4
3
3
90'

W polu karnym gości strzelał Joel Valencia. Strzał zablokowany przez jednego z lubinian.

5
1
2
3
87'

KGHM Zagłębie Lubin jeszcze szuka okazji na wyrównania.

1
82'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na własnej połowie. Legia dobrze oddala grę od własnej bramki.

3
1
78'

Znów nieco spokojniejszy fragment spotkania.

1
2
6
2
1
75'
ZMIANA
1
2
1
1
1
74'

Szybka akcja Legii po której ostatecznie z 18 metrów niecelnie strzelał Tomas Pekhart.

3
1
2
3
74'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkarze Legii wybili piłkę.

1
72'

Gra już wznowiona.

3
1
71'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Legii.

2
3
2
2
68'

Z dystansu niecelnie strzelał Josip Juranović.

3
3
4
2
66'

Legia w ostatnich minutach zdecydowanie dominuje na boisku.

15
8
2
5
7
65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Drazić.

KGHM Zagłębie Lubin
8
3
2
2
2
64'

Efektowną akcją popisał się Michał Karbownik. Był faulowany przed polem karnym Zagłębia. Rzut wolny dla Legii niemal z narożnika pola karnego.

8
3
3
2
2
61'

Josip Juranović dograł do Wszołka w polu karnym. Ten ostatecznie zdołał oddać strzał, ale wynik nie uległ zmianie.

4
2
2
2
4
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk.

12
6
4
5
16
55'

Legia rozgrywa piłkę na połowie gości. Szukają gospodarze kolejnej okazji na gola.

15
5
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Luquinhas.

2:1 prowadzi Legia Warszawa! Luquinhas świetnie wrzucił piłkę przed bramkę KGHM Zagłębia Lubin, gdzie Tomas Pekhart oddał celny strzał głową.

Legia Warszawa
61
34
5
11
30
52'

Szybka odpowiedź Legii. Ładna, zespołowa akcja, wymiana kilku podań. Ostatecznie na piłkę w polu karnym nabiegał Paweł Wszołek, lecz nie zdołał jej skierować do bramki gości.

3
3
50'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Balicia, a ten z kilku metrów oddał niecelny strzał. To powinien być gol.

4
1
3
48'

Ładny, techniczny strzał oddał Filip Mladenović. Pomylił się o około pół metra.

1
47'

Zagranie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Miedziowi zdołali jednak wybić piłkę.

3
2
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
43'

Walerian Gwilia w pole karne gości, gdzie niecelnie główkował Paweł Wszołek.

3
6
3
2
10
40'

Ładna wrzutka przed bramkę Legii. Akcję zamknął Patryk Szysz, lecz oddał już niecelny strzał.

4
1
2
1
3
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

1:1! Filip Starzyński zmylił Boruca i pewnie wykorzystał rzut karny.

57
31
5
11
27
37'

Rzut karny dla Zagłębia! Sędzia odgwizdał faul Slisza na Draziciu.

19
10
3
5
14
36'

Kolejna groźna akcja Legii. Gospodarze wymienili podania w polu karnym Zagłębia, aż ostatecznie z kilkunastu metrów strzelał Filip Mladenović. To uderzenie zostało przyblokowane i po rykoszecie piłka opuściła boisko.

5
1
1
2
35'

Lekkie zamieszanie przed bramką gości, lecz ostatecznie piłkę złapał Dominik Hładun.

2
1
33'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Patryk Szysz.

4
1
1
2
1
32'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Legii. Gospodarze wybili piłkę na rzut rożny.

2
2
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Paweł Wszołek.

1:0 dla Legii Warszawa. Paweł Wszołek dograł do Pekharta. Ten opanował piłkę i oddał strzał z około 17 metrów, po którym piłka wpadła do bramki!

46
31
4
17
47
29'

Sasa Balić dośrodkował w pole karne Legii, gdzie niecelnie główkował Samuel Mraz.

2
2
1
1
1
26'

W ostatnich minutach sporo gry raczej w środkowej strefie boiska. Brakuje w tym meczu przebojowych akcji.

1
2
3
2
2
23'

Z 20 metrów strzelał Tomas Pekhart. Ciekawe, dobre uderzenie. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
3
1
2
22'

19'

Mocny strzał z dystansu oddał Igor Lewczuk. Strzał był jednak niecelny.

1
1
3
19'

Gra toczy się teraz na połowie gości. Legia rozgrywa piłkę.

3
15'

Ładna akcja lubinian zakończona strzałem Dejana Drazizia. Piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

3
1
13'

Jak na razie dość spokojny przebieg spotkania.

1
1
1
1
10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Główkował Tomas Pekhart, lecz piłka przeleciała obok bramki.

4
1
2
3
5
7'

Lekkie zamieszanie w polu karnym gości. Ostatecznie na uderzenie zdecydował się Filip Mladenović, lecz był to strzał niecelny.

2
1
3
5'

Legia Warszawa rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
2
3
1
1
4'

Piłka w bramce Legii po uderzeniu Starzyńskiego z kilku metrów. Pomocnik KGHM Zagłębia Lubin był jednak na spalonym - gol nie został uznany.

5
1
6
6
7
1'

Dośrodkowanie w pole karne gości, po którym minimalnie niecelnie główkował Tomas Pekhart.

3
2
1
3
16:44

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.