2
2
90+6'

Gol! Strzelił Pirulo.

Długa piłka do Sekulskiego, odpuścili go obrońcy, podobnie jak Pirulo, który dwoma zwodami uwolnił się spod opieki i strzelił jeszcze jednego gola!

ŁKS Łódź
12
11
2
3
2
90+4'
90+3'

Centra z prawej strony Wolskiego, Sekulski minął się z piłką, ale dopadł do niej Pirulo i strzałem po ziemi pokonał Gostomskiego. Piłka przeleciała między nogami bramkarzowi Górnika!

ŁKS Łódź
23
10
2
1
5
90+2'

Rygaard krótko do Rozwandowicza, ten strzelił po ziemi, ale nie w światło bramki.

1
1
1
3
90+1'

Kolejna szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego. Ricardinho przewracany 25 metrów od bramki.

1
3
90'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

1
89'

Mikkel Rygaard wykonał całkiem groźny centrostrzał. Gostomski wyskoczył i wybronił to jedną ręką.

1
88'

Kolejny rzut wolny dla ŁKS, ale wciąż jest problem z oddaniem strzału na bramkę Gostomskiego.

1
2
85'

Centra z prawej strony, zamyka ją Aleksander Jagiełło, ale bezskutecznie.

83'

Ełkaesiacy wyglądali, jakby bali się oddać strzał. Trąbka trafił w... nogi któregoś z kolegów.

1
82'

ŁKS ma rzut wolny z 25 metrów.

81'

Celny strzał Rygaarda po ziemi, ale lekki i łatwy do obrony dla Gostomskiego.

1
1
80'

Niebezpieczna wrzutka w pole karne, głową Gracii do Arndta uratowała sytuację gospodarzy.

1
79'

Kontratak ŁKS-u rozwijałsię powoli i skońćzył się na faulu Trąbki w ataku.

1
1
1
78'

Górnik Łęczna. Schodzi: Serhij Krykun. Wchodzi: Aleksander Jagiełło.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Serhij Krykun #22
78'

Z wolnego z 20 metrów uderzał Rygaard. Ełkaesiacy ustawili konkurencyjny mur, uchylili się, ale Gostomski złapał.

1
1
1
77'

Krótko rozegrany rzut rożny, strzał Domingueza, ale faulowany był Hiszpan. Sędzia wraca do tej akcji.

1
1
76'

Pirulo wbiegł w pole karne, uwolnił się od obrońców i... za długo zwlekał ze strzałem. Został zablokowany.

1
2
1
1
75'

Niepewnie interweniuje Arndt, ale był tam też faul w ataku jednego z piłkarzy Górnika.

2
1
74'

Rzut wolny dla Górnika. 25 metrów do bramki.

1
1
72'

Wrzutka Domingueza z lewej strony, zamyka ją Ricardinho, ale strzał Brazylijczyka niecelny.

1
1
70'

Za mało precyzji w strzale Trąbki z narożnika pola karnego.

1
1
2
69'

Czysta interwencja Dąbrowskiego we własnym polu karnym.

4
1
1
68'

Nerwowo pod łódzką bramką. Wrzutka Struskiego z lewej strony na głowę Wojciechowskiego i piłka leci obok bramki.

1
3
66'

Gol! Strzelił Serhij Krykun. Asystował mu Michał Mak.

Błyskawiczna odpowiedź łęcznian! Dośrodkowanie z prawej strony Maka na głowę Krykuna, a ten strzałem głową tuż obok słupka pokonał Arndta!

Górnik Łęczna
6
3
1
1
6
64'

Gol! Strzelił Michał Trąbka.

Po rzucie rożnym do piłki dopadł Dominguez, podał górą do Rozwandowicza, jego strzał odbił Gostomski, ale z tyłu nabiegał Trąbka i wykończył tę akcję tak, jak należało.

10
5
1
5
4
63'

Dwa rzuty rożne miał ŁKS, ale nie udało się ich wykorzystać.

2
62'

Ładna akcja łodzian w tempie. Rygaard napędził, Ricardinho przedłużył do Pirulo... tylko strzał zbyt lekki.

3
1
61'
60'

Mak wyprzedził obrońców ŁKS, dośrodkował i tylko interwencja Morosa Gracii ustrzegła gospodarzy od straty gola.

58'

Tak samo ukarany trener Kamil Kiereś.

1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Tymosiak.

1
1
1
1
1
55'

Krykun na spalonym. Dobrze ustawili się obrońcy.

54'

Krykun na lewej stronie również aktywny. Gola jednak z tego nie będzie, bo dośrodkowanie nie przeszło przez linię obrony.

1
52'

Nawotka ruszył lewą stroną. Domaga się faulu, ale arbiter jest innego zdania.

50'

Próba Nawotki z dystansu. Piłka kozłująca, ale nie lecąca w światło bramki.

48'

Lewa strona, wrzutka Krykuna, łapie Arndt.

1
1
47'

Trąbka do Ricardinho, ten przełożył sobie na prawą nogę, ale chyba poślizgnął się przy strzale i piłka poleciała nad poprzeczką.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Baranowski.

2
2
45'

Gospodarze podeszli wyższym pressingiem w końcówce pierwszej połowy.

