Fortuna I liga: 28. kolejka
19 maj 2021 17:40
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Dośrodkowanie na piąty metr, a Rosołek głową na 3:0!

16
12
1
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
1
89'

Rosołek do Alemana, ten uderzył w słupek!

3
1
1
1
87'
ZMIANA

Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Jan Kuźma. Wchodzi: Wiktor Żołądź.

wchodzi Wchodzi
Wiktor Żołądź #30
schodzi Schodzi
Jan Kuźma #23
85'

Coraz bliżej końca. W Gdyni kibice już świętują. Czyżby za kilka tygodni ponownie miała tam być ekstraklasa?

2
84'

Zagranie do Mazka, ten uderzył lewą nogą, ale gola nie ma.

83'

Płyną minuty, Arka coraz bliżej trzech punktów. Sandecja już raczej nie wierzy w powodzenie.

76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Christian Aleman.

1
2
3
75'

Kwadrans do końca. Szuka swojego momentu Sandecja, ale cały czas goście bez okazji na kontaktowego gola.

1
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Prochownik.

Sandecja Nowy Sącz
1
1
1
69'

Z pola karnego uderzył Marcus Vinicius da Silva, bramkarz odbił piłkę, poradził sobie także z dobitką.

2
2
3
69'

Arka Gdynia długo rozgrywa swoje akcje. Kandydat do awansu cały czas potyczkę ma pod kontrolą.

2
1
1
63'

Marcus Vinicius da Silva urwał się lewą stroną, ale był na spalonym.

1
1
1
1
62'

Arka już na dużym spokoju. Wszystko gospodarze mają pod kontrolą. 2:0 to wynik niebezpieczny, ale raczej nie tym razem.

5
3
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Christian Aleman. Aleman do Rosołka, piłkę podbił jeszcze Michal Piter-Bucko, snajper gdynian minął bramkarza i pewnie trafił do bramki na 2:0!