Jeszcze Faivre szukał strzałem rozpaczy gola honorowego, ale go nie znalazł.

Do siatki nie trafił jeszcze dziś Mbappe. Miał przed momentem szansę, by dołożyć nogę do dośrodkowania, ale piłka mu "zeszła".

Chyba na gola honorowego goście nie będą już mieli czasu ani okazji.

1
90+1'

Trwa pierwsza z czterech doliczonych minut.

90'

Choć wpuścił trzy bramki, Gautier Larsonneur jest najlepszym zawodnikiem Stade Brestois w tym meczu.

89'

Paryżanie szukają kolejnego gola. Dośrodkowanie Kurzawy jednak źle zaadresowane.

88'

Dośrodkowanie Florenziego w stronę Icardiego, lecz z tym celownikiem u niego bywa różnie.

85'

A Icardiemu chyba mało. Jeszcze próbuje strzału na bramkę Brestu.

1
84'

Mounie zamyka głową górną piłkę na 11. metrze, ale ponad poprzeczką piłka poleciała.

83'

Gol! Strzelił Pablo Sarabia.

Punkty pozostaną na pewno. Piękny strzał z dystansu Sarabii w okienko i jest już 3:0!

Paris Saint-Germain
3
1
81'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe.

W końcu przebili się paryżanie po raz drugi! Zagranie z lewej strony Mbappe do Icardiego, a ten podciął piłkę nad Larsonneurem i jest 2:0! Trzy punkty chyba jednak pozostaną na Parc des Princes!

4
3
80'

Brestois. Schodzi: Hakis Belkebla. Wchodzi: Steve Mounie.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Hakis Belkebla #7
79'

Na spalonym Mbappe.

78'

Kolejna świetna interwencja Larsonneura! Strzał w pierwsze tempo Icardiego odbija bramkarz Brestu na rzut rożny.

77'

Brestois. Schodzi: Paul Lasne. Wchodzi: Cristian Battocchio.

Cristian Battocchio #11
77'

Brestois. Schodzi: Franck Honorat. Wchodzi: Jeremy Le Douaron.

Jeremy Le Douaron #26
Franck Honorat #9
76'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Lasne.

Stade Brestois 29
75'

Za chwilę ostatni kwadrans. W meczu oglądaliśmy już 23 strzały, z czego 13 w wykonaniu gospodarzy.

73'

Di Maria próbuje zgrozić dośrodkowaniem z rzutu wolnego, ale nic z tego.

71'

Aktywny odkąd tylko wszedł na boisko jest Sarabia. Już szuka strzału.

69'

Raz jeszcze świetnie wychodzi Larsonneur.

69'

Brestois. Schodzi: Romain Philippoteaux. Wchodzi: Gaetan Charbonnier.

Gaetan Charbonnier #10
Romain Philippoteaux #12
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Diallo, ale obok bramki.

67'

I raz jeszcze Larsonneur świetnie zatrzymuje rywali. Tym razem kapitalnie broni strzał Mbappe!

65'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Mitchel Bakker. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

Mitchel Bakker #25
64'

Próbuje strzału z narożnika pola karnego Mbappe, ale zabrakło znów celności.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

60'

Był jeszcze rzut rożny, ale poradzili sobie obrońcy. Zanosiło się na kontrę, ale chyba Faivre nie ma aż tyle sił.

1
1
59'

Strzał Mbappe z narożnika pola bramkowego w drugie tempo odbija Larsonneur! Kapitalna szansa dla PSG.

57'

I znów aktywny Faivre. Odbił się barkiem od jednego z obrońców, ale zdołał oddać strzał lewą nogą z kilkunastu metrów. Piłka minęła jednak słupek bramki Navasa.

1
55'

Kolejny rzut rożny dla Brestu. Blokowane zagranie Faivre'a.

54'

Idrissa Gueye opuszcza boisko w asyście lekarzy. Trudno powiedzieć, czy będzie mógł kontynuować grę.

54'

Jeszcze rzut rożny dla Brestu, ale tu już spokojniej poradzili sobie gospodarze.

1
53'

Niesamowita szybkość Honorata i szansa na gola wyrównującego. Strzał pomocnika z pierwszej piłki odbija jednak Navas!

1
52'

Blokowane podanie otwierające Kyliana Mbappe.

51'

PSG nie rezygnuje z atakowania, ale kontry Brestu naprawdę wyglądają dobrze. Tu jeszcze może się sporo wydarzyć.

50'

Mbappe przyjął sobie piłkę w polu karnym, wykonał dwa zwody i strzelił na bramkę. Piłkę odbił jednak Larsonneur.

48'

Navas łapie piłkę po tym, jak za daleko od nogi przyjął ją sobie Faivre.

czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie padną bramki?
Tak, dla PSG
Tak, dla Brestu
Tak, dla obu ekip
20:55

Tak prezentują się wyniki do przerwy na dziesięciu stadionach Ligue 1.

