PKO Ekstraklasa: 19. kolejka
27 lut 2021 17:30
90+3'

Gol! Strzelił Tiago Alves. Cóż tam się wydarzyło! Z lewej strony prawą nogą dośrodkował Alves. Piłka poszybowała ponad Dziekońskim i wpadła mu za plecami do siatki. Błąd młodego bramkarza na wagę porażki Jagiellonii. 0:1!

Piast Gliwice
24
18
8
4
20
90+2'

Jeszcze gola szuka Piast Gliwice. Wszystko jednak dzieje się daleko od bramki Jagiellonii.

7
6
3
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
2
2
1
2
88'

Zamieszanie pod bramką Piasta, ale zabrakło uderzenia. Jagiellonia po raz kolejny oddaliła grę od własnej bramki.

4
3
1
1
85'

Z kilku metrów uderzał Badia, Dziekoński zdołał przenieść piłkę ponad bramkę!

10
2
1
3
85'
83'

Długo piłkę rozgrywają gliwiczanie, brakuje zaskoczenia i gospodarze futbolówkę przejmują.

3
1
1
1
1
80'

Piast w ataku, jednak nie są to huraganowe próby. Jagiellonia nastawiona na grę z kontry.

3
3
1
1
1
77'
76'

Chrapek uderzał z pola karnego, jednak próba z siedmiu metrów minęła cel.

4
2
2
2
1
75'

Kontra Jagiellonii zakończona strzałem Romanczuka. Futbolówka minęła cel o pół metra.

1
2
2
2
2
74'

Minuty płyną. Optyczna przewaga Piasta, ale niewiele z niej wynika.

1
1
71'
71'
68'

Jagiellonia przejęła piłkę i nie zamierzaj jej oddawać. Piast na moment zdecydowanie ruszył na gospodarzy, jednak teraz się uspokoił.

1
1
2
62'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Sokołowski, strzał głową trafił w poprzeczkę!

3
3
4
1
5
61'

Krótko rozegrany rzut wolny, uderzał Vida. Piłka odbiła się od obrońcy i przeleciała tuż obok słupka!