3
2
8
90+2'

Ivi Lopez o krok od strzelenia gola! Chudy w nieprawdopodobny sposób broni jednak strzał zawodnika Rakowa!

7
6
2
1
6
90'

Druga połowa potrwa przynajmniej o trzy minuty dłużej.

7
3
4
3
3
89'

Nieprawdopodobne. Raków powinien prowadzić 1:0. Dośrodkowanie z lewej strony, ale w piłkę nie trafił stojący trzy metry od bramki Arak!

4
9
8
2
7
86'

Indywidualna akcja Araka. Strzał lewą nogą w kierunku dalszego słupka i... piłka nieznacznie minęła bramkę.

5
5
3
2
3
83'
ZMIANA
2
3
4
4
2
82'

Kun oddał strzał zza pola karnego, ale trafił w sam środek bramki. Chudy pewnie złapał piłkę.

11
5
3
2
2
77'

Holec bohaterem Rakowa! Świetna akcja Górnika, Janza dośrodkował z lewej strony w pole karne, a wprowadzony Bartosz Nowak oddał mocny strzał przy bliższym słupku, jednak nie dał się zaskoczyć bramkarz częstochowian!

18
8
7
10
12
Czy któraś z drużyn zdobędzie zwycięskiego gola?
Tak
Nie
1
2
1
75'
ZMIANA
75'

Zaskakujący strzał Ivi Lopeza z ostrego kąta. Piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

3
3
6
74'

Daleki wyrzut piłki z autu, ale Kubica faulował Schwarza i nic nie wyszło z tej sytuacji gości.

1
2
4
72'

Arsenić ucierpiał po tym faulu. Potrzebuje pomocy medycznej obrońca Rakowa.

5
6
4
1
7
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Giannis Masouras.

9
1
7
70'

Niecelny strzał głową Wiśniewskiego. To była znakomita szansa dla Górnika.

4
1
2
5
4
69'

Arsenić błaga sędziego, ale ten pozostał niewzruszony. Kubica był faulowany przez obrońcę Górnika. Jeszcze jeden rzut wolny dla gości z bocznego sektora boiska.

6
2
1
1
2
67'

Dośrodkowanie Tudora z prawej strony, był w polu karnym Gutkovskis, ale Gryszkiewicz oddalił zagrożenie.

4
1
3
1
1
65'
ZMIANA
63'

Chudy ratuje zespół Górnika! Niepilnowany Ivi Lopez w narożniku pola karnego, strzał po koźle w kierunku dalszego słupka, ale Chudy odbił piłkę.

8
2
2
1
1
62'

Wrzutka Janzy, piłka spadła pod nogi Kubicy, ale piłkarz Górnika był jakby zaskoczony takim obrotem spraw i nie udało się oddać strzału.

3
2
3
1
2
61'

Manneh faulowany po raz kolejny. Do bramki Rakowa około trzydzieści metrów.

2
1
2
2
2
59'

Chudy dalekim wykopem starał się uruchomić Boakye, ale ten po raz kolejny w dzisiejszym meczu nie potrafił utrzymać się przy piłce.

4
2
3
2
4
57'

Tempo meczu jest słabsze niż w pierwszej połowie. Górnik uporządkował grę w środku pola i już nie pozwala na tak wiele gospodarzom.

5
3
1
1
4
54'

Grę od bramki wznowi Holec. Tym niemniej, Górnik wygląda dużo lepiej na początku drugiej połowy.

8
4
3
2
1
54'

Janza będzie miał kolejną okazję do dośrodkowania. I to niemal z tego samego miejsca, co chwilę wcześniej. Rzut wolny wywalczył Manneh.

5
3
1
1
5
52'

Na spalonym złapany Cebula, a akcja Rakowa zapowiadała się nieźle do tego momentu.

1
1
2
1
3
51'

Groźnie pod bramką Rakowa! Zawahał się Holec i nie trafił w piłkę. Na jego szczęście sytuacji nie wykorzystał żaden z rywali.

4
1
3
4
4
50'

Faulowany Janza. Górnik będzie miał rzut wolny. Okazja do dośrodkowania.

3
2
1
1
4
47'

Z minuty na minutę coraz gorzej wygląda murawa na stadionie w Bełchatowie.

1
3
2
4
5
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'

1
45'

Strzał Cebuli w środek bramki na zakończenie pierwszej połowy.

6
2
3
2
1
45'

Górnik przed szansą na gola pod koniec pierwszej połowy. Jimenez szukał w polu karnym Boakye, ale nie dali się zaskoczyć gospodarze.

5
1
2
2
44'

Faulowany we własnym polu karnym Boakye.

1
3
2
2
43'

Długo rozgrywali akcję gospodarze. Wreszcie urwał się prawą stroną Tudor, ale został zablokowany i będzie kolejny rzut rożny dla Rakowa.

4
1
1
2
5
40'

Bardzo niecelnie głową uderzał Krawczyk.

4
3
3
4
7
39'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Górnika.

