PKO Ekstraklasa: 22. kolejka
20 mar 2021 20:00
90+3'

Po podaniu Marchwińskiego Mikael Ishak skierował piłkę do bramki Jagiellonii, ale napastnik Lecha był na spalonym i ten gol nie został uznany.

32
23
3
8
8
90+3'

Jagiellonia dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

22
9
2
6
6
90+1'

Tymoteusz Puchacz strzelał z około 20 metrów. Został jednak zablokowany.

10
9
6
6
90'

Doliczone cztery minuty.

3
3
2
8
90'
89'

Jagiellonia broni się teraz na własnej połowie. Przed chwilą zablokowany został strzał Puchacza.

6
6
1
1
3
87'

Gol! Strzelił Bartłomiej Wdowik. Asystował mu Tomas Prikryl.

Szybka, znakomita akcja Jagiellonii! Goście wymienili kilka podań, wyprowadzili piłkę na połowę Lecha, gdzie znakomicie w pole karne zagrał Tomas Prikryl, a piłkę do siatki Kolejorza skierował Bartłomiej Wdowik! 3:2 prowadzi Jagiellonia!

Jagiellonia Białystok
90
61
16
12
17
86'

Tym razem dośrodkowanie Czerwińskiego. Piłka jednak zbyt mocna i zabrakło uderzenia na bramkę Jagiellonii.

5
4
2
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

5
6
3
2
3
85'

Dośrodkowanie w pole karne gości i znów piłka wybita przez zawodników Jagiellonii.

6
6
1
1
81'
80'

Było bardzo groźnie w polu karnym Jagiellonii, ale wynik bez zmiany. Najpierw bowiem źle w piłkę trafił Mikael Ishak, a chwilę później Aron Johannsson!

6
6
4
1
5
78'

Lech szuka dośrodkowań w pole karne Jagiellonii. Groźne są te wrzutki.

9
3
2
3
8
77'
75'

Z dystansu strzelał Dani Ramirez. Dobrze obronił Xavier Dziekoński.

10
6
1
2
2
75'

Lech teraz zdecydowanie ruszył do ofensywy. Jagiellonia dobrze się jednak broni.

4
72'

Gol! Strzelił Bojan Nastić. Asystował mu Fiodor Cernych. 2:2! Remis w Poznaniu! Cernych dośrodkował w pole karne Lecha. Piłka przeleciała nad obrońcami Kolejorza, trafiła do Nasticia, który pewnie skierował ją do bramki gospodarzy!

58
41
13
23
24
71'

W polu karnym Jagiellonii strzelał Jesper Karlstrom. Jego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

12
10
2
2
70'

Ładna akcja i dośrodkowanie Puchacza. Piłkę wybił jednak Ivan Runje.

6
5
1
3
68'

To powinien być gol! Po błędzie Jagiellonii Jakub Kamiński znalazł się w sytuacji sam na sam, lecz oddał niecelny strzał!

7
9
3
5
7
67'
67'
66'

Z rzutu wolnego strzelał Jakov Puljić. Piłka trafiła w mur i wyszła poza boisko.

1
2
3
2
5
65'

Faulowany był Fiodor Cernych. Będzie rzut wolny dla Jagiellonii na wysokości pola karnego Lecha.

4
5
3
3
64'

Mimo gry w osłabieniu, Jagiellonia stara się atakować, grać wysokim pressingiem.

6
6
3
4
3
62'
59'

Bartosz Kwiecień chciał przelobować bramkarza Lecha Poznań. Pomylił się minimalnie!