PKO Ekstraklasa: 10. kolejka
22 lis 2020 12:30
90+2'

Gol! Strzelił Daniel Szelągowski. Asystował mu David Tijanić. Co za akcja młodzieżowca Rakowa! Popędził przez dobre 40 metrów sam, minął 4 rywali i nie dał szans na obronę Bednarkowi. Remis uratowany w końcówce!

114
67
26
18
48
90+2'

Butko, szukał Tiby w polu karnym, ale podał za mocno...

1
2
4
2
4
90'

Doliczono 3 minuty.

3
1
2
5
90'
3
1
2
3
5
88'
88'

Lopez na głowę Piątkowskiego i niewiele brakowało do remisu!

2
2
4
87'

Szelągowski szuka strzału, ale nagle ma przed sobą ścianę złożoną z 4 obrońców. Potem wrzutka i niecelna główka Bartla.

2
1
2
1
2
85'

Gutkovskis strzela, broni Bednarek, ale tak niefortunnie odbił piłkę, że prawie sam siebie przelobował! Na jego szczęście wylądowała na górnej siatce.

4
4
1
2
5
83'
1
1
3
1
83'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne Czerwińskiego, oberwał mocno piłką.

82'

Niezła centra Schwarza, piąstkuje Bednarek.

81'

1
79'

Szykuje się podwójna zmiana u gości. Wejdą Tijanić i Gutkovskis.

1
1
76'

Lech stara się dążyć do podwyższenia prowadzenia, grając szybko pod pole karne. Raków za to wciąga w walkę w środku pola.

2
1
1
74'

Ciasno w polu karnym, Crnomarković z powietrza, ale posyła piłkę w któreś wolne krzesełko na trybunach.

1
72'
69'

Zawada drybluje, strzela, rykoszet i piłka w rękach Bednarka.

2
1
1
67'

Raków Częstochowa. Schodzi: Maciej Wilusz. Wchodzi: Petr Schwarz. Ofensywnie.

4
2
1
2
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Kun.

3
3
1
1
1
62'

Ivi Lopez zza pola karnego i świetnie odbija to Bednarek! Było blisko dobitki, ale w porę zareagowali obrońcy Lecha. To jest naprawdę świetny mecz!

4
2
2
3
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Niewulis.

12
3
2
4
6
57'

To powinno być 3:3! Dośrodkowanie Lopeza idealnie na nogę Niewulisa, a ten trafia nieczysto, będąc 3 metry od bramki. Grę wznowi Lech.

4
1
5
2
9
53'

Sapała z dystansu prosto do rąk Bednarka.

3
2
1
1
2
51'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Alan Czerwiński. Ale pięknie zakręcił piłkę pod samo okienko! Lech prowadzi!

85
35
6
6
18
49'

8
48'

Gol! Strzelił Jakub Moder. Mocno, po rękach Szumskiego, ale jest remis!

Lech Poznań
70
31
9
10
21
47'

RZUT KARNY DLA LECHA! Wilusz zablokował ręką dośrodkowanie Sykory.

47
15
7
4
15
46'

Natychmiastowa akcja Lecha, ostre dośrodkowanie gracza Lecha i Szumski odbija za boisko.

2
2
1
4
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

3
2
2
1
45'

Tiba z dystansu, prosto w Szumskiego.

3
1
2
45'

Nawet jeśli to nie jest jakiś szybki mecz, to na naprawdę dobrym poziomie.

5
2
1
1
1
44'

Piękne rozegranie Lecha, Ishak strzela i w ostatniej chwili blokuje to obrońca!

1
1
3
1
42'

Piątkowski strzela w tłoku, ale łapie to Bednarek!

1
2
40'

Pięknie napędza akcję Lopez, wypuszcza Zawadę. Ten strzela z ostrego kąta i Bednarek cudownie to broni! Blisko dobitki był Cebula, minął się z piłką.

2
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Skóraś.

3
2
1
3
3
35'

Żółtą kartkę otrzymał Ivi Lopez.

5
3
1
2
33'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Michał Skóraś. Dobre dośrodkowanie z prawej strony, Ishak z woleja dociska piłkę do ziemi i daje kontaktowego gola! Co za odpowiedź Lecha!

48
22
4
12
26
31'

Gol! Strzelił Oskar Zawada. Asystował mu Marcin Cebula. Ładnie rozciągnięta akcja Rakowa do prawej strony, Cebula gra płasko w pole karne i nieobstawiony Zawada wbija piłkę z najbliższej odległości do pustej bramki. Raków ucieka!

41
27
4
11
26
28'

Dobra akcja Lecha, Ishak strzela z powietrza i nieznacznie się myli! Na jego usprawiedliwienie, mocno naciskali na niego obrońcy.

2
1
1
3
2
25'

Zamieszanie pod bramką Rakowa, Crnomarković z metra prosto w bramkarza! Niewiarygodne!

5
2
1
4
24'

Raków w mniej niż 10 minut oddał więcej strzałów niż Lech od początku meczu.

3
3
1
2
2
23'

Zawada głową i łapie pewnie jego strzał Bednarek!

2
1
22'

Lopez, szuka miejsca do strzału, otoczony przez 4 rywali, Lopez strzela i świetnie broni Bednarek!

4
1
1
2
3
21'

Bardzo ładna akcja Lecha, ale Ishak strzela prosto do rąk bramkarza.

1
1
2
2
19'

Kocioł w polu karnym Lecha, blokują te strzały. Ostatecznie "Kolejorz" wznowi grę od bramki, Sapała posłał piłkę w trybuny.

4
9
1
2
3
18'

Koszmarny błąd Satki, Lopez przejmuje, wrzuca na głowę Cebuli i broni jego strzał instynktownie Bednarek!

1
1
1
3
16'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Marcin Cebula. Wilusz na głowę Zawady, ten zgrywa do Cebuli, który przez nogi Satki wypuszcza Iviego Lopeza, a Hiszpan nie myli się w sytuacji sam na sam, posyła piłkę między nogami Bednarka. Jakże proste, a jakże piękne. Raków prowadzi!

35
26
10
17
30
15'

Kwadrans gry, Raków jeszcze bez strzału. 70 proc. czasu gry przy piłce jest Lech.

1
3
12'

Lech gra spokojnie piłką, Raków wciąga w grę fizyczną. Goście odchodzą też od swojego pola karnego, przez co gospodarze nie tworzą sobie teraz sytuacji.

2
1
1
1
2
8'

Bomba Modera z dystansu ląduje na trybunach.

1
7'

Płaski strzał Ishaka, niecelny.

2
1
6'

Raków ma spory problem, żeby wyjść z kontrą. Gracze Lecha biegają po prostu szybciej.

3
2
2
4'

Dobra teraz interwencja Niewulisa, czystym wślizgiem zatrzymał rajd Ramireza.

1
2'

Pedro Tiba z dystansu, będzie jeszcze jeden rzut rożny.

2
1
1
1'

Pierwsza akcja meczu. Strzał Skórasia odbity przez obronę, korner dla Lecha.