Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński, który sfaulował rywala.

6
6
12
90+1'

Niecelnie z dystansu przymierzył Petteri Forsell i piłkę do gry wprowadzi Filip Bednarek.

15
8
6
9
19
90'

Sędzia doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry.

16
9
7
9
16
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Djordje Crnomarković.

11
7
2
1
9
89'

Mikael Ishak strzelał bardzo groźnie z bliskiej odległości i trafił w poprzeczkę.

25
14
9
12
41
88'
87'

Leszek Ojrzyński obejrzał żółtą kartkę.

20
8
3
6
18
87'

Gol! Strzelił Pedro Tiba.

Lech Poznań doprowadził do remisu 1:1! Pedro Tiba dopadł do odbitej piłki i uderzeniem z około 15 metrów pokonał Michała Gliwę.

Lech Poznań
109
42
8
20
67
85'

8
83'
12
14
7
6
6
80'

Czas ucieka, a Lech Poznań nie potrafi zagrozić bramce Stali.

11
17
3
9
17
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bożidar Czorbadżijski.

4
5
1
3
8
77'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się przyjezdni.

1
2
1
2
9
75'

Celnie sprzed pola karnego uderzył Muhammad Awad, zaś piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

9
3
3
4
4
74'
72'
72'

3
70'

Fantastyczną interwencją popisał się Filip Bednarek, który obronił groźny strzał w wykonaniu Prokicia.

8
3
3
3
5
69'

2
3
1
3
4
67'

Jednak nie ma gola Mikaela Ishaka, co wykazał VAR. Sędzia uznał, że przed zdobyciem bramki Szwed zagrał piłkę ręką.

30
27
6
15
39
63'

Mateusz Żyro skutecznie interweniował w defensywie, wybijając piłkę po wrzutce z lewej flanki.

9
9
4
8
5
61'

Żółtą kartkę otrzymał Wasyl Kraweć, który faulował rywala.

Lech Poznań
6
7
5
6
8
60'

Lech będzie miał rzut wolny w okolicy linii środkowej boiska.

8
9
3
4
6
57'

Stal Mielec. Schodzi: Robert Dadok. Wchodzi: Mateusz Mak.

3
2
3
2
3
56'

Nieźle przymierzył Pedro Tiba, a piłkę na korner odbił Michał Gliwa.

3
8
1
4
3
55'

Gospodarze wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

6
4
2
2
3
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Żyro.

Stal Mielec
7
10
3
5
4
51'

Nieudanie piłkę zagrywał Jakub Moder i do ofensywy może przejść ekipa z Mielca.

6
9
2
6
3
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
3
3
1
47'

Łukasz Zjawiński główkował w słupek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Stal o krok od podwyższenia swojego prowadzenia.

14
17
6
7
17
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji w Mielcu.

4
3
3
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
5
4
2
3
43'

2
2
41'

Dotychczas wyżej notowany Lech praktycznie nie potrafił zagrozić bramce strzeżonej przez Michała Gliwę.

6
6
1
9
10
39'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
5
4
1
1
37'

Andreja Prokić złapany w pułapkę ofsajdową.

10
2
1
1
3
35'

Niecelnie z kilku metrów strzelił Jakub Kamiński i grę od własnej bramki rozpocznie Michał Gliwa.

6
7
2
3
5
33'

Zespół z Mielca cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

5
1
3
1
2
31'

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z Lechitów.

6
5
3
3
5
30'

Lech Poznań na razie bezbarwny, zaś futbolówkę do gry wyrzutem z autu wprowadzi Wasyl Kraweć.

8
6
3
2
9
27'

Gol! Strzelił Andreja Prokić. Asystował mu Kamil Kościelny.

Stal Mielec wyszła na prowadzenie 1:0! Kamil Kościelny zagrał piłkę głową do Andreji Prokicia, a ten spokojnie wyskoczył do góry i celnie główkował z bliskiej odległości.

61
38
17
18
47
26'

Faulował Wasyl Kraweć i gospodarze rozpoczną rywalizację od rzutu wolnego.

4
5
1
3
4
23'

Trzeci rzut rożny z rzędu będzie miała Stal Mielec.

10
4
2
2
4
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
1
1
2
19'

Andreja Prokić nieudanie zagrywał piłkę do Dadoka i grę od własnej bramki rozpocznie Filip Bednarek.

1
1
1
1
18'

Kolejorz przeniósł ciężar gry na połowę przeciwnika i teraz on będzie miał korner.

4
2
1
1
4
17'

Tym razem celnie huknął Robert Dadok i znów nie dał się zaskoczyć Filip Bednarek. Początek starcia należy do miejscowej ekipy.

6
5
3
4
4
16'

Stal Mielec odważniej zaatakowała i wywalczyła swój drugi rzut rożny podczas tego spotkania.

4
3
2
3
2
14'

Filip Bednarek popisał się skuteczną interwencją po uderzeniu jednego z rywali. Ostrzeżenie dla Lecha.

4
8
5
5
4
12'

3
10'

Krystian Getinger uderzył bardzo niecelnie z linii pola karnego po wrzutce z kornera.

2
2
2
2
3
9'

Sporo chaosu na boisku. Przy piłce znajdują się gospodarze, którzy wywalczyli rzut rożny.

3
2
2
2
2
7'

Przyjezdni wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

1
2
1
1
1
5'

Bezpańską piłkę opanował Michał Gliwa i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

3
3
2
2
5
3'

Poznaniacy atakowali prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie i gospodarze będą mieli rzut z autu.

2
2
2
2
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.