4
3
14
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska za przewinienie na własnej połowie boiska.

Legia Warszawa
76
53
11
10
10
90'

Doliczone cztery minuty.

24
19
20
24
74
88'

Czuć w powietrzu zapach niespodzianki w ostatnim w roku meczu przy Łazienkowskiej. Brakuje przekonania w atakach Legii Warszawa, a czasu na zaproponowanie czegoś niebezpiecznego dla beniaminka jest coraz mniej.

68
41
7
10
12
86'

Michał Gliwa musi popracować po dośrodkowaniach. Nie pozwolił on ani Tomasowi Pekhartowi, ani Mateuszowi Cholewiakowi na podsumowanie dośrodkowania Filipa Mladenovicia strzałem z bliska do sieci.

23
13
5
4
6
84'

Żółtą kartkę otrzymał Luquinhas za spóźnione wejście w nogi przeciwnika.

32
17
6
6
8
81'

Czesław Michniewicz spogląda z dezaprobatą na poczynania ofensywne swoich podopiecznych. Futbolówka po dośrodkowaniu Mateusza Wieteski wylądowała w rękawicach Michała Gliwy. Pewny chwyt doświadczonego bramkarza.

34
19
6
6
9
77'

Pozostało kilkanaście minut rywalizacji i przyjezdnym nie powinno zabraknąć energii do odpierania ataków Legii Warszawa. Przed Stalą Mielec otworzyła się możliwość odniesienia prestiżowego zwycięstwa na terenie mistrza Polski. Z kolei gospodarze jakby niemrawi. Przed momentem co prawda zakończyli akcję wstrzeleniem w kierunku bramki, ale to było banalne dla Michała Gliwy.

21
20
5
7
9
73'
71'

Kandydat na mistrza jesieni w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika, ale nerwy są złymi doradcami dla podopiecznych Czesława Michniewicza. Po nieudanym ataku Bartosz Slisz zamiast skoncentrować się na poprawce, to wdał się w bezsensowną dyskusję z arbitrem.

7
3
1
2
8
69'

Jeszcze jedna kartka dla sztabowca Leszka Ojrzyńskiego. Głośno jest na ławce Stali Mielec.

11
6
4
5
11
66'

Luquinhas zdecydował się na oddanie potężnego uderzenia z dystansu. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Michała Gliwy. Nie spieszy się ze wznowieniem rywalizacji wykopem golkiperowi beniaminka.

15
8
1
5
5
65'

Po strzale Grzegorza Tomasiewicza beniaminek jest na prowadzeniu. Pozostało 25 minut.

15
9
4
2
5
63'

Nie ma jedenastki po wideo weryfikacji.

44
24
4
11
16
62'

Legia Warszawa domaga się podyktowania rzutu karnego za nieprzepisowe zagranie ręką Marcina Flisa, który blokował zagranie Joela Valencii.

12
19
10
9
18
60'
11
3
2
3
5
60'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz.

Nie ma już na boisku Macieja Domańskiego, więc za wykonanie rzutu karnego zabrał się tym razem Grzegorz Tomasiewicz. Stal Mielec na prowadzeniu. Piłkarze z Podkarpacia mylą Artura Boruca jak reprezentanci Szwajcarii mylili Łukasza Fabiańskiego w meczu o ćwierćfinał Euro 2016.

148
78
4
6
31
59'
58'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk za sprokurowanie rzutu karnego.

45
17
6
3
8
58'

O właśnie. Rzut karny dla Stali Mielec za przewinienie Artura Jędrzejczyka na Łukaszu Zjawińskim!

38
27
5
1
9
57'

Spokojniejsze minuty rywalizacji, ale w pierwszej połowie były już podobne, ale niebawem następowało przyspieszenie. Leszek Ojrzyński przygotowuje do wejścia na boisko z ławki rezerwowych już trzeciego zawodnika. Większe opanowanie w obozie Legii Warszawa.

2
2
1
2
1
53'

Rozegranie Legii Warszawa i szuka ona sposobu na przedostanie się w pobliże bramki Michała Gliwy. Tak jakby kwadrans spędzony w szatni w towarzystwie Leszka Ojrzyńskiego spowodował większą dyscyplinę w destrukcji w Stali Mielec.

5
2
1
2
2
51'

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Stali Mielec. Bożidar Czorbadżijski został staranowany blisko koła środkowego przez Tomasa Pekharta. Bułgar pozbierał się już z boiska i przyjął przeprosiny od zawodnika powoływanego do reprezentacji Czech.

3
2
3
2
6
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żyro za zagranie ręką blisko własnego pola karnego.

Stal Mielec
9
6
5
8
11
47'

Stal Mielec nadal zna sposób na przedostanie się przez szyki obronne przeciwnika. Grzegorz Tomasiewicz postraszył Artura Boruca uderzeniem z dystansu poza lustro bramki.

5
3
4
1
1
46'

Przed przerwą cztery gole, więc drużyny wysoko zawiesiły sobie poprzeczkę przed wznowieniem rywalizacji. Jeżeli druga połowa będzie wypełniona tyloma interesującymi zdarzeniami, to nie będzie powodu do narzekania na jakość widowiska.