minutę.

6
4
2
5
2
45'

Jarosław Przybył konsultuje się ze swoim sztabem sędziowskim.

6
8
3
4
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Djordje Crnomarković. Za próbę przerwania akcji Pogoni.

13
12
1
4
2
44'

Santeri Hostikka nie trafił do bramki w świetnej sytuacji!

2
3
2
9
4
42'
12
12
5
6
5
39'

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk. Asystował mu Kacper Kozłowski.

Muhar podczas bezsensownego powolnego prowadzenia piłki stracił ją na własnej połowie. Kacper Kozłowski przebiegł kilkadziesiąt metrów, podał piłkę Kowalczykowi, a ten podwyższył wynik spotkania!

97
84
14
12
18
38'

Filip Marchwiński spróbował strzału przewrotką, jednak pewnie obronił dobrze ustawiony Stipica.

6
4
1
3
35'

Z rogu boiska zagrywał Dąbrowski, do piłki doszedł Luka Zahović i nawet umieścił ją w bramce rywala. Trzej piłkarze Pogoni na spalonym. O golu nie było mowy.

4
4
2
8
9
35'

Po rzucie rożnym piłkę wybili poznaniacy. Kolejny korner dla Pogoni.

9
7
1
5
6
34'

Dąbrowski zagrywał do Hostikki, dobra interwencja Crnomarkovicia. Rzut rożny dla Pogoni.

5
3
2
3
32'

Bardzo dobra akcja Kamińskiego, który poradził sobie z dwoma rywalami. Młodzieżowcowi Lecha zabrakło precyzji przy dograniu piłki, którą Stipica mógł tylko spokojnie odprowadzać wzrokiem.

6
3
2
4
29'

Bardzo dobry powrót Puchacza, który bezpardonowym, jednak czystym atakiem zneutralizował Bartkowskiego.

10
4
2
6
5
28'

Z dystansu strzelał jakub Moder, Dante Stipica odbił piłkę. Próbował dobijać Tiba, nie trafił czysto w światło bramki rywala. Jedna z najlepszych akcji Lecha Poznań.

5
2
2
5
4
26'

Tym razem Malec wybił piłkę z własnego pola karnego.

3
2
3
3
2
25'

Zech szukał Zahovicia, ten jednak nie zdołał dobiec do piłki. Od bramki Lech Poznań.

3
6
3
1
23'

Celny, mocny strzał Sebastiana Kowalczyka. Trafił jednak wprost w Bednarka.

7
5
2
3
3
22'

Szczecinianie kontrolują sytuację na boisku. Lech coraz bardziej bezradny.

17
10
1
4
8
19'

Teraz to Pogoń zdaje się być stroną przeważającą. Tym razem Hostikka nie zmieścił się w polu gry. Od bramki Bednarek.

8
5
2
2
17'

Rzut rożny dla Pogoni. Po strzale Drygasa piłkę wypuścił z rąk Bednarek, po chwili Zahović sfaulował Crnomarkovicia.

4
4
1
2
1
13'

Rajd Alana Czerwińskiego, boczny obrońca Lecha nie potrafił jednak precyzyjnie dograć piłki w pole karne rywala.

7
10
7
3
12'

Tym razem akcja Pogoni Szczecin. Piłka nie dotarła do Zahovicia.

4
3
4
4
10'

Tiba chciał podać piłkę Ishakowi, jego zagranie było jednak zbyt niedokładne.

5
5
4
2
10'

Kowalczyk szukał Zahovicia pod polem karnym rywala, tym razem górą obrona Lecha Poznań.

5
4
1
2
4
9'

Pogoń stara się grać atakiem pozycyjnym, jednak piłkarze Lecha momentalnie dobiegają do rywali.

4
2
2
3
7'

Lech Poznań usiłuje atakować, ale tak szybko stracona bramka, dodatkowo w taki sposób ma duży wpływ na przebieg spotkania.

6
7
3
1
4'

Akcja Kamińskiego, strzelał Ishak, jednak piłkę nogami odbił Stipica. Dobry początek spotkania!

10
6
1
3
2
3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Thomas Rogne.

Ale początek spotkania! Kamil Drygas dogrywał piłkę w pole bramkowe, tam był Thomas Rogne. Odbił piłkę bardzo niefortunnie i piłka odbiła się od wewnętrznej części spojenia słupka z poprzeczką, a następnie wpadła do bramki!