Goście cały czas utrzymują się przy piłce.

2
1
1
90+3'

Ewidentnie zeszło powietrze z zespołu gospodarzy. Termalica kontroluje wydarzenia na boisku.

4
3
90'

Druga połowa potrwa dłużej o minimum sześć minut.

1
2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Mańka.

2
1
2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Śpiewak. Asystował mu Piotr Wlazło.

Fantastyczne podanie Wlazły w stronę rozpędzonego Śpiewaka. Ten urwał się Sołowiejowi i znalazł się w sytuacji sam na sam z Jałochą, co wykorzystał z zimną krwią!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17
8
3
2
4
87'

Niewiele dzieje się na boisku. Termalica utrzymuje się przy piłce.

84'

Dośrodkowanie Szeligi w kierunku Kasprzyka, ale wybijają piłkę goście.

2
1
83'

Goście spowalniają grę przy każdej możliwej okazji.

1
1
1
82'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Jakub Piątek. Wchodzi: Łukasz Norkowski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jakub Piątek #7
82'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Kacper Piątek. Wchodzi: Dawid Kasprzyk.

Dawid Kasprzyk #9
Kacper Piątek #77
1
1
80'

Loska odczuł to starcie i udzielana jest mu pomoc medyczna.

1
1
2
1
79'

Bardzo ładna akcja gospodarzy. Loska ofiarnie rzucił się jednak w kierunku piłki i ostatecznie zatrzymał Kargulewicza.

77'
ZMIANA

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Patryk Czarnowski. Wchodzi: Kacper Śpiewak.

Patryk Czarnowski #2
76'

Nerwowo wybijają piłkę przyjezdni. Byle dalej od własnej bramki.

1
76'

GKS w ataku pozycyjnym, ale trudno jest się przebić gospodarzom przez szczelną defensywę Termaliki.

3
1
1
74'

Kolejna przerwa w grze, co oczywiście nie podoba się miejscowym kibicom.

1
73'

Radwański wybił piłkę poza boisko, ponieważ jakiegoś urazu doznał Czarnowski.

2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sołowiej. Za odepchnięcie rywala, gdy piłka nie była w grze.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Zeman. Za zbyt wolne opuszczanie boiska.

1
68'

Strzał Kacpra Piątka z dalszej odległości, ale piłka minęła bramkę Termaliki.

1
66'

Dobra centra z rzutu rożnego, ale nie trafił w piłkę Sołowiej.

66'

Pierwszy raz pokazał się Moneta, uderzenie z ostrego kąta i będzie rzut rożny po interwencji Biedrzyckiego.

1
1
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Sebastian Steblecki. Wchodzi: Kamil Kargulewicz.

Kamil Kargulewicz #27
63'

Zamieszanie w polu karnym, piłka spadła pod nogi Mańki, ten długo się nie namyślał i oddał soczysty strzał, ale wyborną interwencją popisał się Loska!

1
62'

Rzut rożny dla tyszan.

1
61'

Piękny strzał Jakuba Piątka z dwudziestu metrów. Mocno, z woleja... ale dobrze broni Loska! Pierwsze celne uderzenie GKS-u w dzisiejszym spotkaniu.

1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek. Próba wymuszenia rzutu karnego.

6
1
1
57'

Piłka została wybita przed pole karne, pokusił się o strzał bez przyjęcia Radwański, ale zrobił to fatalnie.

55'

Grabowski faulowany przez Stebleckiego niemal na linii pola karnego. Nie zgadzają się z tą decyzją gospodarze, ale będzie rzut wolny dla Termaliki.

1
54'

Strzał Żytka z dwudziestu pięciu metrów... nad poprzeczką. Była to ciekawa akcja GKS-u.

52'

Strzelał głową Czarnowski, jednak wyraźnie się pomylił i grę wznowi Jałocha.

51'

Szybka kontra Termaliki i będzie rzut rożny.

51'

Dobra akcja braci Piątków, ale strzał Jakuba z szesnastego metra został zablokowany.

49'

Dość spokojny początek tej drugiej połowy. Termalica cały czas utrzymuje się przy piłce, gospodarze muszą biegać i próbować ją odebrać, ale niekoniecznie im się to udaje.

