Z dystansu niecelnie strzelał Tomas Podstawski.

5
5
5
87'

Górnik jeszcze stara się atakować. Przed chwilą w polu karnym Pogoni strzelał Sobczyk. Piłkarz Górnika wywalczył rzut rożny.

1
84'

Miękkie wrzucenie piłki w pole karne Górnika. Wybił ją Adrian Gryszkiewicz.

4
3
1
4
3
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksander Paluszek. Sporo fauli w ostatnich minutach.

5
2
4
1
2
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Sobczyk.

Górnik Zabrze
8
4
1
79'
ZMIANA
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Nowak.

6
2
1
2
78'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Kamil Drygas.

4
1
1
3
2
78'
ZMIANA
76'

Pogoń szanuje piłkę i stara się ją spokojnie rozgrywać.

11
2
2
3
75'

Pogoń oddaliła już grę od własnego pola karnego. Spotkanie się wyrównało.

10
7
2
1
2
71'

Adrian Gryszkiewicz zagrywał piłkę przed bramkę Pogoni. Dobrze interweniował Dante Stipica, który złapał futbolówkę.

13
5
4
3
2
70'
ZMIANA
68'

W ostatnich minutach Górnik śmiało ruszył do ataku.

5
4
1
8
67'

Erik Janza strzelał z pierwszej piłki zza pola karnego. Mocny, ładny strzał zablokował jeden z zawodników Pogoni.

2
2
1
2
66'

Z rzutu wolnego na bramkę Pogoni strzelał Bartosz Nowak. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

6
3
2
4
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Kozłowski.

Pogoń Szczecin
5
2
2
3
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

3
3
2
1
5
61'

Ładne zagranie aktywnego Kozłowskiego. Dośrodkowanie jednak minimalnie zbyt mocne.

6
1
1
59'

Rafał Kurzawa oddał strzał z ostrego kąta. To było jednak uderzenie niecelne.

4
4
komentarz

1
57'

W drugiej połowie tempo gry nieco szybsze. Aktualnie przy piłce zabrzanie. Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, gdzie jednak źle piłkę opanował Nowak.

2
2
1
53'
ZMIANA
53'

Z pierwszej piłki zza pola karnego uderzył Bartosz Nowak. Pewnie interweniował Dante Stipica.

7
5
3
1
Czy Górnik Zabrze strzeli w tym meczu gola?
1
51'

Mata dośrodkował w pole karne Górnika. Piłkę wybił Aleksander Paluszek.

2
1
4
47'

Nowak w polu karnym Pogoni zagrywał do Jesusa Jimeneza. Ten nie zdołał jednak opanować futbolówki. Grę wznowi Pogoń.

4
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

41'

Gospodarze przy piłce. Gra toczy się jednak w środkowej strefie boiska.

11
3
2
3
37'

Dobrze w defensywie Pogoni spisał się Mariusz Malec, który wybił piłkę po zagraniu Pawłowskiego.

12
5
2
2
2
36'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni. Dobrze jednak spisał się Martin Chudy, który zażegnał niebezpieczeństwo.

2
2
3
2
34'

Nowak w polu karnym Pogoni wycofał piłkę do Daniela Ściślaka. Ten strzelał z kilku metrów, lecz znakomicie obronił Dante Stipica.

7
4
2
2
2
32'

Pogoń rozgrywała piłkę na połowie Górnika. Ostatecznie jeden z zawodników gospodarzy był na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
30'

Kolejne minuty mijają. Wydaje się, że Pogoń ma pod kontrola to spotkanie.

9
4
1
1
27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jakub Bartkowski.

5
3
4
2
27'

Pogoń szuka dośrodkowań w pole karne Górnika. Sporo pracy mają obrońcy drużyny z Zabrza.

10
2
2
2
25'

Częściej przy piłce teraz gospodarze. Pogoń szuka okazji na kolejnego gola.

8
4
1
2
3
23'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Zabrzanie zdołali wybić piłkę.

1
4
2
6
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Asystował mu Michał Kucharczyk.

1:0 dla Pogoni Szczecin! Michał Kucharczyk przejął piłkę na połowie Górnika i zagrał w pole karne gości. Tam na futbolówkę nabiegł Rafał Kurzawa i oddał pewny, mocny strzał.

68
29
6
6
19
18'

Nie jest to porywające spotkanie. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji strzeleckich.

1
3
1
1
17'

Żółtą kartkę za faul tym razem otrzymał Erik Janza.

7
4
1
2
13'

Rafał Kurzawa zagrywał przed bramkę Górnika. Tam w trudnej pozycji niecelnie główkował Michał Kucharczyk.

1
3
2
4
4
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Prochazka.

5
3
1
1
12'

Piłkarze Górnika są częściej przy piłce. Do bramki Pogoni jednak daleko.

3
3
2
2
4
9'

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Roman Prochazka. Piłka nie znalazła drogi do bramki Pogoni.

5
2
2
2
1
8'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Dość spokojny mecz w Szczecinie.

5
1
2
2
5'

Z dystansu strzelał Bartosz Nowak. Piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

7
2
4'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Pogoni.

1
1
3'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

2
1
17:04

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.