Leży na boisku Mladenović. Mamy przerwę w grze.

4
2
7
88'

Obraz gry się nie zmienia. Śląsk cały czas nie wie, jak ma odebrać piłkę Legii. Goście grają bardzo mądrze po objęciu prowadzenia.

16
9
1
2
2
83'

Przed szansą na gola Pekhart, ale dobrze broni jego uderzenie Putnocky.

10
1
3
1
7
81'

Tymczasem wciąż w ataku Legia. Śląsk jest bezradny.

22
11
1
4
11
78'
78'
3
3
3
3
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Guillermo Cotugno.

Śląsk Wrocław
11
2
1
5
76'

Scalet oddał strzał, po którym piłka - zdaniem zawodników Śląska - trafiła w rękę jednego z legionistów. Sędziowie jednak nie dopatrzyli się przewinienia.

1
74'

Poszedł teraz lewą stroną Zylla, wbiegł w pole karne, ale został zaatakowany przez dwóch obrońców Legii i piłka wyleciała poza boisko.

12
5
1
3
72'

Legia w posiadaniu piłki. Śląsk musi biegać i próbować ją odebrać, a to nie jest takie proste.

15
8
4
5
69'

Po strzeleniu gola mecz toczony jest pod dyktando gości. Śląsk nie za bardzo ma argumenty, by odpowiedzieć.

24
7
4
2
6
67'

Goście szukają drugiego gola. Wrzucał Juranović, jednak żaden z kolegów nie zdołał dojść do piłki.

24
7
4
5
4
64'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Bartosz Kapustka.

Wszołek miał mnóstwo miejsca z prawej strony, wbiegł w pole karne i mocnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Putnocky'ego. Legia na prowadzeniu!

110
60
7
24
67
63'

Scalet uderzał głową po rzucie rożnym... obok bramki. Śląsk coraz groźniejszy.

15
6
1
2
9
62'

Kolejny atak wrocławian. Z ostrego kąta strzelał Pich, ale nie dał się zaskoczyć Boruc.

9
3
1
1
5
61'

Kontratak Śląska! Cotugno dostał piłkę na wolne pole, wrzucił do zamykającego akcję na dalszym słupku Pawłowskiego, który uderzył tuż obok! Jedna z najlepszych sytuacji gospodarzy w tym meczu.

8
4
3
1
60'

Śląsk próbuje założyć pressing, ale Legia się nie gubi i spokojnie rozgrywa piłkę.

13
5
2
2
3
58'

Okazja dla Legii! Pekhart trafia w słupek po dośrodkowaniu Mladenovicia!

16
6
6
5
5
54'

Żółtą kartkę otrzymał za zagranie łokciem Robert Pich.

10
5
2
3
5
53'

Rzut wolny dla Śląska. Wrzucał Pawłowski, piłka wybita przed pole karne, dopadł do niej Janasik, ale oddał bardzo niecelny strzał.

3
5
2
4
10
53'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Szabanow. Urwał mu się Musonda i musiał ratować się faulem taktycznym.

14
3
2
4
3
51'

Niewiele dzieje się na początku drugiej połowy.

2
2
2
5
49'

Dośrodkowanie Wszołka z prawej strony boiska i z delikatnymi problemami łapie piłkę Putnocky.

5
4
3
1
46'

Gramy! Od środka rozpoczęli piłkarze Śląska Wrocław.

12
5
1
komentarz

Piłkarze wracają na boisko. Niebawem rozpocznie się druga połowa.

4
3
16:18

Za moment początek drugiej połowy, a poniżej statystyki pierwszej części spotkania:

5
2
45+2'

Strzał Slisza z dystansu... bardzo niecelny.

3
8
2
4
7
45'

Pierwsza połowa przedłużona o minimum dwie minuty.

8
4
1
1
44'

Powtórki pokazały, że o przewinieniu nie było mowy. Gramy dalej.

13
8
4
7
5
43'

Sędziowie analizują czy obrońca Śląska przypadkiem nie zagrał piłki ręką we własnym polu karnym.

15
8
5
3
4
42'

I kolejny zablokowany strzał Gwilii z dwudziestu metrów. Dobrze ustawił się Tamas.

9
6
1
3
5
40'

Co za interwencja Juranovicia. Podanie Exposito w kierunku Pawłowskiego i tylko dobre zachowanie zawodnika Legii spowodowało, że skrzydłowy Śląska nie znalazł się oko w oko z Borucem.

10
5
2
5
6
39'

Ależ fatalnie wykonał ten rzut wolny Pawłowski. Strzał mocny, ale też bardzo niecelny.

8
12
4
4
12
39'

Exposito faulowany przed polem karnym Legii. Śląsk będzie miał okazję z rzutu wolnego.

12
8
3
1
9
36'

Pawłowski w polu karnym Legii. Wieteska i Juranović nie dali mu się jednak obrócić w kierunku bramki i nic z tej akcji nie wyszło.

14
5
2
3
3
35'

Miękka wrzutka Juranovicia. Wyszedł z bramki Putnocky, ale nie trafił w piłkę. Było lekkie zamieszanie i ostatecznie wybijają futbolówkę gospodarze.

7
2
4
4
34'

Tym razem centrował z lewej strony Mladenović, był w polu karnym Włodarczyk, ale nie zdołał oddać strzału. Legia ma jednak rzut rożny.

7
3
3
2
3
34'

Wszołek mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z kolegów nie zdołał zamknąć tej akcji.

