Górnik przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na połowie Jagiellonii.

90'

Doliczone trzy minuty.

1
87'

Znów efektownie Jesus Jimenez, następnie dośrodkowanie przed bramkę Jagiellonii. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gości.

1
1
1
2
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Myrosław Mazur.

Jagiellonia Białystok
2
1
84'

Jesus Jimenez strzelał z około 15 metrów. Piłka przeleciała nad bramką Jagiellonii.

1
1
1
81'

Kilka dośrodkowań w pole karne Górnika. Będzie rzut rożny dla Jagiellonii.

2
79'

Kolejna dobra okazja dla Górnika. Richmond Boakye po dośrodkowaniu nie zdołał jednak skierować piłki do bramki Jagiellonii.

1
1
77'

Górnik ma przewagę i rozgrywa akcje ofensywne. Z dystansu mocny, ale minimalnie niecelny strzał oddał Alasana Manneh.

2
1
komentarz

2
74'

Alasana Manneh ładnie dograł do Richmonda Boakye. Ten źle jednak opanował piłkę.

1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Sobczyk. Asystował mu Jesus Jimenez.

Kapitalną akcję przeprowadził Jesus Jimenez , który w polu karnym wyprzedził Augustyna i dograł do Sobczyka. Ten pewnie skierował piłkę do bramki gości.

11
5
1
2
4
70'

Zanosiło się groźną akcję Górnika. Zabrakło jednak dobrego uderzenia na bramkę Jagiellonii.

1
69'

Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika nad poprzeczką główkował Bartosz Bida.

1
1
67'

Górnik stara się atakować i szuka kolejnej okazji na gola.

2
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez.

Jimenez zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki z rzutu karnego. Górnik Zabrze prowadzi 2:1.

Górnik Zabrze
15
4
2
3
4
62'

Rzut karny dla Górnika za zagranie piłki ręką przez Błażeja Augustyna.

9
3
1
3
4
60'

Uderzenie z ostrego kąta na bramkę Jagiellonii. Strzał został ofiarnie zablokowany przez jednego z obrońców drużyny gości.

1
komentarz

57'
ZMIANA

Jagiellonia Białystok. Schodzi: Taras Romanczuk. Wchodzi: Martin Pospisil. Ta zmiana to chyba efekt urazu zawodnika Jagiellonii.

56'

Górnik rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii i szuka swojej okazji na gola.

1
2
52'

Jesus Imaz wycofał piłkę do Jakova Puljicia, a ten z około 11 metrów strzelił w słupek! Dobra okazja na gola dla Jagiellonii po przechwycie piłki na połowie Górnika.

4
1
1
1
49'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Tam doszło do lekkiego zamieszania, ale ostatecznie goście wybili piłkę.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona jedna minuta.

41'

Prikryl dograł przed bramkę Górnika, tam strzelał Jesus Imaz. Uderzenie zostało zablokowane. Po chwili jeszcze uderzył Bida, a po rykoszecie futbolówka przeleciała obok bramki gospodarzy.

1
1
3
1
40'

Erik Janza ładnie dośrodkował w pole karne Jagiellonii. Tam piłka odbiła się od Masourasa i wyleciała poza boisko.

2
1
37'

W polu karnym Jagiellonii strzelał Alex Sobczyk. Xavier Dziekoński zdołał wybić piłkę.

1
1
2
35'

Z rzutu wolnego niecelny strzał oddał Jakov Puljić.

4
1
34'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na strzał na bramkę gospodarzy.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Chudy. Bramkarz Górnika daleko wybiegł z bramki i faulował rywala.

1
1
1
32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Wrzutkę zamknął Adrian Gryszkiewicz, lecz oddał już niecelny strzał.

1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Alasana Manneh.

1:1 w Zabrzu! Świetnie z głębi pola zagrał Alasana Manneh. Jesus Jimenez wyprzedził Błażeja Augustyna i w sytuacji sam na sam lekko trącił piłkę obok wychodzącego bramkarza Jagiellonii.

18
7
4
2
6
28'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
25'

Dobrze interweniował Xavier Dziekoński. Na bramkę Jagiellonii uderzył Adrian Gryszkiewicz.

1
1
2
23'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Górnik stara się grać wysokim pressingiem.

1
1
17:03

1
21'

Z dystansu strzelał Alasana Manneh. Piłka przeleciała obok bramki Jagiellonii.

1
3
2
18'

Xavier Dziekoński wybiegł z bramki i dość ryzykownie wybijał piłkę. Ostatecznie jednak to mu się udało.

1
3
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakov Puljić.

Jagiellonia prowadzi 1:0! Świetną akcją popisał się Bartosz Kwiecień, który wpadł w pole karne Górnika. Oddał strzał na bramkę, Martin Chudy odbił piłkę, ale przy dobitce Jakova Puljicia bramkarz zabrzan był już bezradny.

17
9
3
6
6
15'

Z dystansu strzelał Taras Romanczuk. Uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
14'

Teraz nieco spokojniejsze tempo spotkania.

1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Wiśniewski.

9'

Groźnie przed bramką Jagiellonii po strzale Jesusa Jimeneza. Xavier Dziekoński nie dał się jednak zaskoczyć.

4
3
2
6'

Dobrze w defensywie spisał się Adrian Gryszkiewicz. Obrońca Górnika przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Jagiellonii.

1
1
2
1
2
5'

Ciekawy początek meczu. Obie drużyny starają się atakować.

1
2
2'

Szybko dobrą okazję wypracowali sobie zabrzanie. Została ona jednak zakończona niecelnym uderzeniem.

1
1
1
3
17:03

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

17:03

17:03

Mistrza Polski już znamy, ale końcówka sezonu PKO Ekstraklasy i tak zapowiada się ekscytująco. W 29. kolejce trwać będzie walka o wicemistrzostwo, ostatnie miejsce w europejskich pucharach, a także utrzymanie.