Podanie Tarasa Romanczuka na wolne pole do Macieja Makuszewskiego. Wprowadzony z ławki rezerwowych skrzydłowy wparował z wysoką prędkością w pole karne Cracovii i poczęstował Karola Niemczyckiego delikatnym uderzeniem po ziemi.

5
1
1
86'

W ostatnich minutach dalekie i ryzykowne wyjścia na przedpole młodych bramkarzy obu drużyn. Szczególnie nerwowo wyglądało zachowanie Xaviera Dziekońskiego, jednak nie znalazł się zawodnik Cracovii zdolny do ukarania młodzieżowca strzałem do siatki.

1
3
83'

Przyjezdni mieli możliwość przeprowadzenia szybkiego ataku po pomyłce Jagiellonii Białystok na ich połowie. w pierwszym tempie akcja przerwana faulem przez Macieja Makuszewskiego, a w drugim zakończyła się niecelnym strzałem Marcosa Alvareza. Wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik nie przymierzył po miękkiej wrzutce Cornela Rapy.

2
3
1
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca za przewinienie taktyczne.

8
2
1
1
2
78'

Dwie akcje Cracovii zostały zepsute przez zdezorientowanego po wejściu na boisko z ławki rezerwowych Sebastiana Strózika. Pasy pozostały na połowie Jagiellonii Białystok. Zagranie Floriana Loshaja z rzutu wolnego zostało poskromione przez czujnego w szesnastce Tarasa Romanczuka.

4
3
1
1
74'

Cracovia. Schodzi: Thiago. Wchodzi: Filip Piszczek.

71'

Niezmiennie na prowadzeniu Jagiellonia Białystok. Gospodarze radzą sobie z atakami przeprowadzanymi przez podopiecznych Michała Probierza w drugiej połowie meczu. Szkoleniowiec wprowadził z ławki rezerwowych trzech zawodników, jednak to nie pomaga w poprawieniu wyniku.

5
2
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szymonowicz za ostre przewinienie.

66'

Jesus Imaz przedzierał się dynamicznie na połowie przeciwnika. Jego uderzenie z dystansu zostało zablokowane przez czujnego defensora i nie ma powiększenia przewagi Jagiellonii Białystok

1
63'

Zadrżały serca kibicom Jagiellonii Białystok. Piłka w bramce po strzale Pellego van Amersfoorta, który przymierzył po wymianie podań z Florianem Loshajem, ale nie ma gola z powodu spalonego. Nadeszło potwierdzenie z VAR-u.

4
2
1
1
1
61'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Florian Loshaj.

61'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Marcos Alvarez.

60'

Michał Probierz przygotowuje grupkę podopiecznych do wejścia na boisko.

2
1
58'

Milan Dimun powrócił na boisko po urazie. Od razu próba zagrożenia bramce Xaviera Dziekońskiego. Płaskie dośrodkowanie pomocnika Cracovii zostało poskromione przez golkipera i nie zostało podsumowane uderzeniem ani przez Pellego van Amersfoorta, ani przez Rivaldinho.

2
54'

Akcja oskrzydlająca Cracovii została powstrzymana przez obronę z Białegostoku. Drużyna z południa Polski musi szukać innego sposobu na doprowadzenie do remisu.

2
2
1
52'

Walka w powietrzu dla zespołu z Białegostoku.

2
1
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bida za odłożone w czasie przewinienie.

2
2
1
1
2
49'

Rozegranie zespołu z województwa małopolskiego. Piłka trafiła na prawe skrzydło, skąd dośrodkowanie było niebezpieczeństwem dla Jagiellonii Białystok. Potężne uderzenie Sergiu Hanci, po którym futbolówka przeleciała ponad poprzeczką. Xavier Dziekoński interweniował w tej sytuacji, więc jeszcze korner dla Cracovii.

1
1
46'

Piłkarze wznowili walkę o punkty na stadionie Jagiellonii Białystok. Nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian przed drugą połową trenerzy Rafał Grzyb oraz Michał Probierz.

komentarz

Cracovia sprawiła sobie problem w pierwszej połowie.

komentarz

45'

Doliczone dwie minuty.

1
43'

Ponownie nerwowo na ławce Cracovii. Michał Probierz oraz jego współpracownicy domagali się pokazania czerwonej kartki Błażejowi Augustynowi za przewinienie na wychodzącym na czystą pozycję Rivaldinho.

1
7
1
42'

Taras Romanczuk z golem i Jagiellonia Białystok już na prowadzeniu.

6
4
1
2
40'

Michał Probierz miał dużo do powiedzenia po golu Tarasa Romanczuka. Żółta kartka pokazana szkoleniowcowi Cracovii przez prowadzącego spotkanie Pawła Gila.

