PKO Ekstraklasa: 8. kolejka
24 paź 2020 20:00
90+6'

Cały czas częściej przy piłce utrzymuje się Legia Warszawa. Jednak cały czas brakuje okazji.

23
20
7
5
5
90+4'

Do piłki przed polem karnym dopadł Antolić, płaski strzał zablokowali obrońcy.

22
11
5
6
15
90+3'

Skurcze złapały Dąbrowskiego, zawodnik Pogoni pozbierał się z boiska.

6
9
13
7
11
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

14
9
11
9
10
90'

Spokojnie Pogoń, Legia stara się wysoko atakować gospodarzy, ale bez większego powodzenia.

14
8
2
3
3
87'

Pogoń broni się, szans szuka w kontrach. Jednak Portowcy w pole karne nie potrafią się przedostać.

15
7
7
4
7
85'

Czujnie w bramce Stipica. Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny. W ataku Legia.

25
15
5
4
15
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Rosołek.

Legia Warszawa
23
8
6
5
12
83'

Kontra Legii, jednak gościom zabrakło dynamiki i piłkę przejęła Pogoń.

20
7
1
1
5
82'

Akcja Legii, dośrodkowanie z prawej strony, Drygas wybił piłkę.

10
13
4
2
5
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Mladenović.

23
5
3
4
13
78'

Cały czas gra toczy się głównie w środku pola. Trwają małe piłkarskie szachy.

6
3
5
1
5
75'
ZMIANA
73'

Lewczuk krwawi, ale poważniejszy może być uraz Zahovicia.

6
5
13
8
22
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Lewczuk.

26
10
7
9
12
70'
ZMIANA
69'
ZMIANA
67'

Pogoń wysoko zaatakowała Legię i Rosołek piłkę stracił. Jednak w końcowej fazie akcji Lewczuk uprzedził Kucharczyka.

8
3
8
4
6
64'
ZMIANA
63'

Strzał sprzed pola karnego Mladenovicia, pewnie w bramce Stipica.

15
7
6
2
4
62'

Kucharczyk z trzech metrów do bramki Boruca, ale zawodnik Portowców wcześniej był na spalonym. Wciąż 0:0.

7
3
9
3
8
60'

Przed nami ostatnie dwa kwadranse. Trwa wyrównana potyczka w Szczecinie. Brakuje jednak bramek.

2
58'

Stec do Zahovicia, piłkę w ostatnim momencie wybił na rzut rożny Jędrzejczyk.

11
3
5
3
10
55'

W końcu szybciej Legia, zagranie do Pekharta, strzał z ok. 11 metrów ręką na rzut rożny wybił Stipica!

20
9
10
6
9
54'

Dośrodkowanie na piąty metr do Wszołka, którego zablokował obrońca.

11
10
7
4
4
53'

Cały czas dość wolne tempo rozgrywania akcji. Drużyny w związku z tym nie potrafią zagrozić rywalowi.

4
3
6
3
6
50'

Pierwsza po przerwie akcja Legii, ale dogranie Juranovicia do Pekharta nie doszło.