2
1
44'

Najładniejsza akcja ŁKS w meczu. Lewą stroną rozpędził się Klimczak, przepuścił Trąbka, a strzelał Pirulo po ziemi. Gostomski nie dał się zaskoczyć.

2
1
42'

Niezbyt czysty strzał Nawotki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Gostomski pewnie łapie piłkę.

41'

Miękka wrzutka w pole karne i... Leandro bliski pokonania głową własnego bramkarza.

2
40'

Ełkaesiacy ruszyli z kontrą, ale tempo tej akcji było bardzo wolne. Jedyny pozytyw dla gospodarzy, żę jest rzut rożny.

1
40'

Stromecki wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale nikt z kolegów nie miał nawet jak próbować uderzyć na bramkę.

1
39'

Odrobina walki pod chorągiewką narożną na połowie ŁKS, ale piłka nabita na Maka i koniec zamieszania.

1
2
37'

Klimczak rozpędził się lewą stroną, zwodem oszukał dwóch obrońców, zagrał na jeden kontakt z Nawotką... ale do strzału nie doszło.

1
36'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne ŁKS. Ładnie piłka spadała, ale przewidział to Klimczak i wybił ją głową.

1
35'

Dąbrowski na wiwat z 30 metrów. Tzw. strzał do statystyk.

1
34'

Baranowski fauluje Ricardinho, który błysnął paroma sztuczkami technicznymi w środku pola.

1
33'

Pirulo wrzuca piłkę z narożnika boiska... prosto w rękawice Gostomskiego.

1
3
32'

Wolski cały czas szuka szczęścia dośrodkowaniami z prawego skrzydła. Tym razem przewrócił się w polu karnym Nawotka. Sam z siebie, faulu nie ma absolutnie.

1
31'

Znów nieco aktywniejszy zespół trenera Kieresia. Lewą stroną Krykun atakuje pressingiem, ale skończyło się na aucie bramkowym.

1
30'

Próbował na dobiegnięcie zagrać Klimczak do Ricardinho, ale trochę przecenił możliwości szybkościowe Brazylijczyka obrońca ŁKS.

2
1
2
1
1
29'

Odważnie ruszył Krykun, chciał strzelić w krótki róg, ale piłka poleciała obok słupka.

1
27'

Maciej Wolski prawą stroną... to nawet nie był centrostrzał... Za dużo mocy u prawego obrońcy gospodarzy.

1
26'

Za długo zbierał się do strzału z 16. metra Pirulo, a na próbę Trąbki obrońcy Górnika już się przygotowali i ją zablokowali.

1
1
2
25'

Próba długiej piłki do Ricardinho. Pomysł był niezły, wykonanie... takie sobie.

1
1
1
2
4
24'

Wrzutka z rzutu wolnego na głowę Baranowskiego, lecz bez zagrożenia dla bramki Arndta.

2
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski. To jego 12. napomnienie w sezonie, więc wykluczy obrońcę ŁKS na dwa mecze.

2
2
1
2
3
21'

Wślizg Maka w Klimczaka. Wyglądało kiepsko, ale panowie się przeprosili i wszystko już jest w porządku.

1
20'

Ełkaesiacy mieli rzut rożny, ale zagrali do tyłu. Potem Wolski próbował uruchomić Sajdaka, ale młodzieżowiec był na spalonym.

1
1
1
1
19'

Wolski ruszył prawym skrzydłem, ale był już za blisko linii końcowej i ledwo zdążył pozbyć się piłki.

1
1
18'

Trąbka dostał piłkę od Klimczaka. Chciał  ruszyć w rajd, ale za mocno wypuścił sobie piłkę na 30. metrze. Na tym akcja się skończyła.

1
16'

Za nami pierwszy kwadrans. Trudno powiedzieć, kto ma przewagę.

15'

Górnik szukał szczęścia z rzutu rożnego, ale źle uderzył w piłkę Struski i nic z tego nie wyszło.

1
1
14'

Jeszcze rozpaczliwie piłkarze z Łęcznej próbowali wybić piłkę i mało brakowało, by skończyło się to katastrofą, ale ostatecznie im się udało.

2
1
1
13'

W odpowiedzi popędził Klimczak lewą flanką, dośrodkował, ale Ricardinho minął się z piłką.

2
12'

Wrzutka Krykuna z prawej strony, ale nikt jej nie zamknął.

10'

Z dystansu przymierzył Orłowski, ale... no słabo przymierzył. Piłka poleciała w 15. rząd nowopowstających trybun na stadionie w Łodzi.

1
9'

Strzał Stromeckiego odbija Arndt. Będzie aut dla gości.

1
8'

Popędził za piłką Nawotka, Gostomski wybijając ją trafił w skrzydłowego ŁKS, ale skończyło się tylko na strachu.

1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Stromecki za symulowanie faulu w polu karnym ŁKS.

1
6'

Jeden z obrońców ŁKS wybił piłkę głową po dośrodkowaniu.

5'

Szarża prawą stroną Maka kończy się rzutem rożnym dla Górnika.

4'

Zablokowany strzał Krikuna z lewej strony. Zagrożenie niewielkie, ale do statystyk się liczy.

3'

Wrzutka w szesnastkę Gostomskiego, ale bez strzału.

2'

Faul Struskiego przy linii bocznej. Pierwsza szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.