1:0
Zakończony
Wisła Płock
90+5'

Giorgi Merebaszwili miękko wrzucił piłkę przed bramkę Cracovii. Tam w dobrej sytuacji główkował Mateusz Lewandowski, lecz bardzo dobrze obronił Lukas Hrosso.

4
2
2
3
90+3'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał zawodnik Cracovii.

2
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

5
3
2
2
2
90'

Po zagraniu Tuszyńskiego piłkę obok bramki Cracovii posłał Mateusz Szwoch.

2
2
3
3
4
89'

Sporo teraz chaosu na boisku.

1
1
2
1
1
85'

Cracovia znów blisko gola. Świetnie w bramce spisał się jednak Krzysztof Kamiński.

4
2
3
1
1
84'

Nie ma gola! Był spalony. Cracovia wciąż prowadzi zatem tylko 1:0.

6
5
1
2
5
83'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Matej Rodin nie był na spalonym.

5
3
1
3
3
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celny strzał głową oddał Matej Rodin. Będzie jednak analiza VAR, czy ten gol powinien zostać uznany.

9
6
3
3
5
81'

Bardzo brzydkie ostatnie minuty. Sporo fauli, sporo żółtych kartek. Przed chwilą żółtą kartką ukarana osoba ze sztabu szkoleniowego Cracovii.

2
1
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Tomasik.

Wisła Płock
2
2
2
2
3
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Angel Garcia. Piłkarz Wisły Płock był już na ławce rezerwowych.

Wisła Płock
3
2
1
1
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Tuszyński.

1
1
1
2
3
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przewrotką strzelał Ivan Marquez. Uderzenie jednak niecelne.

3
2
1
78'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

1
1
1
2
77'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Jakub Kosecki.

komentarz

1
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago.

Cracovia
1
1
1
73'

Goście wymieniają podania na połowie Cracovii. Do bramki gospodarzy cały czas daleko.

1
1
1
2
70'
68'

Mateusz Szwoch tym razem dobrze w defensywie. Udany powrót i wybicie piłki przez tego zawodnika.

1
1
67'

Bardzo ładny, efektowny strzał z dystansu oddał Thiago. Dobrze to uderzenie obronił Krzysztof Kamiński.

3
1
65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wybił Piotr Tomasik.

2
1
1
64'

Wisła stara się atakować, a Cracovia jak najdalej oddalać grę od własnego pola karnego.

2
1
3
1
60'

Po zagraniu Sheridana świetnie piłkę wybił Luis Rocha. Na piłkę czekał już Dawid Kocyła.

1
1
2
1
2
59'

Sporo teraz walki w środkowej strefie boiska.

1
1
1
komentarz

1
55'

Żółtą kartką ukarany został Maciej Bartoszek, trener Wisły Płock.

2
1
2
1
4
54'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Tam doszło do lekkiego zamieszania, zablokowany został Cillian Sheridan.

1
1
2
2
2
51'

Wisła Płock stara się rozgrywać piłkę na połowie Cracovii.

5
2
1
1
48'

Zagranie przed pole karne Cracovii. Cillian Sheridan zgrywał piłkę, a następnie ta wyleciała poza boisko.

1
3
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
46'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Milan Dimun. Ta zmiana to chyba efekt urazu zawodnika Cracovii.