5
1
4
2
6
31'

Pół godziny gry za nami. Mimo wyniku 0:0 spotkanie stoi na dobrym poziomie. Sporo się dzieje. Brakuje tylko bramek.

12
3
1
29'

Ależ błąd popełnił teraz Putnocky. Złe wybicie bramkarza Śląska. Wszołek wbiegł w pole karne, wycofał piłkę do Kapustki, jednak jego strzał został zablokowany.

8
7
2
3
5
28'

Zablokowane uderzenie Musondy z dystansu. Sporo prób z dalszej odległości w dzisiejszym meczu.

3
6
1
2
27'

Tym razem dośrodkowywał Juranović, ale oddalają zagrożenie zawodnicy Śląska.

14
4
1
4
3
26'

Musonda faulował Kapustkę. Legia ma kolejny rzut wolny z bocznego sektora boiska.

9
4
4
1
5
25'

Prosty błąd Wieteski. Nieatakowany kopnął piłkę w aut. Goście oddają za darmo futbolówkę.

8
6
5
3
24'

Kontra Legii. Wszołek dogonił piłkę zagraną przez Slisza tuż przed linią końcową, wrzucił w pole karne do Rafaela Lopesa, a ten oddał zaskakujący strzał bez przyjęcia. Jedynie w boczną siatkę.

8
7
1
4
2
23'

Atak pozycyjny Legii, jednak wszystko przerwał faul Włodarczyka w ofensywie.

7
1
3
3
21'

Exposito szukał dalszym podaniem Pawłowskiego, ale zagrał bardzo niedokładnie.

7
5
2
3
3
21'

Nieporozumienie Szabanowa z Mladenoviciem i grę od bramki wznowi Putnocky.

7
3
4
4
20'

Scalet nadepnął na Kapustkę. Gra przerwana. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

8
8
5
4
5
18'

Scalet dobrze wyprowadził piłkę z własnej połowy, zagrał prostopadle do Musondy, ale znakomicie interweniował Szabanow.

11
6
2
1
18'

W odpowiedzi akcja gospodarzy. Pich był niepilnowany w polu karnym, ale uderzył za słabo, żeby pokonać Boruca. Pewnie łapie piłkę bramkarz Legii.

12
5
1
1
1
17'

Nie ma rzutu karnego. Gra wznowiona od bramki Śląska.

15
8
5
5
16
17'

Grę wznowi Putnocky, ale sędzia nakazał mu czekać. Trwa analiza VAR.

13
8
3
2
9
16'

Źle strzelał Gwilia. Wybijają piłkę zawodnicy Śląska, ale goście domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką jednego z wrocławian.

7
5
2
1
8
15'

Powtórki telewizyjne pokazały, że kontakt nastąpił minimalnie przed polem karnym. Sędzia Jarzębak zmienił decyzję i mamy jedynie rzut wolny dla Legii.

21
6
2
3
10
15'

Mamy jeszcze wideoweryfikację.

11
8
1
5
4
14'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Bejger.

10
10
1
2
8
14'

Rzut karny dla Legii! Bejger faulował Mladenovicia!

13
14
2
2
8
13'

Boruc pewnie łapie piłkę po strzale Picha zza pola karnego.

6
5
2
12'

Exposito ładnie zgubił Wieteskę i obrońca Legii musiał ratować się faulem. Jeszcze bez żółtej kartki.

4
5
1
1
11'

I kolejne uderzenie z dalszej odległości. Tym razem Gwilia, jednak dwa metry obok słupka.

9
6
3
3
3
11'

Legia przyspieszyła. Strzelał z dystansu Kapustka, ale piłka przeleciała wyraźnie nad bramką.

8
4
2
2
1
10'

Tym razem dobrze wyszedł na przedpole Putnocky i pewnie wybił piłkę.

8
6
2
2
9'

Faulowany Kapustka i Legia będzie mieć niemal kopię rzutu wolnego sprzed paru minut.

8
5
1
3
6
8'

Dynamiczna akcja Legii prawą stroną. Wszołek do Kapustki, ten odgrywał do Rafaela Lopesa, ale nie zrozumieli się zawodnicy Legii. Ponownie łapie piłkę Putnocky.

6
5
1
2
2
7'

Faulowany Rafael Lopes. Z rzutu wolnego kapitalnie dośrodkowywał Mladenović, ale żaden z kolegów nie zdołał trącić piłki. Pewna interwencja Putnocky'ego.

6
4
1
1
3
5'

Śląsk cały czas przy piłce. Przypomnijmy, że wrocławianie jeszcze nie przegrali na własnym stadionie w tym sezonie.

8
7
1
2
1
4'

Dobry pomysł Pawłowskiego. Próba prostopadłego zagrania do Musondy, ale przeczytali to obrońcy Legii.

5
3
1
2
3'

Pierwsza okazja dla gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony, złożył się do strzału Musonda, ale nie trafił w piłkę.

4
4
1
1
3
2'

W pierwszych minutach Śląsk non stop utrzymuje się przy piłce.

7
5
2
1
1'

Śląsk dziś na zielono, z kolei Legia w białych strojach.

6
4
1
2
16:18

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania we Wrocławiu.

5
5
16:18

Jeśli Legia dziś wygra, odskoczy drugiej w tabeli Pogoni Szczecin na siedem punktów i mocno przybliży się do mistrzostwa Polski.

4
3
2
1
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz Śląsk - Legia?