3
2
88'

Gol! Strzelił Michał Żyro.

Gol dla Piasta. Michał Żyro wykorzystał "jedenastkę". Precyzyjne uderzenie napastnika Piasta.

14
7
7
22
60
87'

Rzut karny dla Piasta. Satka faulował Alvesa.

3
3
7
11
47
86'

Gerard Badia już poza boiskiem. Nie będzie mógł kontynuować gry.

5
6
5
11
4
85'

Problemy zdrowotne ma Gerard Badia. Przerwa w grze.

3
2
3
6
4
83'

Znakomity strzał z dystansu oddał Karlo Muhar. Piasta przed stratą gola uratowała poprzeczka!

29
16
13
3
4
81'

Z dystansu strzelał Filip Marchwiński. Piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

11
5
3
5
3
80'
80'

W polu karnym Lecha na uderzenie zdecydował się Tiago Alves. Uderzenie jednak niecelne.

6
8
2
2
3
77'

W ostatnich minutach nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
75'
19
8
1
1
2
74'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa.

4:0 prowadzi Lech. Nika Kaczarawa zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki Piasta.

110
46
8
1
7
72'

Rzut karny dla Lecha! Malarczyk faulował Puchacza.

42
22
2
70'
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wasyl Kraweć.

Lech Poznań
1
2
5
10
69'

W dobrej sytuacji znalazł się Filip Marchwiński. Oddał strzał, ale tym razem bez gola dla Lecha.

8
1
2
3
69'

Lech ma pod kontrolą to spotkanie. Gra toczy się głównie na połowie Piasta.

11
9
67'
12
2
1
1
2
66'

Lech Poznań. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Karlo Muhar.

3
1
3
7
14
65'

Lech Poznań spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

9
3
2
1
61'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Jakub Moder.

3:0 dla Lecha! Kolejorz przejął piłkę na połowie Piasta i wyprowadził akcję. Moder idealnie dograł do Filipa Marchwińskiego, a ten celnym strzałem wykończył akcję.

1
59'
58'

Świetne odegranie Ramireza do Ishaka w polu karnym Piasta. Napastnik Lecha w ostatniej chwili został jednak zablokowany.

2
1
3
58'

Patryk Lipski zdecydował się na drybling w okolicy pola karnego Lecha i ostatecznie stracił piłkę. Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy.

3
1
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alan Czerwiński.

3
1
8
8
53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłka wybita przez zawodników Kolejorza.

6
3
1
50'

Alan Czerwiński zagrywał w pole karne Piasta. Następnie zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gospodarzy.

5
4
3
1
47'

Gerard Badia dryblował w polu karnym Lecha. Oddał strzał, ale uderzenie zostało zablokowane.

7
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
1
2
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

4
9
1
1
43'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Jakub Kamiński.

2:0 dla Lecha Poznań! Szybka akcja gości, podanie z głębi boiska. Kamiński opanował piłkę, dograł do Ramireza, a ten pewnie umieścił ją w bramce Piasta.

150
72
3
3
9
43'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

26
12
3
3
43'

Mamy chyba analizę VAR. Sędziowie sprawdzają, czy przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wasyl Kraweć faulował zawodnika Piasta.

6
3
2
1
10
42'

Rzut wolny dla Piasta i dośrodkowanie w pole karne Lecha. Piłkę przejęli zawodnicy Kolejorza.

8
7
2
3
3
39'

Dośrodkowanie Konczkowskiego z prawej strony boiska w pole karne Lecha. Ładnie do piłki wyskoczył Arkadiusz Pyrka i oddał strzał głową. Dobrze interweniował jednak Filip Bednarek.

14
4
4
2
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kristopher Vida.

16
8
2
3
3
37'

W polu karnym Lecha ładny strzał oddał Patryk Sokołowski. Dobra sytuacja dla Piasta, ale uderzenie jednak niecelne.

7
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
3
33'

Efektownym dryblingiem przed polem karnym Piasta popisał się Mikael Ishak. Następnie oddał groźny strzał na bramkę gliwiczan, ale skutecznie obronił Frantisek Plach.

11
3
2
3
1
29'

Sebastian Milewski otrzymał dobre podanie, strzelał z 16 metrów. To było jednak uderzenie niecelne. Zdecydowanie lepiej powinien to wykończyć piłkarz Piasta.

2
10
2
2
7
27'

Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu rożnego niecelnie główkował Arkadiusz Pyrka.

1
6
2
2
27'

Ładny strzał z dystansu oddał Kristopher Vida. Filip Bednarek wybił piłkę na rzut rożny.

8
3
4
2
26'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę na połowie Lecha, ale daleko do bramki Kolejorza. Goście dobrze prezentują się w defensywie.

5
22'

Dośrodkowanie Lipskiego w pole karne Lecha, gdzie Kristopher Vida oddał efektowny strzał głową. Piłka przeleciała jednak obok bramki gości.

2
2
4
1
1
20'

Lech atakuje i szuka okazji na podwyższenie prowadzenie. Groźne są akcje drużyny z Poznania.

23
14
1
2
17'

Prostopadłe podanie do Michała Skórasia. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, chciał go minąć, lecz to mu się nie udało i ostatecznie z tej akcji Lecha nic nie wyszło.

2
1
1
12
10
15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie wybili piłkę, ale ta trafiła do zawodników Kolejorza, którzy rozgrywają kolejną akcję na połowie gospodarzy.

13
7
4
2
14'

Lech Poznań stara się spokojnie rozgrywać piłkę na połowie Piasta.

14
7
1
1
2
12'

Mikael Ishak zdecydował się na zaskakujące uderzenie na bramkę Piasta. Frantisek Plach nie dał się jednak zaskoczyć.

7
5
9
3
4
10'

Przebojowa akcja Arkadiusza Pyrki, który w polu karnym Lecha odgrywał piłkę. Zabrakło już jednak gospodarzom uderzenia na bramkę gości.

5
9
3
3
1
8'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha Poznań. Piłkę pewnie wybił Thomas Rogne.

15
8
3
2
4
6'

Gol! Strzelił Jakub Moder. Asystował mu Lubomir Satka. 1:0 dla Lecha Poznań! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki ta trafiła do Satki. Ten odegrał ją do Modera, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Piasta Gliwice.

142
85
5
6
4
5'

Tym razem Wasyl Kraweć szukał dośrodkowania w pole karne gospodarzy. Zagranie zablokowane, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Kolejorza.

4
3
2
1
2
3'

Zza pola karnego strzelał Dani Ramirez. Piłka przeleciała obok bramki Piasta.

5
2
4
1
2
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie, ale oba zespoły szukają akcji ofensywnych.

5
3
2
1
2
16:33

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.