PKO Ekstraklasa: 8. kolejka
26 paź 2020 18:00
90+4'

Zamieszanie w polu karnym Górnika. Po strzale piłkę głową wybił Janza i uratował zespół przed stratą gola.

16
7
2
3
7
90+3'

Mocne dogranie Kuzimskiego w pole karne. Chudy odbił piłkę przed siebie, a następnie przejęła ją defensywa Górnika.

11
5
1
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
6
5
7
12
89'
ZMIANA
88'

Kontra Górnika. Jimenez dograł na wolne pole do Sobczyka, który ruszył z piłką i oddając strzał z trzynastu metrów fatalnie spudłował.

2
1
7
7
86'

Sobczyk chciał minąć dwóch obrońców Warty, lecz stracił piłkę.

7
5
3
6
7
83'

Janza wrzucił piłkę w pole karne w kierunku Sobczyka, ale piłkę przejął obrońca Warty.

8
7
3
10
7
79'
ZMIANA
77'

Bez zagrożenia pod bramką Górnika po wrzutce z rzutu rożnego.

13
9
3
4
7
77'

Trałka dostał podanie w polu karnym i wywalczył rzut rożny.

4
1
2
75'

Akcja Górnika przerwana. Jimenez był na spalonym.

7
4
6
9
7
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
73'

Przerwa w grze. Skurcze łapią Ławniczaka.

3
5
1
2
2
70'

Niedokładne podanie Trałki do Kuzimskiego. Piłkę przejął Chudy.

9
8
2
3
2
66'

Strzał Czyżyckiego zza pola karnego. Prosto w ręce Chudego.

7
7
3
3
3
63'
ZMIANA
63'

Jimenez wygrał pojedynek biegowy z Ivanovem, ale w szesnastce poślizgnął się i nie zdołał oddać strzału.

3
2
2
4
4
59'

Warta nadal bezradna w ofensywie. Górnik ma chrapkę na kolejne gole.

1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Tańczył na linii bramkowej Lis, ale to nie zdekoncentrowało Jimeneza. Hiszpan zmylił bramkarza rywali i zdobył gola.

Górnik Zabrze
57
26
5
16
24
54'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Laskowski.

15
3
4
5
8
54'

Rzut karny dla Górnika. Laskowski sfaulował Wiśniewskiego.

17
7
3
7
11
53'

Jest analiza systemu VAR. Sędzia sprawdza, czy był faul w polu karnym na Wiśniewskim.

9
3
4
2
8
51'

Trałka przerwał kolejną akcję Górnika.

8
3
50'

Krawczyk dostał dobre podanie w polu karnym, ale oddał fatalny strzał. Lis z łatwością obronił.

4
3
1
1
46'

Strzał Masourasa z dystansu. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.