PKO Ekstraklasa: 20. kolejka
05 mar 2021 20:30
90'

Doliczone trzy minuty. Chwilę wcześniej strzelał Jesus Jimenez, lecz dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.

18
6
7
3
4
88'

Groźna akcja Wisły. Przed bramkę Górnika dogrywał jeden z zawodników gospodarzy. Po rykoszecie piłka otarła się o słupek i wyleciała poza boisko.

17
2
4
4
9
87'
13
11
3
1
4
84'

Gra toczy się teraz w okolicy linii środkowej boiska.

6
1
4
5
81'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Jean Carlos Silva.

8
7
8
80'

Ładne prostopadłe podanie przed bramkę Wisły. Dobrze interweniował jednak Mateusz Lis.

2
78'

Kolejne minuty mijają. Nic nie wskazuje na to, aby wynik tego spotkania miał się zmienić.

4
2
4
7
4
76'
76'
komentarz

1
1
72'

Ładną akcję przeprowadził Jesus Jimenez. Piłkarz Górnika minął zawodników Wisły, ale w ostatniej chwili zablokował go Michal Frydrych.

5
2
5
2
3
69'

Martin Chudy daleko wyszedł z własnej bramki i dobrze wybił piłkę.

6
1
1
1
4
68'
67'

Felicio Brown Forbes skierował piłkę do bramki Górnika Zabrze, ale był na spalonym i arbiter tego gola nie uznał.

9
1
4
9
14
65'

Sporo niedokładności na boisku - i z jednej, i z drugiej strony.

1
2
1
5
3
63'

Ładnie z dystansu strzelał Yaw Yeboah. Pewnie w bramce spisał się jednak Martin Chudy.

9
3
4
5
5
62'

Stefan Savić dryblował w polu karnym Górnika i zdecydował się na strzał. Został jednak zablokowany.

4
3
3
4
61'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wybijał Łukasz Burliga.

4
4
2
1
59'
57'

Z dystansu niecelnie strzelał David Mawutor. Piłka przeleciała nad bramką Górnika Zabrze.

2
1
6
2
55'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika. W znakomitej sytuacji, tuż przed bramką Wisły, źle w piłkę trafił Alex Sobczyk. To powinien być gol!

1
1
1
2
8
53'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji strzeleckich.

3
3
7
1
51'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Mateusz Lis.

7
8
4
4
1
49'

Od początku drugiej połowy sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
5
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
4
6
5
5
46'
45'

Znakomitą okazję miała Wisła! W polu karnym Górnika w dobrej sytuacji strzelał Stefan Savić. Znakomicie obronił Martin Chudy.

7
1
3
2
6
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serafin Szota.

Wisła Kraków
7
2
3
7
40'

Górnik szuka okazji do ataku. Przed chwilą z dystansu znów strzelał Giannis Masouras. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

8
3
5
2
7
37'

Z dystansu strzelał Felicio Brown Forbes. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

15
5
4
5
7
34'

Po dośrodkowaniu Sadloka z rzutu wolnego niecelnie główkował Michal Frydrych.

9
3
3
8
8
19:41

31'

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Georgij Żukow.

15
8
6
2
30'

Z dystansu strzelał Giannis Masouras. Piłka przeleciała obok bramki Wisły Kraków.

5
1
3
3
2
29'

Zablokowany w polu karnym Wisły został Richmond Boakye, a następnie Krzysztof Kubica. Coraz groźniejsze są akcje Górnika.

10
5
4
2
9
27'

Znów dobrze spisał się Lis. Bramkarz Wisły złapał piłkę po dograniu przed bramkę Giannisa Masourasa.

15
4
4
3
3
26'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Ładny strzał głową oddał Krzysztof Kubica. Efektownie obronił jednak Mateusz Lis.

13
3
5
1
4
25'

Teraz przy piłce zabrzanie. Górnik rozgrywa akcję na połowie Wisły.

4
1
4
4
6
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
3
1
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chuca.

6
3
3
7
21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Spore zamieszanie przed bramką gości. Górnicy blokowali uderzenia zawodników Wisły aż ostatecznie zdołali wybić piłkę.

6
2
3
8
18'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

5
1
2
4
4
14'

Erik Janza zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Gospodarze zdołali jednak wybić piłkę.

8
2
4
4
4
13'

W ostatnich minutach Górnik śmielej ruszył do ofensywy. Na razie jednak bez groźnych sytuacji pod bramką Wisły.

8
4
2
5
10'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Wisły. Goście wywalczyli rzut rożny.

7
2
3
9
9'

Gospodarze przy piłce. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

6
3
2
1
1
7'

Zbyt mocno przed bramkę Górnika dośrodkował Piotr Starzyński. Piłka wyleciała poza boisko.

4
2
3
5
5'

W polu karnym Wisły zaskakujący strzał z pierwszej piłki oddał Jesus Jimenez. Uderzenie było jednak niecelne.

6
1
3
2
2
3'

Wisła szuka dośrodkowań w pole karne Górnika. Poradzili sobie zabrzanie z tymi wrzutkami i zdołali wybić piłkę.

2
2
3
2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2
1
4
1
19:41

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

6
1
19:41

- Wszystkim się wydaje, że jestem jakimś potworem. Czasem mogę nim być. Mam image "szaleńca" i daję sobie z tym radę - mówi Peter Hyballa, trener Wisły Kraków. Odmieniony przez niego zespół jest rewelacją rundy wiosennej.