PKO Ekstraklasa: 8. kolejka
24 paź 2020 15:00
90+1'

Gol! Strzelił Jakub Błaszczykowski. Nawinął dwóch rywali na zamach i uderzył identycznie jak z Rosją na Euro! Jest już po meczu!

106
60
9
4
9
90'

Doliczono aż 6 minut.

6
1
4
1
2
89'

Niezła próba Ivana Martina pewnie obroniona przez Buchalika!

8
3
2
86'
1
3
2
1
3
83'

Dużo teraz walki w środku pola, ciężko przedrzeć się pod pole karne.

2
3
2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Frydrych.

Wisła Kraków
4
3
74'

Wrzutka Błaszczykowskiego wyłapana przez Leszczyńskiego.

4
2
4
4
4
72'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Aleksander Komor. Powalił wychodzącego na sam na sam Browna Forbesa.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
20
4
2
1
2
70'
70'
67'
64'
64'

Wisła gra szeroko, naciska, zamyka rywala.

14
4
4
2
61'

Gol! Strzelił Chuca. Strzał z dystansu, lekki rykoszet i piłka prześlizguje się pod ręką bramkarza. Wisła podwyższa prowadzenie!

57
30
4
2
8
57'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok. Poturbował Gacha i spowodował u niego krwawienie z nosa.

1
2
1
3
55'

Cucha z ostrego kąta bardzo mocno strzela, ale odbija to jeden z obrońców.

3
53'

Dobry strzał Chuki odbity przed słupkiem przez bramkarza!

6
1
1
50'

Uwaga, Yeboah sam na sam i broni Leszczyński!

4
2
1
4
49'

Sprytne rozegranie Podbeskidzia, strzela Sitek z powietrza, ale nad bramką. Przed uderzeniem stracił równowagę.

5
1
48'

Akcja Wisły, skakał do piłki Sadlok, ale zakleszczony nie dał rady skierować jej do bramki...

1
2
1
2
2
46'

Od razu atak Podbeskidzia, wysokie dośrodkowanie Sierpiny i znowu piłka klei się w rękach Buchalika.

4
1
1
1
1
czas Druga połowa
45'

Ładnie nawinął rywala Marzec, autostrada do strzału, ale pomylił się o centymetry!

3
1
1
1
6
45'

Wysoko stoi Podbeskidzie, ale ma problem z odbiorem piłki.

3
3
1
1
1
42'

Kontra Wisły, napędza ją Yeobah, wystawia piłkę Chuce na kilka metrów przed bramką, a ten w idealnej sytuacji na 2:0 posyłka piłkę w pod dach trybuny! Wyśmienita szansa fatalnie zepsuta!

6
4
2
5
5
39'

Znowu Marzec z dystansu, rykoszet, ale spokojnie łapie piłkę Buchalik!

4
1
4
2
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Felicio Brown Forbes.

4
2
1
1
5
35'

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Pewny strzał pod poprzeczkę!

49
29
2
2
7
35'

Wisła nie wykorzystała trzech ostatnich rzutów karnych. Jak będzie teraz?

14
6
2
5
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Gergo Kocsis. Pociągnął za rękę Sadloka i powalił go na ziemię.

8
5
1
2
4
34'

RZUT KARNY DLA WISŁY!

15
13
1
9
33'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Sitek.

6
2
3
3
32'

Abramowicz kontra Sitek. Uderzony łokciem w powietrzu boczny obrońca Wisły.

3
4
1
1
30'

Szarpana gra z obu stron, bardzo szeroko prowadzone akcje, ale brak w nich mocy i finezji.

4
1
2
1
2
27'

Poważny błąd w obronie Podbeskidzia, ale Leszczyński wyprzedził Forbesa w wyścigu do piłki i wybił ją na aut.

4
2
3
1
8
25'

Niebezpieczna wrzutka Sierpiny, spóźniony Buchalik z wyjściem, strzela Biliński głową i obok bramki! W ataku na razie faktycznie lepsze Podbeskidzie.

2
3
2
4
8
24'

Rozgrzewa się Błaszczykowski! Wisła jeszcze przez chwilę w 10, w ataku pozycyjnym goście.

2
4
6
2
2
24'

Skrzydłowy Wisły musi skorzystać z pomocy medycznej.

2
1
5
1
23'

Powalony teraz Yeboah na murawę przez Gacha w pojedynku powietrznym.

1
5
1
22'

My chcemy gola! Piłkarze, my chcemy gola!

1
2
4
21'

Prawie 1/4 meczu za nami, Wisła jeszcze bez strzału.

1
1
1
7
18'

Kolejna przerwa w grze, znokautowany Szot, nie podnosi się z murawy.

1
1
2
8
3
17'

Płaski strzał Marca zza pola karnego ląduje w koszyczku ułożonym z rąk Buchalika.

6
1
2
1
15'

Ostre starcie teraz Gacha z Szotem, cierpi gracz gości. Na razie dość nudny pierwszy kwadrans.

3
2
2
6
1
12'

Szuka znowu Sierpina Bilińskiego. Prostopadła piłka jednak nie w tempo do napastnika "Górali".

6
2
2
2
10'

Wisła mocno rozciąga grę, angażuje do ataku bocznych obrońców, ale niedokładnie rozprowadza piłkę.

3
1
5
8'

Mocne dośrodkowanie Chuki łapie Leszczyński.

3
2
6
8'

Zaczyna budzić się Wisła, wykorzystuje skrzydła. Teraz podhaczony Jean Carlos przez Modelskiego, szansa z rzutu wolnego.

9
3
1
1
6'

Bomba Sierpiny z dystansu prosto do rąk Buchalika.

4
2
7
2
4'

Na razie to goście sprawiają wrażenie bardziej walecznego zespołu, agresywnie grają pressingiem.

8
1
3
3
2'

Dobra piłka do Sierpiny, ale jego wrzutka była już zbyt przewidywalna.

2
4
6
2
czas Start meczu
14:46

Obie ekipy już na murawie. Wisła czerwono-białe stroje, Podbeskidzie na niebiesko.

12
1
14:46

Zgodnie z obostrzeniami - brak kibiców na trybunach.

2
1
7
1
14:46

Na ławce Wisły 16-letni Miłosz Jaskuła. Młody bramkarz jest uznawany za duży talent. Został zgłoszony do rozgrywek w poniedziałek.