1
1
3
66'

Świetna piłka Rasaka do Tuszyńskiego, jest mocny strzał i tylko boczna siatka! Od razu sędzia gwiżdże spalonego.

3
3
2
4
4
63'

Zagłębie wysoko pracuje w pressingu, ale nic on nie przynosi. Wisła gra z dużym opanowaniem.

7
3
3
3
2
59'

Szybka akcja Wisły, Tuszyński wpada w pole karne, ale pogubił się w dryblingu i stracił piłkę. W dodatku spalił akcję.

6
4
1
6
8
57'

Na razie zapędy ofensywne Zagłębia są skutecznie powstrzymywane.

9
7
2
2
53'

Wysoka piłka od Starzyńskiego i kolejny faul graczy gospodarzy w ataku. Tym razem przewinił Balić.

9
8
2
1
9
50'

Dobra kontra Zagłębia, umyka Drazić, zbiera się na strzał, ale wychodzi Kamiński i zagarnia piłkę.

11
5
5
3
3
48'

Wysokie dośrodkowanie Starzyńskiego, uderza głową Balić, ale sędzia gwiżdże faul w ataku.

5
5
4
5
6
czas Druga połowa
45+5'

Sędzia decyduje się... odgwizdać spalonego! Ma Zagłębie furę szczęścia.

3
2
5
5
11
45+4'

Kocyła wybiega do podania, wychodzi też Hładun i go fauluje! Sędzia przerywa grę i nie wie, jakąś decyzję podjąć. Kocyła wybiegał na granicy spalonego, a Hładun może dostać czerwoną kartkę.

7
3
2
3
4
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Mraz.

7
4
4
6
6
44'

Niechlujne granie piłką z obu stron. Posiadanie piłki w proc.: ZAG 45-55 WIS

6
1
1
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić.

10
5
2
5
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Jewgienij Baszkirow.

10
5
2
5
5
37'

Sporo walki w środku boiska, Wisła więcej gra piłką, a Zagłębie ślepo za nią biega...

12
8
2
4
4
33'

Zagłębie jakby zrezygnowało z zapędów ofensywnych... Jest mocno wycofane.

13
9
2
4
4
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kocyła. Asystował mu Mateusz Szwoch. Sprytne podanie strzelca pierwszej bramki, Kocyła ograł Baszkirowa jak dziecko na Orliku i huknął z kilku metrów pod poprzeczkę! Wisła ucieka!

38
21
5
5
7
30'

Zagłębie sprawia wrażenie posypanego, a coraz więcej swobody ma Wisła.

8
6
1
3
4
27'

Świetne dośrodkowanie Szwocha, jest w polu karnym Uryga, strzela głową, ale prosto w Hładuna!

7
5
2
3
8
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Mocny strzał po ziemi przy słupku. Hładun wyczuł intencje strzelca, ale nie miał szans sięgnąć piłki. Mamy pierwszego gola w Ekstraklasie w 2021 roku!

Wisła Płock
43
17
4
6
6
22'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dominik Jończy.

26
14
6
4
7
22'

Jeśli będzie czerwona, to tylko z jednego powodu - Kocyła mógł być sam na sam z bramkarzem, bo sam faul nie był ostry.

13
6
2
3
5
21'

Trochę to trwa. Wydaje się, że karny jest bezdyskusyjny. Kwestia kartki dla Jończego. Szwoch czeka na możliwość strzelenia karnego.

17
6
4
3
5
19'

Katastrofalne wycofanie graczy Zagłębia, Jończy w wyścigu o piłkę trąci Kocyłę, a ten upada. Ale - sędzia jeszcze sprawdza sytuację na monitorze.

7
4
2
2
2
18'

RZUT KARNY DLA WISŁY!

20
9
3
2
5
15'

Lubinianie okopali się pod polem karnym gości. Starzyński i Drazić próbują dogrywać pod bramkę, ale piłka jest wybijana.

5
2
3
5
5
13'

Kontra gospodarzy, ale Drazić jest osamotniony. Mocno uderza, ale kapitalnie broni Kamiński!

10
6
5
3
3
11'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Tuszyński.

5
6
2
6
5
10'

Strzał Drazicia zza pola karnego łapie pewnie Kamiński, ale akcję spalił podający Szysz.

6
3
3
3
3
9'

Niezła wrzutka graczy Płocka, ale do nikogo. Zagłębie wybija piłkę daleko.

4
3
3
5
7
7'

Starzyński na razie mało widoczny. Teraz traci piłkę. Wisła stosuje przy nim podwójne krycie.

8
4
4
4
4
5'

Złe wybicie Crnomarkovicia, Rasak pokusił się o strzał z dystansu, ale trafia w obrońcę wypożyczonego z Lecha.

6
4
3
3
5
4'

Wisła chce grać lewą stroną, ale Angel Garcia pali akcję.

2
2
2
3
4
2'

Akcja Zagłębia, mocno bije piłkę Poręba w pole karne, ale łapie ją Kamiński.