Spokojne tempo meczu. Gra toczy się w środkowej strefie.

2
1
85'

Przed nami końcówka spotkania. Przy piłce Zagłębie. W ostatnich minutach brakuje ciekawych akcji.

1
1
83'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Zagłębia.

3
82'
ZMIANA
79'

Sasa Zivec ładnie rozpoczął akcję Zagłębia, ale później zabrakło już dokładnego dogrania i piłka dla Piasta.

1
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
komentarz

72'

KGHM Zagłębie Lubin oddaliło grę od własnego pola karnego.

1
2
69'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Strzelał z kilkunastu metrów Gerard Badia, lecz został zablokowany.

1
66'

Groźnie zaatakował Piast. Od kilku minut gra toczy się na połowie gości.

1
63'

Patryk Sokołowski strzelał z dystansu, ale to mocne uderzenie zablokował jeden z zawodników Zagłębia.

2
60'

Martin Konczkowski dograł przed bramkę Zagłębia do Świerczoka. Ten od razu oddał strzał na bramkę, ale znakomicie obronił Dominik Hładun.

1
57'

Samuel Mraz przełożył sobie piłkę niemal na linii pola karnego. Napastnik Zagłębia mierzył w okienko, ale to było uderzenie niecelne.

56'

Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

1
komentarz

1
1
54'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

50'

W polu karnym Piasta ładnie piłkę wycofał Patryk Szysz. Dobrze akcję Zagłębia przerwa jednak Piotr Malarczyk.

1
47'

W polu karnym Piasta strzelał Łukasz Poręba. Piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Malarczyk.

Piast Gliwice
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

1
45'

Ładny, mocny strzał z dystansu oddał Patryk Sokołowski. Dominik Hładun końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
43'

Piast szuka dogrania w pole karne Zagłębia. Goście jednak dobrze rozbijają ataki gliwiczan.

1
1
40'

Brakuje w ostatnich minutach porywających akcji ofensywnych - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
37'

Dominik Steczyk dogrywał w pole karne do Świerczoka. Szybszy był jednak Dominik Hładun, który przejął piłkę.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłkę zgrywał Lubomir Guldan, a następnie złapał ją Frantisek Plach. I tak był jednak spalony.

1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

2
2
32'

Z około 20 metrów niecelny strzał oddał Dominik Steczyk.

1
29'

Jakub Holubek zagrywał w pole karne Zagłębia. Ostatecznie po chwili piłkę złapał Dominik Hładun.

1
14:15

1
25'

Znów groźna akcja Zagłębia. Tym razem po dograniu Wójcickiego z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Mraz.

1
24'

W polu karnym Piasta techniczny strzał oddał Dejan Drazić. Futbolówka przeleciała nad bramką gospodarzy.

23'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę i budują swoją akcję.

20'

Z dystansu strzelał Jakub Żubrowski. Piłka przeleciała tuż obok bramki Piasta.

2
1
2
2
3
20'

Trochę niedokładności na boisku. Sporo gry w środkowej strefie.

1
1
2
1
1
16'

Słupek uratował KGHM Zagłębie Lubin przed stratą gola. Piłka w polu karnym trafiła do Świerczoka, ten strzelał z ostrego kąta i pomylił się nieznacznie.

4
2
2
4
5
16'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
1
1
1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Mraz. Asystował mu Dejan Drazić.

Już 1:1 w Gliwicach! Dejan Drazić dograł przed bramkę Piasta, na piłkę nabiegł Samuel Mraz i skierował futbolówkę do siatki gospodarzy.

KGHM Zagłębie Lubin
19
11
4
13
18
13'

Piast atakuje i szuka kolejnej okazji na gola. Przed chwilą groźnie było przed bramką Zagłębia, lecz gospodarzom zabrakło wykończenia.

2
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Świerczok.

CO ZA GOL! Niesamowite! Jakub Świerczok niemal z połowy boiska przelobował bramkarza KGHM Zagłębia Lubin! Przepiękna bramka!

23
28
5
6
12
8'

Ładną akcją popisał się Jakub Świerczok, który zbiegł ze skrzydła w pole karne, minął obrońcę i oddał strzał na bramkę. Dominik Hładun nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
7'

Jakub Wójcicki dośrodkował w pole karne Piasta. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

2
1
4'

Z dystansu strzelał Jakub Żubrowski. Piłkę pewnie złapał bramkarz Piasta.

2
1
3'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę na połowie KGHM Zagłębia Lubin.

4
14:15

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.