13
9
57
89'

Maldenović do Pekharta, piłkę zdołał wybić Pesković. Legia w końcu szturmuje bramkę gospodarzy!

10
7
4
5
18
87'

Szuka wyrównania Legia, Mladenović dośrodkował, ale Pekhart głową uderzył niecelnie.

24
20
8
3
8
84'

Valencia ruszył z piłką, miał sporo miejsca, ale tak dogrywał, że został przyblokowany.

31
21
3
5
81'
79'

Gracze Legii w końcu starają się grać szybciej, jednak cały czas brakuje im dokładności.

21
19
6
3
4
77'

Z woleja uderzał Lopes, jednak piłka poszybowała daleko od celu.

14
6
4
1
4
76'

Co widzimy, co wiemy? Kwadrans do końca. Legia w ataku, ale wydaje się, że szybciej można się dostać do lekarza-specjalisty.

28
16
3
1
3
75'
73'

Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, na wysokości narządów rodnych. Z tego nie dało się nic zrobić. Jednak będzie korner.

3
7
2
2
3
Legia Warszawa jest w stanie odmienić losy gry?
Z Valencią...?
9
6
1
3
70'

Minuty płyną, a tymczasem bielszczanie... przebywają z piłką na połowie Legii Warszawa.

31
17
4
6
8
67'
67'

Z rzutu wolnego uderzył Mladenović, ale daleko od celu.

8
5
1
2
3
65'

Legia przeniosła grę na połowie bielszczan, ale goście cały czas bez okazji.

9
6
1
2
2
62'

Ofensywniej po przerwie grają gospodarze. Podbeskidzie prowadzi i stara się o coś więcej.

2
59'
57'

Wszołek z piłką w polu karnym, jednak dość anemiczne uderzenie zostało zablokowane.

11
8
1
4
7
55'

Rzut rożny dla Legii, ale o nim Wojskowi chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

9
15
2
4
53'
51'

Bielszczanie starają się wysoko atakować Legię. Goście na razie w małym szoku.

21
13
2
1
4
48'

Gol! Strzelił Rafał Janicki. Asystował mu Marko Roginić. Mamy sensację! Po dograniu z rogu piłka po rykoszecie odbiła się od Roginicia i spadła pod nogi Janickiego. Ten uderzeniem z bliska pokonał Boruca. 1:0!

166
75
15
10
30
46'

2
45'

Niepewnie w bramce Boruc. Na szczęście dla Legii bez konsewkencji.

10
9
5
2
7
44'

Szybkie wyjście bielszczan, strzał Desley Ubbinka został zablokowany. Po chwili zamieszanie pod bramką gości, piłka poszybowała ponad poprzeczką, dodatkowo był spalony.

6
2
2
2
41'

Dogrywał Mladenović, głową wprost w bramkarza uderzył Wszołek.

5
4
2
1
2
41'

Strzał z pola karnego Kapustki. Jednak pomocnik Legii został zablokowany. Będzie rzut rożny.

3
1
1
38'

Modelski do Roginicia. Ten uderzył bardzo źle. Warto zaznaczyć, że to pierwsza od dawna akcja Podbeskidzia.

1
3
5
37'

Próba kombinacyjnej akcji Legii, jednak Luquinhas pogubił się.

7
2
1
3
35'

Legia nie potrafi przedostać się w pole karne bielszczan i stworzyć sobie okazji bramkowej.

5
1
2
6
32'

1/3 meczu z nami. Murarka bielszczan trwa w najlepsze. Legia rozbija mur.

2
28'

Cztery autobusy postawili bielszczanie w okolicach pola karnego. Na razie przynosi to efekty.

6
8
3
2
7
25'

Do uderzenia z woleja doszedł Kapustka, jednak źle wykończył akcję Legii.

7
4
1
2
25'

Cały czas w ataku Legia. Podbeskidzie czeka na możliwość kontry, ale na razie raz doczekało się takiej szansy.

7
2
3
3
2
22'

Uderzył z rzutu wolnego Mladenović, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

5
1
2
4
21'

Faulowany był Luquinhas. Będzie rzut wolny dla Legii z ok. 18 metrów.

9
2
4
2
4
17'

Zamieszanie na przedpolu bramki Boruca. Pilka została wybita przed pole karne. Do futbolówki dopadł Kocsis. Uderzenie odbił bramkarz Legii.

9
2
5
2
2
15'

Kolejne zamieszanie w polu karnym bielszczan. Sędzia dostrzegł zagranie ręką jednego z graczy gości i przerwał grę.

5
1
2
2
3
12'

Gra toczy się na połowie Podbeskidzia. Bielszczanie odważnie rozpoczęli, ale to już daleka historia.

7
2
2
2
3
9'

Po dośrodkowaniu Pekhart wbił piłkę do siatki. Sędzia jednak gola głową nie uznał dopatrując się faulu w ataku. Wciąż 0:0.

15
3
2
3
13
6'

Legia przejęła inicjatywę. Pierwszy strzał gości. Uderzenie Mladenovicia pewnie obronił Pesković.

11
2
3
4
4
3'

Odważnie w pierwszych minutach bielszczanie. Legia na razie nie zagroziła gospodarzom.

8
8
1
1
4
1'

Ruszył lewą stroną Marzec. W ostatnim momencie piłkę spod nóg wybił Lewczuk.

5
4
4
2
3
17:14

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).