Jeszcze będzie rzut rożny dla gospodarzy.

6
5
7
90+3'

Po podaniu Drygasa w polu karnym Podbeskidzia w dobrej sytuacji znalazł Mariusz Fornalczyk. Oddał strzał, który świetnie obronił Michal Pesković.

6
2
5
3
4
90+2'

Ciekawe prostopadłe podanie Adriana Benedyczaka. Dobrze przeciął je Kacper Gach.

7
6
9
6
9
90+1'
90'

Doliczone cztery minuty.

11
6
3
2
3
89'

Przed polem karnym Pogoni dryblował Marko Roginić. Ostatecznie został jednak powstrzymany przez zawodników gospodarzy.

10
8
3
5
4
87'
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexander Gorgon.

Pogoń Szczecin
3
3
5
4
5
85'

W polu karnym Pogoni ładny strzał oddał Michał Rzuchowski. Uderzenie było jednak niecelne.

6
6
7
4
5
82'
81'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Niecelnie główkował Adrian Benedyczak.

6
4
5
4
11
80'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

4
3
2
7
3
77'

Kolejny rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne gości, lecz zbyt mocne. Zabrakło już uderzenia na bramkę Podbeskidzia.

5
5
6
3
15
77'

Rzut wolny dla Pogoni. Na uderzenie zdecydował się Hubert Matynia, ale trafił piłką w mur.

5
1
1
2
9
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Gach.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
3
5
4
4
3
72'

Gol! Strzelił Adrian Benedyczak. Asystował mu Luka Zahović.

1:1 w Szczecinie! Po wyrzucie piłki z autu Zahović w polu karnym dograł piłkę do Benedyczaka. Ten dobrze się obrócił i skierował futbolówkę do siatki!

63
34
7
9
16
71'

Matynia dośrodkował z rzutu rożnego. Jeden z zawodników Pogoni trącił piłkę, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

3
68'

Adrian Benedyczak zagrał wzdłuż bramki Podbeskidzia. Zagranie zbyt mocne, ale i tak był chyba spalony.

1
1
64'

Mimo asysty obrońców Pogoni Marko Roginić wpadł w pole karne gospodarzy. Oddał strzał z około 15-16 metrów, ale to było uderzenie niecelne. Dobra okazja piłkarza Podbeskidzia.

2
60'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Podbeskidzia. Piłkę wybili obrońcy beniaminka.

5
4
2
1
2
58'

Po dośrodkowaniu Kucharczyka w dobrej sytuacji niecelnie główkował Luka Zahović.

1
1
1
1
4
56'

Rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Podbeskidzia. Po zagraniu Matyni piłka wyleciała poza boisko.

4
2
3
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Nowak.

3
2
2
1
52'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni. Przed bramką Podbeskidzia Alexander Gorgon zgrywał jednak piłkę i ostatecznie nic z tej akcji gospodarzy nie wyszło.

3
2
3
1
6
50'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Gach.

4
4
2
50'

Zablokowany strzał z dystansu jednego z zawodników Podbeskidzia.

3
1
6
2
1
47'

Z rzutu wolnego strzelał Michał Rzuchowski. Piłka przeleciała nad bramką Pogoni.

4
3
2
1
47'

Będzie rzut wolny dla Podbeskidzia. Do bramki Pogoni około 30 metrów.

1
1
2
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
3
45'

Doliczone dwie minuty.

5
8
5
1
5
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Kozłowski.

1
2
1
2
8
44'

Pogoń szuka okazji do zdobycia gola, ale Podbeskidzie poprawiło grę w defensywie w porównaniu do początku spotkania.

8
4
5
2
5
41'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Pogoni.

2
2
2
5
7
39'

Pogoń rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Goście czekają na błąd rywala.

3
5
4
1
4
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
3
17:10

1
37'

Dogranie w pole karne Podbeskidzia. Szybszy był Michal Pesković, który przejął piłkę.

2
2
3
1
4
33'

Powinno być 2:0! Łukasz Sierpina zagrał przed bramkę Pogoni. Na piłkę nabiegł Maksymilian Sitek i z kilku metrów oddał niecelny strzał! To powinien być gol.

9
9
6
4
10
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia. Obrońcy gości pewnie wybili piłkę.

5
2
3
2
5
29'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Marko Roginić.

Niespodziewane prowadzenie Podbeskidzia! Zagranie z rzutu wolnego, piłkę zgrał Roginić. Kamil Biliński poradził sobie z obrońcą i oddał precyzyjny strzał, po którym piłka wpadła do bramki.

40
22
16
18
42
28'

Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia. To była zła wrzutka, piłka wyleciała poza boisko.

4
2
1
5
3
24'

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich.

7
5
7
4
4
19'

Z około 20 metrów niecelny strzał oddał Kacper Kozłowski.

6
3
3
3
4
17'

W polu karnym Pogoni sytuację wypracował sobie Tomasz Nowak. Piłkarz Podbeskidzia zdołał oddać strzał, ale to było uderzenie niecelne.

9
7
3
6
9
17'

Pogoń zawzięcie atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

15
2
3
1
2
15'

Znów zapachniało golem dla Pogoni. Dogranie w pole karne, piłka trafiła do Kucharczyka. Ten strzelał z kilku metrów, a Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

9
2
5
3
7
11'

Pogoń cały czas utrzymuje się z piłką na połowie Podbeskidzia.

29
5
8
3
4
11'

W polu karnym Podbeskidzia strzelał Sebastian Kowalczyk. Uderzenie zablokowane, ale będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

6
2
5
3
2
8'

Kolejna dobra okazja dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Kucharczyka z pierwszej piłki uderzył Kowalczyk. To uderzenie obronił bramkarz, a dobitka była niecelna.

1
2
12
6
3
7'

W pole karne gości wpadł Luka Zahović. Mógł strzelać, ale szukał jeszcze dogrania do kolegi z zespołu i z tej akcji Pogoni ostatecznie nic nie wyszło.

5
5
2
1
4
4'

W polu karnym gości dryblował Sebastian Kowalczyk. Jego zagranie przed bramkę Podbeskidzia zostało jednak zablokowane.

7
8
6
8
5
3'

Sporo szczęścia Podbeskidzia! Po zagraniu Kowalczyka piłka trafiła do Gorgonia. Ten z kilku metrów trafił w słupek.

3
5
5
14
5
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
2
6
1
1
17:10

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.