1
5
90+4'

Gol! Strzelił Kamil Kruk.

Po rzucie wolnym i nieporozumieniu w polu karnym, pięknego gola strzelił Kruk, który przed chwilą wyszedł na boisko!

KGHM Zagłębie Lubin
39
27
9
5
17
90+2'
10
2
1
2
90'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum 4 minuty.

3
3
2
89'

Mimo dobrej wrzutki Szysza, wrocławianie z trudem, ale zdołali wybić piłkę przed własne pole karne.

3
1
89'
84'

Zylla przewrócony w polu karnym Zagłębia. Sędzia nie zdecydował się przerwać gry.

6
1
5
7
83'

Nieudane dośrodkowanie Bartolewskiego w pole karne Śląska.

3
2
1
4
82'

Rajd Szysza zakończony wpadką Sirka i Ziveca, którzy przeszkodzili sami sobie nawzajem.

1
1
2
80'

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Może się wydawać, że to wrocławianie odliczają minuty do końca. Zagłębie jeszcze chce wygrać.

5
1
2
1
78'

Stiglec może mówić o szczęściu. Popełnił błąd, ale piłkarz Zagłębia był na spalonym i sędzia nie pozwolił kontynuować akcji Miedziowym.

6
2
76'

Dynamiczna akcja Zagłębia. Głową strzelał Sasa Zivec, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
2
1
2
72'
3
2
1
1
2
71'

Strzelał Mraz, jednak, nie trafił czysto w piłkę.

1
2
1
1
68'

Guldan podał piłkę do Szysza, ten do Mraza, jednak fenomenalnie obronił Michał Szromnik! Interwencję kolejki już chyba mamy!

5
2
5
2
3
68'

Nieudane zagranie Żubrowskiego z rzutu wolnego.

2
1
1
67'

Zagłębie stara się atakować. Śląsk coraz bardziej zepchnięty do obrony.

1
1
1
1
66'

Bartolewski zgrywał piłkę w pole karne, tam jednak był dobrze ustawiony Puerto.

2
1
1
64'

Na spalonym Sasa Zivec.

1
1
2
63'

Żubrowski z rzutu rożnego, piłkę wybił Israel Puerto.

4
1
2
3
5
62'

Drazić wyraźnie złapał wiatr w żagle. Teraz powstrzymał go jednak Mark Tamas.

6
1
61'

Gol! Strzelił Dejan Drazić.

Szromnik wyczuł intencję Drazicia, jednak ten strzelił gola! Mamy remis!

19
15
5
4
14
60'

Wójcicki niestety długo leżał na boisku. Potrzebował pomocy sztabu medycznego.

4
4
4
6
8
58'

Żubrowski zagrał do Wójcickiego, którego zatrzymał Szromnik! Sędzia jednak dopatrzył się faulu bramkarza Śląska, który zahaczył nogi Wójcickiego. Mamy rzut karny!

9
13
2
5
13
58'

Poręba przeciągnął dośrodkowanie. stracona szansa lubinian.

2
2
1
6
57'

Żubrowski z rzutu rożnego, po drobnym zamieszaniu sytuację wyjaśnili goście.

3
57'

Mecz się nieco uspokoi. Zagłębie wywalczyło rzut rożny.

2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński. Ostro sfaulował Drazicia.

2
3
2
9
51'

Po rzucie rożnym Zagłębia, Bartolewski strzelił nad poprzeczką.

2
5
50'

O karnym nie ma mowy. Od bramki Szromnik.

1
1
3
1
3
49'

Niecelny strzał Mraza. Wcześniej piłkarze Zagłębia domagali się odgwizdania rzutu karnego.

2
2
3
47'

Tym razem Zagłębie szybko wybiło piłkę po rzucie rożnym Śląska.

2
2
1
47'

Długa akcja po pierwszym rzucie rożnym Śląska. Kolejny korner dla wrocławian.

1
2
46'

W 17. sekundzie drugiej połowy akcja Śląska Wrocław. Pawłowski szukał w polu karnym rywala Exposito, piłkę wybił Guldan.

3
1
czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba. Za faul na Pichu.

6
2
1
1
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry I połowy.

3
1
1
1
45'

Po rzucie rożnym Zagłębia, piłkę wybili wrocławianie.

