Chwilę wcześniej sędzia doliczył cztery minuty.

1
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thiago.

3:1 dla Cracovii! Thiago przebiegł z piłką wzdłuż linii pola karnego i swoją akcję zakończył celnym strzałem!

Cracovia
35
20
6
6
9
89'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii.

11
7
1
2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Florian Loshaj. Asystował mu Cornel Rapa.

2:1 prowadzi Cracovia! Cornel Rapa dośrodkował w pole karne Jagiellonii, gdzie z 11 metrów precyzyjny strzał głową przy słupku oddał wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Florian Loshaj.

33
18
3
5
11
86'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Florian Loshaj.

84'

Z dystansu niecelnie strzelał Ariel Borysiuk.

2
1
2
82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Lekkie zamieszanie, a po chwili piłka w rękach Niemczyckiego.

4
1
1
1
79'

Brakuje ciekawych akcji w ostatnich minutach.

3
2
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Siplak.

4
1
2
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bogdan Tiru.

komentarz

73'

Gramy dalej.

6
3
1
1
1
72'

Po dośrodkowaniu Niemczycki wybijał piłkę, ucierpiał przy tym piłkarz Jagiellonii, który potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
1
1
3
71'

Jagiellonia utrzymuje się przy piłce na połowie Cracovii. Brakuje jednak celnego uderzenia na bramkę.

3
1
3
2
4
69'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Piłka wybita przez zawodników Cracovii.

2
1
1
1
6
67'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Patryk Zaucha. Wchodzi: Michal Siplak.

2
3
1
1
1
65'

Rzut wolny dla Jagiellonii. Na uderzenie zdecydował się Ariel Borysiuk. Mocny strzał, piłka leciała przy słupku, ale Karol Niemczycki nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
2
6
Czy w tym meczu padnie jeszcze jakiś gol?
Tak
Nie
63'

Cracovia szuka okazji na gola, ale goście dobrze wybijają piłkę po dośrodkowaniach.

3
1
1
59'

Świetna okazja Thiago i dogranie przed bramkę Jagiellonii. Tam strzał oddał Tomas Vestenicky, po którym piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką!

1
57'

Uderzenie z dystansu oddał Ariel Borysiuk. Karol Niemczycki zdołał odbić piłkę.

1
4
57'

Po dośrodkowaniu w pole karne Jagiellonii w trudnej pozycji niecelnie uderzył Milan Dimun.

2
1
2
1
1
55'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Główkował Przemysław Mystkowski, a piłkę pewnie i spokojnie złapał Karol Niemczycki.

1
1
3
54'

Z rzutu wolnego strzelał Jakov Puljić. Piłka podbita i będzie jeszcze rzut rożny dla gości.

2
1
53'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Cracovii około 30 metrów.

1
1
52'

Jak na razie mało pasjonujący początek drugiej części potyczki.

1
48'

Gra toczy się w środku pola. Jagiellonia rozgrywała piłkę na połowie gospodarzy. Po chwili wrzutka w pole karne, ale zawodnicy Cracovii wybili futbolówkę.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
46'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Thiago.

42'

Cracovia rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
1
2
4
3
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Martin Pospisil.

1:1 po kapitalnej akcji Imaza! Piłkarz Jagiellonii opanował piłkę w polu karnym, obrócił się przerzucając futbolówkę nad rywalem i uderzył nie do obrony po długim słupku!

29
25
5
14
20
37'

Jagiellonia rozgrywała rzut rożny, po którym piłka ostatecznie znalazła się w rękach Karola Niemczyckiego.

4
2
1
2
34'

W odpowiedzi na akcje gospodarzy niecelnie strzelał Maciej Makuszewski

2
3
1
33'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii Białystok.

4
2
2
1
1
32'

Blisko było o gola dla Cracovii. Najpierw z kilkunastu metrów strzelał Patryk Zaucha. To uderzenie obronił bramkarz. Po chwili jeszcze dobitka, ale ta była już niecelna.

1
1
1
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
1
1
1
29'

Tym razem w pole karne Cracovii dośrodkował Martin Pospisil. Piłka wybita, a po chwili z dystansu niecelnie strzelał jeszcze Ariel Borysiuk.

3
2
1
1
1
28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zawodnicy Jagiellonii wybili piłkę.

1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Vestenicky. Asystował mu Pelle van Amersfoort.

Cracovia atakowała i dopięła swego. Gospodarze prowadzą 1:0. Najpierw dobra akcja Patryka Zauchy. Później piłkę trącił jeszcze Pelle van Amersfoort, tę przejął Tomas Vestenicky i w dobrej sytuacji skierował ją do siatki.

24'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

5
4
1
3
6
23'

Mamy chyba analizę VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Bodvar Bodvarsson faulował Cornel Rape.

1
1
2
1
23'

Groźniej w ostatnich minutach atakuje Cracovia. Co chwilę piłka znajduje się w polu karnym Jagiellonii.

3
2
1
2
5
21'

Z rzutu wolnego piłkę w pole karne gości wstrzelił Damir Sadiković. Przed bramką Jagiellonii lekkie zamieszanie, ale ostatecznie sytuacja wyjaśniona.

1
1
1
1
4
20'

Będzie rzut wolny dla Cracovii na wysokości pola karnego Jagiellonii.

2
1
1
1
2
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Pospisil.

2
1
1
1
3
17'

Groźna akcja Jagiellonii. Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii piłkę trącił jeden z zawodników drużyny gości, ale Karol Niemczycki zdołał ją odbić.

2
1
2
16'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się jeden z zawodników Cracovii. "Na raty" piłkę złapał Damian Węglarz.

3
2
15'

Tomas Vestenicky dryblował w polu karnym Jagiellonii. Dobrze piłkę wybił mu Bogdan Tiru.

1
1
1
1
2
11'

Maciej Makuszewski dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

1
1
1
1
2
9'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk.

2
3
1
1
2
8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Damian Węglarz wybił piłkę.

3
2
1
2
2
7'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Rykoszet i jeszcze będzie rzut rożny dla Cracovii.

1
1
1
1
2
7'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce Cracovia.

1
1
1
1
2
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

1
1
2
1
16:35

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.