1
20:55

45+2'

Jeszcze długie podanie w stronę Mbappe, który urwał się defensorom, lecz zdążył Larsonneur z wślizgiem.

2
45+1'

Honorat z prawej strony zagrywa w pole karne, ale wybijają obrońcy.

1
45'

Doliczona została jedna minuta.

44'

Mbappe i Honorat szarpali się przy linii bocznej. Ostatecznie ten pierwszy okazał się faulowanym. Leży jeszcze na murawie.

1
43'

Jeszcze po rzucie rożnym prawą stroną przedzierał się w pole karne Pierre-Gabriel, ale Gueye w ostatniej chwili go powstrzymał.

1
1
42'

Ale Faivre zdecydował się na strzał i mało brakowało, a trafiłby w okienko. Czujny był Keylor Navas!

1
41'

Rzut wolny będą mieli goście. Do bramki daleko, około 30 metrów.

1
39'

Kontra gospodarzy. Di Maria do Keana na dobiegnięcie, ale napastnik PSG został wzięty w kleszcze.

1
38'

Ruszył sam na sam Cardona, ale za mocno wypuścił sobie piłkę przed Navasem. Bramkarz PSG wygrał ten pojedynek!

1
37'

Chardonnet wybija piłkę po zagraniu Di Marii. Prawdopodobnie adresatem był Mbappe, który znajdował się w szesnastce.

1
36'

I znów paryżanie w natarciu. Piłka wrzucona z lewej strony, lecz poradzili sobie defensorzy.

34'

Pierre-Gabriel dośrodkowuje na piąty metr, lecz Navas wychodzi i pewnie łapie piłkę w koszyczek.

33'

Marco Verratti postanowił wkręcić piłkę w bramkę z ostrego kąta. Czujny był Larsonneur.

32'

Bakker faulowany na lewym skrzydle pod polem karnym Brestu.

1
1
30'

Kolejny raz dobre wyjście zalicza bramkarz Stade Brestois.

28'

W odpowiedzi Cardona z dystansu, ale odbija się piłka od Cardony.

27'

Kean strzela z dystansu, przysłonięty był Larsonneur, ale zostawił nogę i to właśnie od stopy bramkarza Brestu odbiła się piłka.

1
1
25'

Wrzutka na głowę Marquinhosa i... znów mało brakowało. Interwencja Larsonneura.

24'

Kolejny rzut rożny dla PSG. Wywalczył go Herrera.

23'

Jest strata i szarża Honorata, choć błyskawicznie Dagba i Bakker do niego doskoczyli i zabrali mu piłkę na 20. metrze.

22'

Znów ruszył po piłkę w pole karne Brestu Di Maria. Tym razem wywalczył rzut rożny.

20'

Dagba dośrodkowuje z prawej strony, zamykał to Kean, ale nie trafił w światło bramki.

19'

I już kolejne podanie rozluźniające linię obrony do Di Marii. Wygląda na to, że Brest powoli się sypie z tyłu.

17'

Jeszcze była konsultacja z VAR-em, ale zastrzeżeń co do bramki nie było. Gol uznany.

2
16'

Gol! Strzelił Moise Kean.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Marquinhosa, ten strzela (chyba) w słupek. Był tam jeszcze Mbappe, który odegrał piłkę niemal z linii końcowej do tyłu do Keana i to on trafia do pustej bramki!

2
2
15'

Przyspieszyli gosodarze. Mbappe zagrał prostopadle do Di Marii, ten mocno strzelił z ostrego kąta, ale piłkę odbił Larsonneur.

1
13'

Bardzo blisko siebie są linie Stade Brestois. Na razie jednak są szczelne i dobrze bronią.

1
12'

Znów próbują paryżanie przedrzeć się atakiem pozycyjnym, ale szczelnie bronią się goście.

1
10'

Próba podania otwierającego w wykonaniu Di Marii, ale za mocne zagranie w stronę Bakkera.

8'

Mbappe z piłką w polu karnym. Nie chciał podawać, wolał dryblować strzał. Skończyło się na "lobie" do bramkarza Stade Brestois.

6'

Jeszcze z lewej strony dośrodkowywał Honorat, ale jeden z obrońców zatrzymał strzał Faivre'a.

5'

Znakomita szansa dla Brest! Na lewą nogą piłkę przełożył sobie Romain Faivre, posłał strzał w okienko, ale kapitalnie jednorącz interweniował Keylor Navas.

1
1
4'

Blokowany strzał Verrattiego i goście ruszają z kontrą!

3'

Wrzutka Di Marii w pole karne, ale bez problemu radzą sobie obrońcy.

2'

Rzut wolny dla PSG Faulował Perraud.

1'

Sędziuje: Hakim Ben El Hadj.

czas Start meczu
20:55

Dziś PSG bez Neymara.

20:45

Daniem dnia jest mecz Paris Saint-Germain z Stade Brestois 29, choć dziś wszystkie mecze 19. kolejki rozgrywane są równolegle.