6
10
8
85'

Wisła Płock trafiła do bramki przeciwnika. Cillian Sheridan strzelił po podaniu Piotra Tomasika, ale gol został anulowany z powodu wcześniejszego spalonego Giorgiego Merebaszwiliego.

15
11
6
6
8
81'

Można powiedzieć, że delikatnie pachnie prowadzeniem którejś ze stron w drugiej połowie. Bramkarz mają aktualnie co robić na boisku. W 70. minucie wykazał się umiejętnościami Dante Stipica, a w 79. minucie Krzysztof Kamiński.

4
2
1
79'

Ponownie Pogoń Szczecin na połowie przeciwnika. Przyblokowane uderzenie Alexandra Gorgonia przyniosło podopiecznym Kosty Runjaicia korner. Po nim była kolejna okazja dla Pogoni Szczecin, ale strącenie głową z bliska zatrzymał Krzysztof Kamiński.

3
2
2
3
2
76'

Dawid Kocyła popełnił przewinienie w bocznym sektorze boiska na rozpędzającym się Jakubie Bartkowskim. Cięta dośrodkowanie z rzutu wolnego nie sprawiło dużego problemu podopiecznym Radosława Sobolewskiego.

2
2
1
1
2
71'
71'
70'

Rewelacyjna interwencja Dantego Stipicy na linii bramkowej! Pogoń Szczecin uratowana po płaskim uderzeniu z kilkunastu metrów. Na Chorwata przyjezdni mogą zawsze liczyć.

4
3
2
2
1
69'

Po zmianach personalnych próby poprawienia wyniku. Alexander Gorgon zabrał się za wykonanie rzutu rożnego, ale dochodząca w kierunku bramki Krzysztofa Kamińskiego futbolówka została powstrzymana przez jednego z defensorów w niebieskim stroju.

4
3
1
64'

Angel Garcia strzelił w bramkę Pogoni Szczecin po szybkim rozegraniu rzutu wolnego. Boczny defensor wyprowadził w pole Sebastiana Kowalczyka, ale nie pokonał skoncentrowanego między słupkami Dantego Stipicy.

3
1
1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas za faul na Damianie Rasaku.

Pogoń Szczecin
1
62'

Kombinacja Davida Steca z Adrianem Benedyczakiem. Przed Austriakiem znalazł się Krzysztof Kamiński i nie pozwolił na oddanie uderzenia po zgraniu młodzieżowca.

1
1
60'

Zrobiło się trochę intensywniej w kwadransie po przerwie. Oczywiście, nie ma powodu do piania z zachwytu, ale dwa uderzenia celne Damiana Rasaka oraz Alexandra Gorgona to dwa razy więcej niż we wcześniejszych 45 minutach.

4
1
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniował niepewnie na przedpolu Dante Stipica. Futbolówka spadła pod nogami Jakuba Rzeźniczaka, którego uderzenie skłoniło głównego zainteresowanego do zaprezentowania całej wiązanki przekleństw.

4
5
1
1
4
55'

Celne uderzenie Pogoni Szczecin. Złapał się za głowę Alexander Gorgon, ponieważ powinien kopnąć futbolówkę znacznie lepiej. Austriak dostał podanie od Sebastiana Kowalczyka, a był osamotniony kilkanaście metrów od bramki. Trafił jednak anemicznie prosto w rękawice Krzysztofa Kamińskiego.

3
2
1
1
53'

Wisła Płock przebywa dłużej na połowie przeciwnika. Podobnie wyglądała sytuacja na początku spotkania. Brakuje zdecydowania w nielicznych sytuacjach podbramkowych podopiecznym Radosława Sobolewskiego.

2
1
1
1
50'

Uderzenie z dystansu oddane przez Damiana Rasaka. Musiał po nim interweniować Dante Stipica. Chorwat odbił futbolówkę nerwowo przed siebie, ale mógł liczyć na asekurację ze strony swoich kompanów z pola.

1
4
1
48'

Podobnie jak we fragmencie bezpośrednio po rozpoczęciu meczu zaatakowała Wisła Płock. Dwa dośrodkowania skierowane w pole karne Dantego Stipicy, ale Mateuszowi Lewandowskiemu oraz pozostałym gospodarzom nie udało się oddać strzału.

2
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa. Pierwsza nie była specjalnie interesująca. Po przerwie Pogoń Szczecin z jednym nowym zawodnikiem, ale że to obrońca, to trzeba pokładać nadzieje na ożywienie widowiska w podstawowych zawodnikach.