Klimczak uderzał, jednak zawodnik ŁKS-u źle trafił w piłkę i szansa przepadła.

3
90'

Arka Gdynia. Schodzi: Adam Deja. Wchodzi: Paweł Sasin.

88'

Strzał Sajdaka, bramkarz piłki nie złapał, ale naprawił swój błąd uprzedzając Sekulskiego.

1
1
88'

Akcja Rosołka, strzał z ok. 16 metrów, ale piłka minęła bramkę Malarza.

2
2
2
84'

Kolejna kontra Arki, strzeła Marcus Vinicius da Silva, jednak daleko od celu.

2
1
1
1
82'

Kontra Arki, uderzał Deja, ale piłka minęła bramkę łodzian. Niewiele brakowało!

4
2
1
3
1
80'

Rzut wolny dla ŁKS-u, dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę pewnie wybił obrońca.

1
1
77'

Strzał z rzutu wolnego oddał Deja, Malarz z dużą paniką, ale piłkę odbił.

1
76'

Niewiele ponad kwadrans mają łodzianie na doprowadzenie do remisu. ŁKS sam sobie zrobił problem.

3
2
73'

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Kolejne karygodne zachowanie łodzian! Malarz wybijał piłkę i podał wprost pod nogi Viniciusa. Ten uderzył płasko z ok. 17 metrów, wprost do bramki. 1:2!

19
18
1
1
3
73'
72'

Rzut rożny dla łodzian, po dośrodkowaniu strzał Klimczaka wprost w bramkarza.

1
2
71'

Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka meczu. Remis nie zadowala żadnej z drużyn.

1
1
1
69'

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Tragiczne zachowanie defensywy ŁKS-u. Malarz wyprowadzał piłkę, ręką podał do partnera, a ten tak odgrywał, że trafił w Żebrowskiego. Futbolówka trafiła pod nogi Rosołka, a ten pewnie trafił na 1:1!

18
11
1
5
66'

Szybkie wyjście łodzian, zagranie wzdłuż pola bramkowego, ale Ricardinho piłki nie sięgnął!

2
64'

Bardzo groźne uderzenie Żebrowskiego, piłka jednak o centymetry minęła bramkę łodzian!

2
1
2
63'

Arka w ataku, przed momentem strzał Marcjanika został zablokowany. A mogło być bardzo groźnie.

2
61'

Zagranie do Rosołka, który znalazł się na spalonym.

61'

Dwa kwadranse do końca. Stara się atakować Arka Gdynia, ŁKS Łódź kontruje gospodarzy.

komentarz

58'

Luis Valcarce uderzył, piłka przeleciała przez mur i wpadła w ręce bramkarza.

1
57'

Rzut wolny dla Arki z dobrego miejsca do oddania strzału!

1
55'

Memić uderzył z ok. 17 metrów. Mierzony strzał minął bramkarza, ale piłka trafiła w słupek!

2
1
1
1
52'

Chaos w środku pola. Piłkarze notują proste straty. Kto pierwszy uporządkuje grę?

49'

Krótkie rozegranie, strzelał Deja, ale Malarz pewnie piłkę złapał.

48'

Ostro potraktowany Vinicius, będzie rzut wolny dla Arki.

1
1
46'

Strata łodzian na własnej połowie, po chwili piłka trafiła do Rosołka. Płaski strzał przy słupku na korner wybił Malarz!

2
1
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

17:07

1
45+3'

Kasperkiewicz na boisku, ale gracz Arki pozbierał się z niego.

1
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Klimczak.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Kolejny rzut wolny, dogranie, Wolsztyński trącił piłkę, ale tuż obok słupka wyszła na aut!

1
1
1
1
45'

Rzut wolny dla gdynian, piłka spadła na jedenasty metr, ale wybili ją łodzianie.

1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik. Bardzo brutalne wejście Tosika. Tacy zawodnicy powinni być eliminowani ze sportu!

ŁKS Łódź
6
1
2
42'

Gol! Strzelił Ricardinho. Arka grała, ale gola zdobył ŁKS! Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony, z pięciu metrów głową uderzał Ricardinho, ale trafił w słupek. Poprawka znalazła drogę do bramki. Przy koledze był jeszcze Carlos Moros Gracia, ale to Ricardinho prawdopodobnie trafił do siatki. 1:0!

ŁKS Łódź
11
3
1
2
4
40'

Strzelał Rosołek, ale napastnik wcześniej był na spalonym.

38'

Kasperkiewicz przed polem karnym do Dancha, ten uderzył płasko, ale zbyt anemicznie. Malarz pewnie w bramce.

36'

Z rzutu wolnego uderzył Deja, ale ponad bramką.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski.

3
1
35'

Kontra gdynian, Dąbrowski ostro potraktował Rosołka. Dlaczego sędzia przerwał grę? Zawodnik Arki mógł się znaleźć w świetnej sytuacji.

2
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski.

ŁKS Łódź
2
1
34'

A teraz Żebrowski ostro potraktowany przy linii bocznej, ale gracz Arki pozbierał się z boiska.

2
1
31'

Problemy ma Aleman, zawodnik Arki grał z kontuzją, która się odnowiła.

1
1
1
1
1
17:07

30'

Efektownie w środku pola Aleman, ale później jego partnerom zabrakło dokładności.

28'

Deja uderzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów, ale źle i wprost w rywala.

1
25'

Dośrodkowanie w pole karne łodzian, Malarz wybiegł w okolice jedenastego metra i piłkę złapał.

1
23'

Cały czas sporo gry w środku boiska, częściej przy piłce Arka Gdynia.

1
1
2
20'

Piłka dotarła do Pirulo, który momentalnie uderzył z ok. 16 metrów. Wysoko ponad bramką strzeżoną przez Kajzera.

1
1
18'

Uwidoczniła się przewaga Arki, ŁKS nie potrafi przedostać się pod bramkę gdynian.

2
2
1
15'

Kwadrans za nami. ŁKS okazję miał na początku, później niewiele się działo pod bramkami.

12'

Wyrównało się spotkanie. Sporo walki, obydwa zespoły są świadome stawki potyczki.

2
9'

Korner dla łodzian, dogranie na przedpole, ale piłkę wybili obrońcy.

2
7'

Rzut wolny dla Arki, dośrodkowanie z prawej strony, ale Malarz pewnie piłkę złapał.

1
5'

Arka przyspieszyła i zbliżyła się pod bramkę ŁKS-u. Jednak goście na razie bez okazji.

1
3'

Łodzianie od początku dość żwawo. Arka trochę stłamszona postawą gospodarzy.

2
1'

I już świetna akcja łodzian, dogranie z lewej strony, z dwunastu metrów uderzał Pirulo, bramkarz odbił piłkę!

3
1
17:07

Piłkarze już na boisku, za moment rozpocznie się mecz!

1
17:02

1
17:02

Mecz poprowadzi Sebastian Krasny (Kraków).

Kto wygra mecz?
ŁKS Łódź
Będzie remis
Arka Gdynia
17:02

ŁKS Łódź walczy o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Arka marzy o grze w barażach, a przy okazji o zdobyciu Pucharu Polski.