2
1
2
90+1'

Rzut karny dla Miedzi Legnica za przewinienie Mateusza Grzybka na Marcinie Biernacie.

4
4
1
2
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
90'

Bartosz Snopczyński miał możliwość przypieczętowania zwycięstwa Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Uderzenie zmiennika okazało się nieznacznie niecelnie, a Jędrzej Grobelny już odsłonił mu prawie całą bramkę. W odpowiedzi szarża Kamila Zapolnika, którego powstrzymał Tomasz Loska.

88'
87'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Snopczyński za reakcję na faul Nemanji Mijuskovicia.

Bartosz Snopczyński #17
1
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nemanja Mijusković za kopnięcie po gwizdku Bartosza Snopczyńskiego.

1
80'

Bruk-Bet Termalica nie zamierza powtórzyć błędu i ponownie pozwolić Miedzi Legnica na doprowadzenie do remisu. Futbolówka jest trzymana przez podopiecznych Mariusza Lewandowskiego na połowie przeciwnika.

1
1
1
77'

Gol! Strzelił Martin Zeman.

Perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego oddane pod poprzeczkę. Bruk-Bet Termalica Nieciecza po raz trzeci na prowadzeniu w tym szalonym pojedynku! Martin Zeman sam wywalczył stały fragment gry blisko linii pola karnego i przymierzył z niego. Marcin Biernat nie zdołał powstrzymać futbolówki.

5
6
2
2
3
76'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Kacper Śpiewak. Wchodzi: Bartosz Snopczyński.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
76'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Mijusković za przewinienie na Martinie Zemanie.

1
1
1
1
1
komentarz

74'

Pozostało jeszcze trochę czasu na kontynuowanie energicznej kanonady na stadionie w Legnicy. Ostatnie rozegranie na połowie przeciwnika przeprowadziła Miedzianka, jednak została powstrzymana przez zaangażowanego w działania obronne Romana Gergela.

1
1
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik.

Pewnie wykonana jedenastka przez Kamila Zapolnika. Po uprzednim zmyleniu Tomasza Loski pozostało oddać płaskie uderzenie do odsłoniętej siatki. Miedź Legnica ponownie odpowiedziała błyskawicznie na gola podopiecznych Mariusza Lewandowskiego.

5
2
1
3
70'

Rzut karny dla Miedzi za przewinienie Piotra Wlazły.

3
4
1
2
4
69'

Miedź Legnica. Schodzi: David Panka. Wchodzi: Maciej Śliwa.

David Panka #21
69'
komentarz

65'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło.

Dziwny jest ten mecz. Przez godzinę prawie nic się nie działo i piłkarze mieli problem z oddaniem jakiegokolwiek uderzenia celnego. Nagle w ciągu pięciu minut były trzy bramki. Piotr Wlazło strzelił delikatnie z rzutu karnego po ziemi na 2:1. Jędrzej Grobelny nie przeczytał intencji doświadczonego zawodnika Bruk-Betu Termaliki.

8
4
1
2
64'

Rzut karny dla przyjezdnych za faul Nemanji Mijuskovicia na Kacprze Śpiewaku.

4
3
1
62'

Gol! Strzelił Szymon Matuszek. Asystował mu Paweł Tupaj.

Miedź Legnica ekspresowo doprowadziła do remisu i nie pozwoliła przyjezdnym nacieszyć się swoim prowadzeniem. Po interwencji Marcina Wasielewskiego gospodarze mieli korner. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, podanie do Pawła Tupaja, którego dośrodkowanie wykorzystał Szymon Matuszek. Blisko doświadczonego pomocnika nie było żadnego przeciwnika, dlatego ten główkował z bliska na 1:1.

8
5
2
2
8
61'
60'

Gol! Strzelił Kacper Śpiewak. Asystował mu Adam Radwański.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza na prowadzeniu w Legnicy! Kacper Śpiewak znalazł sposób na pokonanie swoim uderzeniem w sytuacji sam na sam Jędrzeja Grobelnego. Rozsypała się defensywa Miedzi Legnica, a perfekcyjne podanie w odpowiednim tempie wykonał Adam Radwański.

11
5
1
2
58'

Niebawem będą kolejne zmiany personalne w drużynie z województwa małopolskiego. Na razie kompletnie nieudane dośrodkowanie z okolic narożnika pola karnego w wykonaniu Romana Gergela. Nie wyróżnia się w tym pojedynku pozytywnie Słowak.

1
1
2
57'

Celne uderzenie! Mały przełom w tym pojedynku. Adam Radwański poczęstował Jędrzeja Grobelnego próbą zza linii pola karnego. Nie była ona skomplikowana i golkiper wypożyczony z Pogoni Szczecin nie miał prawa do popełnienia błędu.

1
1
53'

Dani Pinillos dostał piłkę po szybkim rozegraniu rzutu wolnego. Jego uderzenie z dystansu przeleciało ponad poprzeczką w bramce Tomasza Loski. To była pierwsza próba zmienienia wyniku po powrocie drużyn z szatni na boisko.

2
1
1
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek za przewinienie na rozpędzającym się Damianie Troncie.

1
1
51'

Kolejne ostre starcie w centralnej części boiska. Kamil Zapolnik rzucił się wślizgiem pod nogi Mateusza Grzybka, co Paweł Malec zinterpretował jako przewinienie na prawym defensorze. Od rzutu wolnego Bruk-Bet Termalica.

3
1
48'

Jędrzej Grobelny porozumiał się ostatecznie z Marcinem Biernatem i wykazał się chwytem po przeciągniętym podaniu z głębi pola Piotra Wlazły.

2
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji i oby była bardziej atrakcyjna piłkarsko niż pierwsza. Trener Mariusz Lewandowski postanowił wprowadzić do środka pola Vlastimira Jovanovicia zamiast Michala Hubinka.