Nieudane dośrodkowanie Ryczkowskiego z rzutu rożnego. Od bramki zaczął Hładun.

3
87'
87'
87'

Ryczkowski ograł Bartolewskiego, dograł wzdłuż pola karnego, ale tam nie było żadnego z piłkarzy Górnika.

1
1
1
1
2
86'

Groźna akcja Zagłębia zakończona łatwym do obrony strzałem Sirka.

5
3
4
4
4
84'

Przerwa w grze. Niezbędna była interwencja sztabu medycznego Zagłębia.

3
1
3
2
2
81'

Wrzutka Ściślaka w kierunku Ryczkowskiego. Ten nie zdołał oddać celnego strzału.

4
3
3
3
2
80'

Kontra Zagłębia! Poręba już składał się do strzału, by skierować piłkę do pustej bramki. W ostatniej chwili podanie przeciął Ryczkowski.

3
2
2
2
4
76'
4
4
2
3
2
74'

Poręba próbował strzału z trzydziestu metrów. Tyleż mocno, co niecelnie.

4
3
3
2
2
72'

Tym razem piłkę w polu karnym dostał Krawczyk. Jego uderzenie zostało zablokowane.

3
2
1
2
1
71'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Próbował strzelać Nowak.

2
3
3
3
70'

Dobre podanie do Jimeneza. Ten oddał strzał z kilkunastu metrów, ale obronił Hładun.

6
3
1
3
2
68'

Górnik wciąż przeważa, ale brakuje celnych strzałów po stronie zabrzan.

5
2
1
1
2
65'

Nowak dograł do będącego w polu karnym Jimeneza. Ten stracił piłkę.

6
4
2
4
4
64'
63'

Po dośrodkowaniu Bartolewskiego piłkę przechwycił Chudy.

4
1
1
1
63'

Szarża Sobczyka, ale nie zdołał oddać strzału. Piłkę z pola karnego wybili gospodarze.

1
1
1
3
3
62'

Zbyt mocne podanie Baszkirowa do Szysza. Nieudana akcja Zagłębia.

1
2
2
4
4
61'
3
3
3
2
2
59'

Górnik wymienia podania na połowie rywali, ale nie potrafi zakończyć akcji strzałem.

3
3
1
3
56'

Górnik rzucił się do ataków. Zagłębie głównie się broni.

12
5
2
2
3
54'

Groźna akcja Górnika. Prochazka dograł do Sobczyka, ten wycofał do Jimeneza, który nie trafił czysto w piłkę. To powinno być 2:1.

6
3
4
4
6
51'

Górnik bezradny w ofensywie. Zabrzanie nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

5
8
2
3
4
49'

Chudy daleko wyszedł z bramki i przerwał akcję Zagłębia.

4
2
3
3
6
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alasana Manneh.

Górnik Zabrze
4
1
1
4
2
47'

Dogranie Zivca wzdłuż pola karnego. Do piłki nie dopadł żaden z graczy Zagłębia.

2
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
2
2
1
45+3'

Długa i dogłębna analiza już się zakończyła. Wszystko było zgodnie z przepisami.

7
7
2
10
45+1'

Sytuacja jest jeszcze sprawdzana przez system VAR. Analizowane jest czy Szysz był na spalonym.

9
5
3
2
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
2
3
3
45'

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Łukasz Poręba. Kolejne prostopadłe podanie w wykonaniu Zagłębia. Poręba dograł do Szysza, ten wygrał biegowy pojedynek z Kojem i w sytuacji sam na sam pokonał Chudego.

33
21
5
7
19
42'

Spalony, ale odgwizdany dopiero wtedy, gdy Mraz pokonał już Chudego. Mraz był w sytuacji sam na sam, ograł bramkarza i trafił do siatki. Gola jednak nie ma.

8
1
1
5
5
40'

Zagłębie objęło prowadzenie po pierwszym strzale w tym meczu.

5
8
3
3
7
39'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Zagłębie miało dużo szczęścia. Zivec dostał piłkę w polu karnym, ograł Wiśniewskiego, strzelił z ostrego kąta. Piłka odbiła się od słupka, nogi Chudego i wpadła do bramki.