8
2
2
2
2
39'

Żółtą kartką ukarany został trener Górnika Marcin Brosz.

3
4
5
4
6
38'

Kun bez zastanowienia uderzył z woleja, ale piłkę odbił jeden z obrońców Górnika.

5
1
2
1
2
38'

Cebula świetnie wymanewrował Krawczyka, ale z asekuracją ruszył Boakye i zablokował dośrodkowanie Cebuli.

1
1
2
2
1
37'

Rzut rożny dla Rakowa, ale wydaje się, że mógł z tej akcji wycisnąć znacznie więcej Ivi Lopez.

3
2
2
2
35'

Górnik wychodził z niezłą kontrą, ale wszystko popsuł fatalnym zagraniem Boakye. Piłka oddana niemal za darmo.

5
4
4
3
6
33'

Dośrodkowywał Schwarz, najwyżej w polu karnym wyskoczył Tudor, ale uderzył nad poprzeczką.

1
3
3
2
2
33'

Jeszcze jeden korner dla gospodarzy.

4
3
2
1
4
31'

Groźne dośrodkowanie Ivi Lopeza z rzutu wolnego. Chudy jednak złapał piłkę, a poza tym sędziowie zasygnalizowali spalonego.

5
2
2
5
29'

Kolejna dobra akcja Rakowa. Finalizował wszystko technicznym strzałem Ivi Lopez, ale uderzył w sam środek bramki i Chudy ponownie nie dał się zaskoczyć.

4
2
4
1
2
28'

Górnik próbował ruszyć z kontrą, ale bardzo szybko odebrali futbolówkę podopieczni trenera Marka Papszuna.

4
2
1
3
2
27'

Chudy pewnie łapie piłkę po strzale Cebuli.

8
5
2
2
4
27'

Piłka wybita przed pole karne, szukał uderzenia bez przyjęcia Ivi Lopez, lecz został zablokowany. Wciąż jednak w posiadaniu piłki gospodarze.

3
2
3
2
3
26'

Zablokowane dośrodkowanie Kuna... i kolejny korner dla Rakowa.

7
2
2
1
3
23'

Sporo kornerów dla Rakowa, ale żaden nie okazał się na tyle groźny, by musiał interweniować Chudy.

5
4
1
1
5
23'

Seria rzutów rożnych dla Rakowa.

4
5
1
2
6
22'

Niecelnie strzelał głową Gutkovskis, ale piłka otarła się o jednego z zawodników Górnika i gospodarze mają jeszcze korner.

7
1
2
3
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz. Faulowany włączający się do akcji ofensywnej Piątkowski. Raków ma rzut wolny z bocznego sektora boiska.

9
5
2
2
20'

Dobre prostopadłe zagranie Kubicy do Krawczyka, ale znakomitą interwencją popisał się Niewulis. Gdyby nie to, Krawczyk byłby sam na sam z bramkarzem Rakowa.

8
3
2
2
4
19'

Mniej ciekawy okres meczu. Dużo walki w środkowej strefie boiska, niewiele zagrań stricte piłkarskich.

1
1
4
2
1
16'

Strzelał Jimenez, ale prosto w mur.

4
5
4
4
3
15'

Faulowany Jimenez tuż przed polem karnym Rakowa. Będzie doskonała okazja dla gości.

6
2
3
2
2
15'

Kolejny raz w akcji Tudor. Dobry drybling, zejście pod linię końcową, ale łapię piłkę Chudy.

4
5
3
1
13'

Przechwyt Rakowa w okolicach linii środkowej, ale nie było kontrataku, gdyż Tudor faulował swojego rywala.

1
2
1
1
11'

Ciekawy pomysł miał teraz Boakye. Napastnik Górnika zobaczył wysuniętego Holca, próbował go przelobować z kilkudziesięciu metrów, jednak trochę się pomylił i piłka minęła bramkę w dość bezpiecznej odległości.

4
4
1
2
2
10'

Trzykrotnie dośrodkowywał Cebula, ale ani jedno zagranie nie stało nawet na przyzwoitym poziomie. Ostatecznie piłkę złapał Chudy.

5
5
3
1
9'

Rzut rożny dla Rakowa.

7
1
6
8'

Górnik jakby otrząsnął się po początkowym naporze Rakowa. Odpowiedzialność za grę stara się brać na siebie wspomniany Jesus Jimenez.

8
4
2
1
7'

Znakomite zagranie Jimeneza, po którym w świetnej sytuacji znalazł się Kubica, ale fatalnie przyjmował piłkę. Prosty błąd techniczny sprawił, że nie było nawet strzału.

2
4
2
2
2
5'

Górnik zmuszony do dalekich wykopów. Bardzo szybko odbierają piłkę gospodarze.

3
7
2
3
3
3'

Ładna akcja Rakowa, ale dośrodkowanie Tudora okazało się zbyt wysokie i nie sięgnął piłki Cebula.

4
3
2
1
2
2'

Od samego początku bardzo wysoki pressing Rakowa. Górnik ma problemy z wydostaniem się z własnej połowy.