Zamieszanie w polu karnym Warty, ale sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

3
1
4
85'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Trałka. Strzał jeszcze otarł się o Zbozienia. Kamiński nawet się nie rzucił. 1:3!

Warta Poznań
91
45
6
3
9
84'
83'

Dogranie w pole karne Warty, piłkę zdołał wybić Trałka.

3
1
1
81'

Do dogrania doszedł Pyrdoł, uderzenie poszybowało jednak ponad poprzeczką.

8
2
3
1
79'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aleks Ławniczak. Wisła złapała kontakt! Sprzed pola karnego uderzył płasko Lesniak, piłka odbiła się od nóg Ławniczaka i myląc Lisa wtoczyła się do siatki. 1:2!

8
6
3
22
33
78'

Odpowiedź Wisły, strzał Szumilasa. Piłka w rękach Lisa.

6
4
77'

Z dystansu prawą nogą uderzył Kuzdra, metr ponad poprzeczką. Warta coraz bliżej wygranej!

7
1
1
3
75'
72'

Po dograniu z rogu uderzać starał się Michalski, ale źle trafił w piłkę.

1
4
3
2
5
72'

Sheridan przedostał się z piłką już w pole bramkowe, płaski strzał instynktownie nogą odbił Lis!

15
4
3
4
3
69'
69'

Kolejny raz do dogrania doszedł Kieliba, strzał był jednak niecelny.

3
3
1
2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleks Ławniczak.

5
3
2
2
5
64'
64'

Angel Garcia uderzył z rzutu wolnego, ponad bramką.

4
4
1
3
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Jakóbowski.

4
1
3
63'

Coraz większa ulewa na boisku w Płocku. W takich warunkach zawsze lepiej jest się bronić.

1
2
1
3
4
62'

Minuty płyną, sporo w meczu może zmienić gol dla gospodarzy. Na razie nic na niego nie wskazuje.

2
60'

Wisła Płock w ataku, Warta Poznań broni się dość pewnie. Aktywny jest Zbozień.

2
1
1
1
57'

Z pola karnego uderzał Rybicki, trafił jednak w Urygę. Mogło być 0:3!

2
2
5
5
3
55'

Wisła zaatakowała, Warta ma coraz większe problemy. Przed momentem uderzał Kocyła, Lis pewnie obronił.

2
3
3
4
1
52'

Kolejne dogranie w pole karne Nafciarzy, tym razem jednak Kamiński piłkę złapał.

5
2
2
4
3
50'

Jesteśmy po drugiej stronie. Do dośrodkowania wyszedł Lis, który został sfaulowany. Rozpocznie Warta Poznań.

6
3
2
4
2
48'

Gol! Strzelił Bartosz Kieliba. Asystował mu Łukasz Trałka. Robi się coraz ciekawiej. Niektórzy w Poznaniu i okolicach już płaczą ze szczęścia. Trałka dośrodkował z rzutu wolnego, a Kieliba uderzeniem głową pokonał Kamińskiego. 0:2!

71
40
9
5
7
46'

4
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
1
1
42'

Pięknie z woleja z dość ostrego kąta uderzył Trałka. Do bramki zabrakło jednak dwóch metrów.

5
7
3
2
4
40'

Warta bez większych problemów rozbija próby Wisły, sama szukając okazji do skontrowania rywala.

8
2
1
3
6
37'

Powinien być remis! Po dograniu z rogu Szwocha głową uderzył Tuszyński. Lis zdołał instynktownie wybić piłkę!

19
9
3
4
11
34'

Kolejna akcja Warty, strzelał Kuzdra, jednak tuż ponad bramką. Piłka nawet otarła się o poprzeczkę.

7
5
6
3
4
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Michalski.

Wisła Płock
7
5
1
3
1
32'

Dogranie Trałki wybili po obrońcy. Po chwili strzał Lagatora został zablokowany.

4
1
1
2
2
31'

Warta chce pójść za ciosem. Za moment goście wykonają rzut wolny z lewej strony pola karnego.

1
29'

Gol! Strzelił Aleks Ławniczak. Asystował mu Łukasz Trałka. Trałka dośrodkował z rzutu rożnego, do piłki doszedł Ławniczak i głową z pięciu metrów trafił do siatki. 0:1!

79
46
8
2
7
27'

Coraz częściej ziewamy. Przedtem oglądaliśmy mecz szachowy, sporo się działo. Może stąd aktualne nasze znudzenie.

3
3
2
1
1
24'

Uderzał Szwoch, w środek bramki. Lis zdołał wypiąstkować piłkę.

2
3
2
2
1
22'

Problemy ze stawem skokowym ma Uryga. Obrońca jednak da radę kontynuować mecz.

2
1
2
1
2
20'

Janicki uderzył "nożycami", później szczęścia próbował Kuzdra. Strzały był blokowane lub też bronił Kamiński.

5
3
3
4
2
17'

Uwidoczniła się przewaga Wisły Płock. Gospodarze jednak spokojnie rozgrywają piłkę.

5
1
4
1
14'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Uryga. Piłka o pół metra minęła słupek!

3
1
1
3
2
11'

Bez klarownych okazji, bez szybszego tempa. Spędzamy piątkowe nudne minuty w Płocku.

2
1
1
3
1
8'

Po dośrodkowaniu główkował Rybicki, piłka przeleciała obok bramki Kamińskiego.

4
2
2
1
6'

Aktywniejsza w ofensywie jest Warta. Płocczanie pod własnym polem karnym.

6
1
2
3'

Mamy pierwszy strzał w meczu. Do uderzenia doszedł Kuzdra, piłka w bezpiecznej odległości minęła cel zwany bramką.

1
2
1
3'

Spokojne pierwsze minuty. Przebywamy głównie w środku pola, nie kwapimy się do ataku.