PKO Ekstraklasa: 21. kolejka
14 mar 2021 17:30
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Na spalonym jeden z zawodników gospodarzy i sędzia przerwał grę.

21
10
4
7
21
90'

Doliczone trzy minuty.

14
7
3
5
6
89'
ZMIANA
88'

Ładny strzał z dystansu oddał Jakub Kamiński. Dobrze piłkę odbił Plach.

16
8
7
2
6
86'

Znów świetnie spisał się Plach. Tym razem po akcji Tiby bramkarz Piasta znakomicie odbił piłkę.

17
6
5
3
9
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
84'

Gliwiczanie aktualnie bronią się na własnej połowie.

9
3
2
3
82'

Lech cały czas szuka okazji na gola. Albo jednak znakomicie interweniuje Frantisek Plach, albo dobrze akcje Kolejorza rozbija defensywa gliwiczan.

7
5
1
1
3
78'

Podanie z głębi pola w pole karne Piasta. Tam piłkę dobrze przejął Frantisek Plach.

3
74'
ZMIANA
5
5
3
2
10
73'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Gospodarze wybili piłkę.

3
4
2
2
2
70'

Po dośrodkowaniu Lipskiego niecelnie główkował Jakub Czerwiński.

2
3
2
4
4
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kamiński.

4
2
3
6
10
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
Tak
Nie
1
1
67'

Kolejny raz znakomicie spisał się Plach! Teraz strzelał Mikael Ishak, a świetnie obronił bramkarz gliwiczan.

7
2
3
1
9
65'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu w pole karne z pierwszej piłki uderzył Dani Ramirez, a Frantisek Plach praktycznie... "skleił" piłkę ze słupkiem. Znakomita interwencja bramkarza gliwiczan. Nie ma gola!

9
5
2
3
10
64'

Wasyl Kraweć dośrodkował w pole karne Piasta. Tam niecelnie główkował Dani Ramirez.

5
2
2
2
3
64'

Lech utrzymuje się przy piłce i rozgrywa ją na połowie Piasta. Do bramki gliwiczan jednak daleko.

9
7
2
2
63'
ZMIANA
61'
ZMIANA
komentarz

1
1
59'

Dani Ramirez dośrodkował w rzutu wolnego. Piłkę wybił jeden z gliwiczan.

6
2
1
4
59'

Będzie rzut wolny dla Lecha, niemal z narożnika pola karnego. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

11
1
1
2
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Holubek.

Piast Gliwice
9
2
2
2
55'

Jan Sykora miękko wrzucił piłkę przed bramkę Piasta. Tam główkował Mikael Ishak, lecz to było uderzenie niecelne.

8
3
1
2
4
53'

Pokazał się Kamiński. Jego uderzenie pewnie obronił jednak Frantisek Plach.

12
5
1
1
4
52'

Jakub Holubek dogrywał piłkę przed bramkę Lecha. W ostatniej chwili wybił ją jeden z obrońców.

6
2
4
3
5
48'

Lech Poznań rozgrywa piłkę i szuka swojej okazji na gola.

14
9
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

6
2
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

11
3
2
3
1
44'

Gra wznowiona.

14
2
2
2
43'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Piasta.

1
1
1
7
7
41'

Znów spokojniejszy fragment spotkania.

1
2
3
3
9
38'

Teraz dobrze spisał się Frantisek Plach. Z kilkunastu metrów strzelał Jakub Kamiński, ale dobrze interweniował bramkarz Piasta.

16
5
6
5
17
35'

Gliwiczanie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

3
3
4
3
13
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
3
32'

Dani Ramirez dogrywał w pole karne Piasta. Za mocno i piłka poza boiskiem.

3
29'

Szukają goście uderzeń na bramkę Lecha. Jak na razie dobrze spisuje się jednak Mickey van der Hart.

17
2
2
2
2
28'

Kristopher Vida zdecydował się na uderzenie na bramkę Lecha. Mickey van der Hart obronił.

16
2
1
1
2
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka znów wybita przez zawodnika Piasta.

4
4
4
2
13
24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie wybili piłkę, ale jeszcze będzie rzut rożny dla Lecha.

14
2
2
2
2
22'

Znakomita okazja dla Piasta! Michał Żyro znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale Mickey van der Hart nie dał się zaskoczyć.

21
6
7
5
8
20'

Lekkie zamieszanie przed bramką Piasta. Ostatecznie jednak faul jednego z zawodników Kolejorza i sędzia przerwał grę. Piłka dla gliwiczan.

4
2
3
3
8
17'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, lecz dobrze interweniował Frantisek Plach.

5
2
2
2
9
15'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Wyrównany fragment spotkania.

1
1
5
3
5
12'

Patryk Lipski miał trochę miejsca i czasu przed polem karnym Lecha. Zdecydował się na techniczne uderzenie, ale to był strzał mocno niecelny.

6
6
2
2
2
11'

Po ciekawym początku, teraz tempo spotkania nieco opadło.

2
2
2
2
6
8'

Gliwiczanie oddalili grę od własnego pola karnego i starają się rozgrywać piłkę na połowie Lecha.

3
3
6
5
15
6'

Miał swoją okazję Dani Ramirez. Pomocnik Lecha strzelał z około 16 metrów lecz fantastycznie obronił Frantisek Plach.

15
6
6
4
8
5'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta w wykonaniu Czerwińskiego. Wrzutka jednak zbyt mocna i zabrakło uderzenia na bramkę gości.

3
3
5
5
10
4'

Gliwiczanie spokojnie rozgrywają teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

5
5
5
3
8
2'

Zagranie ze skrzydła w pole karne Piasta. Z około 12 metrów strzelał Mikael Ishak, lecz uderzenie napastnika Kolejorza zostało zablokowane.

10
7
7
5
5
16:31

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.