10
4
2
37'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Martin Pospisil.

Dynamicznie od początku meczu i jest już trzecie trafienie. Jagiellonia Białystok nie potrzebowała dużo czasu na odwrócenie wyniku. Taras Romanczuk wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonane przez Martina Pospisila i odrobinę niezdarnie, jednak ominął swoim strzałem Karola Niemczyckiego. Kołyska po golu, więc trafienie ze specjalną dedykacją.

27
18
3
1
6
35'

Po raz drugi zatrzęsła się bramka Jagiellonii Białystok. Sergiu Hanca uruchomił podaniem Milana Dimuna, a ten huknął w poprzeczkę. Odetchnął z ulgą po raz drugi Xavier Dziekoński, ponieważ wcześniej Rivaldinho oddał uderzenie w słupek.

3
1
2
2
30'

Dwa kwadranse spotkania za drużynami. Cracovia prezentowała się lepiej na początku meczu, ale jedno przyspieszenie Jagiellonii Białystok wystarczyło do wyrównania. Teraz to podopieczni Rafała Grzyba są podbudowani swoim trafieniem i mobilizują się do kolejnych ataków.

4
2
1
1
28'

Bartosz Bida trafił do bramki przeciwnika. 1:1 w Białymstoku.

5
4
3
26'

Gol! Strzelił Bartosz Bida. Asystował mu Tomas Prikryl.

Przebudziła się Jagiellonia i doprowadziła do remisu. Do odebrania Cracovii prowadzenia wystarczyła jedna przeprowadzona w odpowiednim tempie akcja. Tomas Prikryl przyspieszył na skraju pola karnego i obsłużył dośrodkowaniem Bartosza Bidę. Młody pomocnik znalazł się w centrum pola karnego i głową przymierzył do bramki Karola Niemczyckiego.

29
21
3
2
6
24'

Dwie następne próby przymierzenia do bramki Jagiellonii Białystok. Dawid Szymonowicz nie trafił odpowiednio, a Rivaldinho nie pokonał ustawionego w dobrym miejscu Xaviera Dziekońskiego. Gospodarze nie potrafią odsunąć dobrze dysponowanego przeciwnika od własnego pola karnego.

3
22'

Trafienie Thiago daje prowadzenie Cracovii.

4
4
1
3
2
19'

Pasy niezmiennie niebezpieczne dla przeciwnika. Kolejna możliwość pokonania strzałem Xaviera Dziekońskiego. Rivaldinho zabrakło centymetrów, ponieważ kopnięta przez niego piłka trafiła w słupek. Starał się on wykorzystać sytuację podbramkową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
2
1
2
17'

Cracovia na połowie przeciwnika po objęciu prowadzenia. Podopieczni Michała Probierza nie pozwolili gospodarzom na pokazanie ewentualnego rozdrażnienia i przybliżenie się do bramki Karola Niemczyckiego.

2
2
4
14'

Gol! Strzelił Thiago.

Cracovia na prowadzeniu w Białymstoku. Głośna reakcja po trafieniu Thiago przyjezdnych obecnych na boisku, a także na ławce rezerwowych. Skrzydłowy skorzystał z nieporadności Błażeja Augustyna oraz Bartłomieja Wdowika, dopadł do futbolówki w polu karnym i przymierzył w narożnik bramki technicznym uderzeniem. Xavier Dziekoński nie miał dużych szans na zatrzymanie piłki. Podopieczni Michała Probierza mają czego bronić na terenie przeciwnika.

Cracovia
12
11
3
9
19
10'

Kompletnie nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Cracovię. Podopieczni Michała Probierza pozostali na połowie przeciwnika i nie popisali się tam również dokładnością kolejnego ataku. W tych okolicznościach od bramki Xavier Dziekoński.

1
1
1
1
8'

Cracovia przechwyciła piłkę po niedokładnym jej wyprowadzeniu przez podopiecznych Rafała Grzyba. Trafiła ona do Thiago, któremu zamarzyło się pokonanie Xaviera Dziekońskiego zza pola karnego. Nieznacznie niedokładne uderzenie i bramkarzowi Jagiellonii Białystok pozostało odprowadzić futbolówkę wzrokiem.

1
1
1
1
7'

Przewinienie Rivaldinho na połowie przeciwnika. Napastnik nieprzepisowo próbował zebrać piłkę dla Cracovii w konfrontacji z Bogdanem Tiru. Jagiellonia Białystok od rzutu wolnego, jednak w znacznej odległości od bramki Karola Niemczyckiego.

1
1
1
3'

Jagiellonia Białystok w klasycznych żółto-czerwonych pasiakach, a Cracovia w czarnych koszulkach i spodenkach z białymi elementami.

2
1
3'