5
9
17
90+3'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Tomas Prikryl. Podanie w pole karne, Imaz oszukuje przyjęciem Schwarza i strzela nie do obrony dla bramkarza!

Jagiellonia Białystok
27
14
10
13
38
90'

Doliczono 5 minut.

7
6
5
6
12
89'
84'
15
7
2
3
3
83'
4
4
3
2
1
82'

Świetna wrzutka na głowę Gutkovskisa, a ten nie trafia z dwóch metrów! Piłka ociera się o słupek i boczną siatkę!

2
2
9
6
80'

Prikryl z woleja, Jaga sygnalizuje zagranie ręką, ale sędzia milczy, Raków wybija piłkę.

10
4
1
2
4
79'

Jaga rzuca się do ataku, sporo wrzutek, ale są po nich tylko kornery.

3
3
2
2
1

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Steinbors tym razem wyczuł intencje strzelca, ale trochę brakło do wyciągnięcia piłki. Raków znowu odskakuje!

40
19
3
6
10
76'

Schwarz gotowy do karnego, ale jeszcze VAR sprawdza, czy faktycznie był faul.

15
11
2
3
3
74'

KOLEJNY KRANY DLA RAKOWA! Makuszewski potrącił Kuna pod bramką!

21
15
4
3
6
73'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk.

10
6
3
3
6
70'

Świetnie uderza Pujlic i kapitalna interwencja Pindrocha! To mogła być bramka kolejki!

3
2
2
5
7
69'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski. Asystował mu Jesus Imaz. Puljić z wolnego w poprzeczkę, zamieszanie, Imaz zgrywa głową na nogę Makuszewskiego, a ten wbija piłkę do bramki. Jaga łapie kontakt!

24
9
4
12
29
67'

Ładnie Prikryl w pole karne i gdyby nie Tudor, mógł być groźny strzał. Jaga gra konsekwentnie to samo - piłka na prawą flankę przed polem karnym i stamtąd zagranie.

2
1
2
1
5
64'

Niezła akcja Jagi, mocne zagranie w pole karne z prawej strony, ale czyści to obrona.

10
2
3
1
2
60'

Akcja za akcję, ale mnóstwo niedokładności. A tymczasem Gutkovskis sam na sam i broni to Steinbors! Lepiej mógł uderzyć napastnik Rakowa!

4
2
2
3
5
54'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk.

11
5
2
2
1
52'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Pewny, mocny strzał!

41
18
3
4
11
51'

RZUT KARNY DLA RAKOWA! Ale co za rajd Tijanicia! Biegł do końca sam, oddał strzał prosto w Steinborsa i wtedy był faulowany.

18
9
2
3
3
49'

Szarpana, fizyczna gra na początku drugiej części, ale Jagiellonia biega nieco wyżej.

3
45+5'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Kun.

5
1
2
5
7
45+3'

Tijanić z dystansu, ale nad bramką.

2
3
3
2
6
45+2'

Co za klepka Rakowa, Sapała z 16 metrów strzela tuż obok bramki! Naprawdę ładna akcja!

11
4
2
5
1
45'

3
2
5
4
3
45'

Kolejna przerwa w grze, znowu Tudor cierpi i się nie podnosi z boiska...

2
1
2
6
4
43'

Akcje Jagiellonii kończą się 40 metrów od bramki Rakowa. Jakościowej przepaści nie ma, Raków jest lepiej poukładany.

9
6
2
2
2
39'

UWAGA - sędzia po analizie VAR anulował gola Sapały! Dopatrzono się spalonej pozycji Tudora.

7
3
3
13
22
36'

3
33'

Znowu potrzebna interwencja lekarzy, tym razem opatrywany Niewulis po starciu w powietrzu.

9
5
5
2
4
30'

Dość ostro grają oba zespoły, coraz więcej gry fizycznej, szczególnie w środku pola.

3
3
4
2
2
27'

Mocne zderzenie w powietrzu Tudora i Wdowika, obaj potrzebują pomocy lekarzy.

1
1
4
2
2
25'

Gra Jagiellonii jest trochę na alibi, mają problem z wyprowadzeniem składnej akcji, wszystko tuż przy rywalu, na krawędzi ryzyka głupiej straty.

7
4
1
3
6
21'

Uwaga, Gutkovskis w polu karnym, ale źle zabiera się z piłką i psuje strzał... Na szczęście Raków ma jeszcze korner, ale zgarnia piłkę Steinbors.

7
2
2
5
3
17'

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Asystował mu Fran Tudor. Płaskie zagranie w pole karne, strzał Niewulisa z pierwszej piłki, rykoszet i piłka w siatce, Raków prowadzi!

1
15'

Wolej Poletanovicia z dystansu daleki od doskonałości.

1
1
1
3
1
13'

Raków nie wychodzi z połowy Jagi, dość swobodnie gra piłką, ale pod polem brakuje już miejsca na szybsze rozegranie.

4
1
1
1
1
10'

Sprytna piłka Cebuli w pole karne, ale Gutkovskis do niej nie zdążył.

2
4
2
2
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Wdowik.

3
5
3
2
6
6'

Niezła wrzutka Rakowa, ale mija się z piłką w powietrzu Niewulis.

3
1
1
1
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Poletanović.

5
2
2
2
3
1'

Tijanić i to powinien być gol! Wrzutka Kuna idealnie na jego nogę, pomocnik gospodarzy był niekryty, a z kilku metrów strzelił tuż obok słupka!