3
2
1
45'

Bartolewski wywalczył kolejny rzut rożny dla Zagłębia.

3
1
1
44'

Po rzucie rożnym piłkę głową uderzał Guldan, ta przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

3
2
43'

Ciekawa akcja Zagłębia, jednak Tamas i Puerto zablokowali Mraza po tym, jak świetnie podał w jego stronę Drazić.

7
4
1
42'

Żubrowski sfaulował Mączyńskiego podczas ataku na bramkę Śląska. Stracona szansa Zagłębia. Były piłkarz Korony łapie się za głowę, jednak przewinienie było ewidentne.

2
3
2
3
3
40'

Tym razem próbował Jonczy, jednak mocno niecelnie.

7
5
2
2
3
38'

Piłkarze Zagłębia mają spore problemy pod polem karnym rywala. Śląsk zdaje się kontrolować sytuację.

3
4
1
4
3
37'

Pich bardzo długo czekał na podanie do kolegi przed polem karnym rywala i w końcu nadział się na obrońcę Zagłębia.

4
2
1
2
3
35'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Tamas. Za faul.

Śląsk Wrocław
4
3
2
6
4
34'

Co za szansa Śląska! Piłka przeleciała obok będącego na piątym metrze Picha, a ten nie zorientował się w sytuacji i nie dostawił nogi!

8
4
2
8
9
33'

Akcja Śląska. Po strzale Picha, bezproblemowo obronił dobrze ustawiony Hładun.

3
2
1
4
31'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bartolewski. Sfaulował Praszelika.

6
4
2
1
2
29'

Mraz przy przyjęciu piłki dotknął piłkę ręką. To chyba nie jest jego dzień.

2
5
2
1
2
27'

Samuel Mraz nie daje argumentów dla trenera Seveli. Stanął przed szansą strzelenia gola, ale nie trafił w piłkę!

3
3
6
2
26'

Zablokowane uderzenie Dejana Drazicia. Zagłębie chce odrobić stratę.

2
1
1
23'

Gol! Strzelił Erik Exposito.

Po rzucie rożnym Zagłębia koszmarny w skutkach błąd Baszkirowa. Po podaniu z głębi boiska, Exposito wyszedł sam na sam i otworzył wynik spotkania!

40
24
9
11
14
22'

Strzał Szysza, po rykoszecie piłkę odbił Szromnik.

2
3
5
4
19'

Po rzucie rożnym Zagłębia faulowany Mark Tamas. Wznowi Śląsk.

3
1
1
5
4
18'

Efektowna, dynamiczna akcja Śląska. Pawłowski po długiej piłce uderzył z pierwszej piłki. Górą Hładun.

6
3
2
4
4
16'

Dejan Drazić ma wielką ochotę na gola! Strzelił z dystansu, ale trafił w poprzeczkę!

9
5
5
4
6
15'

Mark Tamas podał piłkę przez całe boisko do nikogo.

5
2
1
2
5
14'

Nieudany rzut wolny Śląska. Łatwo piłkę wybili lubinianie.

5
2
4
5
11'

Długa akcja Zagłębia, Drazić zrobił o jeden zwód za daleko - wykorzystał to Mączyński.

7
3
1
2
2
8'

Pawłowski dograł piłkę w pole karne, tam jednak świetnie ustawiony Guldan.

11
7
3
4
4
6'

Nic nie wynika z rzutu rożnego Zagłębia.

3
3
1
2
5'

Drazić podał piłkę do Szysza, ten minął dwóch obrońców Śląska, jednak interwencja Szromnika pierwsza klasa!

6
1
3
3'

Co tu się dzieje! Szromnik doskonale obronił strzał Drazicia, dobijał Mraz - fatalnie spudłował do pustej bramki!

5
2
4
2
4
3'

Błąd defensywy Zagłębia. Do piłki doszedł Mączyński, ale doskonale obronił Hładun!

8
8
2
2
3
2'

Wrocławianie od początku grają piłką, na razie jednak nic z tego nie wynika.

4
2
2
3
czas Start meczu
20:29

Mecz sędziuje Zbigniew Dobrynin. Arbiter VAR, to Tomasz Musiał.

4
3
4
3
4
19:37

I już wychodzą na murawę! Najpierw wbiegli na nią lubinianie, następnie wrocławianie.