3
2
2
73'

Mocniejszy presing Dijon poskutkował, jest dobra pozycja na bombę z rzutu wolnego.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Gueye (Olympique Marsylia).

Pape Gueye #22
2
1
1
68'
ZMIANA

Olympique Marsylia - zmiana: schodzi Luis Henrique, wchodzi Mickael Cuisance.

3
66'

Luis Henrique szuka miękkim zagraniem Milika, ale nie zrozumieli się w tej akcji.

1
1
64'
ZMIANA

Dijon FCO - zmiana: schodzi Moussa Konate, wchodzi Alex Dobre.

Alex Dobre #29
1
1
1
3
64'
ZMIANA

Dijon FCO - zmiana: schodzi Yassine Benzia, wchodzi F. Sammaritano.

F. Sammaritano #7
1
60'

Marsylia nie schodzi z połowy Dijon. Znowu szczęścia szuka Payet, ale broni to przy słupku Allagbe.

1
2
4
53'

Świetna akcja OM, piłka zagrana w wolną przestrzeń w polu karnym, wbiega Payet i... pudłuje, mając piłkę podaną jak na talerzu! Posłał ją w trybuny... To powinno być 2:0.

2
2
3
49'

Marsylia gra piłką, Dijon szarpie, w obu zespołach brakuje dokładności.

3
1
47'

Rozpoczęła się druga połowa.

3
1
2
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Balerdi. Asystował mu Dimitri Payet. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Balerdi ucieka Lautoi, skacze do główki i uderza pod samo okienko. Gol do szatni dla Marsylii!

14
6
1
7
7
42'

Zdecydowanie brakuje polotu Marsylii, akcje są przewidywalne. Mimo to wciąż utrzymują się gospodarze przy piłce.

2
2
4
5
38'

Sprytny rajd Liroli, szuka w polu karnym Milika, ale aż czterech piłkarzy ruszyło do przecięcia podania i je zablokowali. Polak był za to zupełnie wolny.

1
2
5
38'

Żółtą kartkę otrzymał Glody Ngonda (Dijon FCO).

Dijon FCO
1
5
1
36'

Marsylia bardzo łatwo odbudowuje swoje pozycje, sporo dziur w pomocy Dijon, atakujący muszą sporo biegać, ale to nie daje efektów.

1
3
5
33'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez (Olympique Marsylia).

1
3
30'

Przerwa w grze, Konate ucierpiał w starciu z Gueye. Mocno schowane Dijon w obronie.

1
26'

Luis Henrique mocno w pole karne na Lirolę, ale strzał Hiszpana niecelny. Szkoda, że nie zgrywał do Milika, była taka opcja.

1
3
2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Yassine Benzia (Dijon FCO).

1
1
3
1
21'

Próbuje Marsylia napędzać swoje skrzydła, ale brakuje stamtąd dobrego podania.

1
1
1
2
4
17'

Sprytna piłka nad obroną od Celiny do Konate, ale nieczyste uderzenie mija nieznacznie bramkę OM. Dijon potrafi zaskoczyć.

1
1
1
15'

Ngonda uruchomiony na lewej stronie, ale za mocno zagrana do niego piłka. Spokojnie rozgrywać będzie OM.

3
12'

Payet, ma strasznie dużo miejsca, Payet z dystansu, ale obok bramki...

1
1
3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Konate (Dijon FCO).

2
2
9'

Dobra centra z prawej strony i bardzo samolubne zachowanie Thauvina. Zgarnął piłkę tuż sprzed nogi Payetowi. To mógł być strzał dający bramkę...

1
1
1
5'

Payet z dystansu, ale zablokowany. Jeszcze Milik chce poprawiać, ale już z pozycji spalonej.

3
2
1
6
3'

Na razie piłkarskie szachy, nieudana próba przyspieszenia przez Dijon, potem Marsylia nie dograła piłki w kierunku Milika.