Po dograniu z kornera niepewnie Lis, ale rywale okazji nie wykorzystał.

2
2
1
76'

Wolski dogrywał z rzutu wolnego, pod bramką Warty powstało zamieszanie, ale gospodarze wybili piłkę na rzut rożny.

2
2
75'

Kwadrans do końca. Obecnie nic nie wskazuje na to, aby w meczu miało coś się zmienić.

4
1
1
72'

Niewiele dzieje się na boisku, Warta Poznań mecz ma pod kontrolą.

12
7
2
69'

Opatrywany jest Żurawski, mamy przerwę w grze.

1
5
1
68'

Zagranie do Tuszyńskiego, ten jednak na spalonym.

1
2
2
67'

Gra przeniosła się do środka pola. Wisła Płock nie ma argumentów, aby zagrozić Warcie.

4
5
1
64'
64'
62'

Strzał sprzed pola karnego Kocyły, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
1
2
1
61'

Wisła Płock w trudnej sytuacji. Warta robi swoje i zmierza po ważne trzy punkty.

5
2
1
1
komentarz

59'

Gol! Strzelił Makana Baku. Z pola karnego uderzał Kuzimski, Kamiński zbił piłkę. Dopadł do niej Baku i z pięciu metrów wbił do bramki. 2:0!

47
29
6
3
5
58'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak. Zawodnik Wisły już na ławce w kocu, ale kartkę otrzymał.

Wisła Płock
7
3
3
3
57'

Wisła Płock uzyskała przewagę. Goście atakują większą liczbą graczy. Przed momentem uderzał Adamczyk, Lis nie dał się zaskoczyć.

1
3
1
1
1
54'

Po rzucie rożnym strącona piłka spadła pod nogi Kuzimskiego. Ten jednak uderzył z woleja tuż ponad bramką!

2
6
3
7
5
53'

Trałka dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę na rzut rożny wybił obrońca Wisły Płock.

3
2
50'

Płocczanie coraz bliżej bramki Warty. Brakuje jednak celnych uderzeń.

5
2
3
2
2
48'

Wisła Płock w ataku, jednak goście jeszcze nie zagrozili Warcie Poznań.

3
1
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
44'

Dośrodkowanie w pole karne płocczan, Kamiński pewnie interweniował.

1
2
42'

Warta aktywniejsza z przodu. Gospodarze szukają drugiej bramki.

2
3
1
1
1
39'

Żurawski z piłką w polu karnym, ale dogranie zdołał złapać Kamiński.

5
2
1
2
36'

Zagranie do Garcii, ten z ok. 8 metrów uderzył z woleja. Piłka poszybowała tuż ponad bramką!

9
8
5
4
1
32'

Płocczanie nie są w stanie oddać celnego uderzenia na bramkę Warty. Minuty płyną, gospodarze coraz pewniejsi w tyłach.

5
2
1
17:51

1
29'

Baku do Kuzimskiego, który natychmiast uderzył. Piłka poszybowała tuż obok bramki!

6
5
5
3
2
28'

Płocczanie wysoko atakują rywala. Gracze Warty jednak cało wychodzą z opresji.

3
4
1
24'

Po dośrodkowaniu niepewnie zachowała się obrona gospodarzy. Uderzał Uryga, jednak defensor został przyblokowany.

3
3
2
23'

Szwoch z piłką w polu karnym, ale dogranie zablokowali obrońcy. Będzie rzut rożny.

3
1
20'

Niestety z boiska wieje nudą. Warta prowadzi, Wisła niewiele potrafi zdziałać.

2
1
2
3
17'

Gra głównie toczy się w środku pola. Brakuje uderzeń i spięć podbramkowych.

2
2
1
15'

Warta na połowie Wisły Płock. Atak pozycyjny gospodarzy.

5
1
1
1
1
12'

Płaski strzał Kuzimskiego, pilkę pewnie złapał bramkarz.

5
1
1
1
8'

Niebezpiecznie pod bramką Warty. Garcia zamiast uderzać zawahał się i szansa przepadła. Gracz Wisły został zablokowany.

1
5'

Szwoch dogrywał z rzutu wolnego, Uryga jednak do piłki nie doszedł.

5
2
1
2
3'

Gol! Strzelił Makana Baku. Asystował mu Maciej Żurawski. Prostopadłe podanie Żurawskiego do Baku, który wygrał walkę z Urygą. Przy strzale przy słupku lepiej powinien zachować się Kamiński. Bramkarz przepuścił uderzenie i jest 1:0!

55
30
6
8
9
1'

Płocczanie od początku w ataku. Piłka już w polu karnym, ale dobrze zachowała się obrona Warty.