Ligue 1: 29. kolejka
13 mar 2021 17:00
90+3'

Gol! Strzelił Mickael Cuisance. Asystował mu Luis Henrique. Znów Henrique z lewej strony. Zawodnik Olympique Marsylia dośrodkowywał w pole karne. Z woleja w długi róg strzelił Mickael Cuisance. Bramkarz rywali bez szans.

8
89'

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Luis Henrique.  Szybka akcja Olympique Marsylia. Z lewej strony Henrique podawał do Thauvina. Francuz, który znajdował się na siódmym metrze, umieścił piłkę pod poprzeczką.

Asysta:
28
18
8
4
10
84'

Olympique Marsylia. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Mickael Cuisance.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
5
7
82'

Uderzenie Dimitri Payeta zza pola karnego. Jego strzał broni Gautier Larsonneur.

1
3
2
1
76'

Brestois. Schodzi: Gaetan Charbonnier. Wchodzi: Haris Belkebla.

Haris Belkebla #7
Gaetan Charbonnier #10
1
1
1
3
76'

Olympique Marsylia. Schodzi: Alvaro Gonzalez. Wchodzi: Luis Henrique.

1
2
2
7
71'

Gol! Strzelił Lilian Brassier. Asystował mu Romain Faivre. Rzut wolny z dobrej pozycji. W pole karne dośrodkowywał Romain Faivre. Najwyżej do główki wyskoczył Lilian Brassier. Steve Mandanda bez szans.

26
67'
63'

Brestois. Schodzi: Jeremy Le Douaron. Wchodzi: Bandiougou Fadiga.

Bandiougou Fadiga #29
Jeremy Le Douaron #26
1
2
63'

Brestois. Schodzi: Paul Lasne. Wchodzi: Irvin Cardona.

60'

Kontra Olympique Marsylia. Dimitri Payet podawał do Floriana Thauvina. Niepilnowany w polu karnym był Arkadiusz Milik. Francuski pomocnik zdecydował się na strzał. Ten został zablokowany przez obrońców Stade Brestois 29.

1
1
4
7
57'

Znów bardzo aktywny Pol Lirola. Prawy obrońca Olympique Marsylia wbiegł w pole karne i uderzył z ostrego kąta. Jego strzał wybronił golkiper rywali.

2
4
1
4
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Steve Mounie.

1
1
4
53'

Blisko drugiego gola był Arkadiusz Milik! Do akcji włączył się Pol Lirola. Zawodnik gospodarzy podawał do reprezentanta Polski, który znajdował się tuż przed bramką. W ostatniej chwili zawodnik Stade Brestois 29 wybił piłkę.

2
2
3
4
6
51'

Przyspieszyli nieco zawodnicy Olympique Marsylia. Boubacar Kamara jednak niecelnie podawał i piłkę przejęli rywale.

4
1
1
1
7
46'

Olympique Marsylia. Schodzi: Saif-Eddine Khaoui. Wchodzi: Pape Gueye.

7
46'

3
45+2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Dimitri Payet. Walka o piłkę w środku pola. Przejął ją Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski płaskim strzałem z linii pola karnego w długi róg pokonał bramkarza rywali.

297
109
30
10
14
40'

Dynamiczna kontra Olympique Marsylia. Do akcji włączył się Pol Lirola, który z prawej strony zagrywał w pole karne do Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski minął się z piłką.

2
4
4
10
6
38'

Faul Alvaro Gonzaleza. Hiszpan musi uważać, bo ma już żółtą kartkę.

2
1
1
3
5
34'

Kontra Stade Brestois 29. Zza pola karnego uderzył Romain Perraud. Jego strzał poleciał daleko od bramki Steve'a Mandandy.

3
1
2
1
30'

Aktualnie to goście są częściej przy piłce. Na razie nic jednak z tego nie wynika.

2
1
1
2
25'

Na jeden kontakt zagrali zawodnicy Stade Brestois 29. Strzał głową oddał Steve Mounie. Mimo wszystko napastnik gości i tak był na spalonym.

5
2
4
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez.

2
1
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Duje Caleta-Car. Brzydki faul Chorwata w środku pola.

3
1
3
18'

Rzut wolny dla Olympique Marsylia z dobrej pozycji. W pole karne dośrodkowywał Florian Thauvin, jednak obrona Stade Brestois 29 wybiła piłkę.

2
3
2
4
16'

Złe wybicie Steve'a Mandandy. Błąd golkipera Olympique Marsylia próbował wykorzystać Jean Lucas. Jego strzał z 25 metrów poleciał wysoko nad bramką.

2
1
1
1
14'

Uraz zawodnika Olympique Marsylia. Piłkarz gości wybił piłkę na aut.

1
1
1
5
10'

Częściej przy piłce są gospodarze. Arkadiusz Milik zgrywał piłkę głową, jednak obrona rywali oddaliła zagrożenie.

4
3
1
1
2
8'

Szansa Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski oddał strzał zza pola karnego. Jednak bez rezultatu.

6
4
2
7
2
6'

Ładna kombinacyjna akcja Olympique Marsylia zakończona nieudanym strzałem Yuto Nagatomo.

3
3
1
3
16:59

W drugim sobotnim spotkaniu Ligue 1, Olympique Marsylia podejmie u siebie Stade Brestois 29. Od pierwszej minuty zagra Arkadiusz Milik.