1
1
48'

Wolno rozgrywają piłkę goście. Nie spieszy im się.

1
46'

Zaczynamy drugą część spotkania. Oba zespoły bez zmian w składach.

1
komentarz

Piłkarze wracają na boisko.

45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Czarnowski.

Ależ zagapili się gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnicy GKS-u nie zdołali wybić piłkę, ta trafiła do Patryka Czarnowskiego, który miał mnóstwo miejsca, przyjął futbolówkę i uderzył przy dalszym słupku, nie dając żadnych szans bramkarzowi.

6
4
1
1
2
45+1'

Zeman faulowany i będzie rzut wolny dla Termaliki z niebezpiecznej odległości.

1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

45'

Dośrodkowanie Radwańskiego, ale gospodarze wybili piłkę. Po chwili jednak Termalica ją odzyskała. I kolejny rzut rożny.

1
44'

Biedrzycki pokusił się o uderzenie z ponad trzydziestu metrów, piłka odbiła się po drodze od jednego z zawodników GKS-u i będzie kolejny korner dla gości.

1
1
43'

Na spalonym złapany Steblecki.

42'

Spotkanie stoi na niezłym poziomie, choć brakuje klarownych sytuacji z obu stron. Niemniej, kibice zgromadzeni na trybunach nie mają na co narzekać.

1
1
40'

Zagranie na wolne pole w kierunku Czarnowskiego, ale dobrze poza własnym polem karnym interweniował Jałocha.

1
38'

Dośrodkowanie Grzeszczyka, wyskoczył w polu karnym Żytek, ale trafił w jednego z rywali.

1
38'

Rzut rożny dla GKS-u po kolejnej dobrej akcji Mańki.

36'

Żytek potrzebował chwili oddechu oraz pomocy klubowych lekarzy. Gra została jednak szybko wznowiona.

1
35'

Loska staranował Żytka w polu karnym, ale wcześniej sędzia przerwał grę, ponieważ faulowany był jeden z obrońców gości.

34'

Indywidualna akcja Grzeszczyka, który zszedł do środka, urwał się dwóm zawodnikom Termaliki i oddał strzał z około dwudziestu pięciu metrów, po którym piłka nieznacznie minęła bramkę.

1
1
33'

Wrzutka Radwańskiego, ale dokładnie tam, gdzie... nie było żadnego piłkarza Termaliki.

1
32'

A teraz nie trafił w piłkę Putiwcew po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Będzie jednak korner dla gości.

1
31'

Błąd we własnym polu karnym popełnił Biedrzycki, Jakub Piątek miał idealną okazję do oddania strzału, ale odskoczyła mu piłka. Prosty, techniczny błąd, który - być może - pozbawił GKS bramki.

1
1
29'

Ładnie pograli na małej przestrzeni goście, ale Hubinek został ostro zatrzymany przez Mańkę. Jak się okazało - w ramach przepisów.

28'

Boisko jest dziś trudne dla zawodników. Od początku spotkania nad Tychami pada intensywny deszcz.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

26'

To jest niebywałe, powinno być 1:0 dla GKS-u! Kapitalne dośrodkowanie z lewej strony, błąd popełnił Putiwcew i Steblecki miał stuprocentową sytuację, ale nie trafił w piłkę!

2
25'

Zeman miał mnóstwo miejsca z lewej strony, próba dośrodkowania, ale dobrze interweniował Sołowiej, który odbił piłkę i ta po chwili padła łupem bramkarza gospodarzy.

23'

I raz jeszcze dobrze włączył się do akcji Mańka, wycofanie piłki na szesnasty metr, ale nie było tam żadnego z partnerów.

1
22'

Prostopadłe podanie do Mańki, ale ten uznał, że jest na pozycji spalonej i nawet nie wystartował do piłki.

1
1
20'

Ależ intensywne trzydzieści sekund. Wlazło uratował Termalikę po uderzeniu Piątka, a po chwili goście ruszyli z kontratakiem i wydawało się, że może okazać się to zabójcze, natomiast pogubił się Zeman, zwolnił całą akcję i ostatecznie nic z niej nie wyszło.

1
1
19'

Szybka akcja gospodarzy, ale dośrodkowanie Mańki było zablokowane. Będzie jednak korner.

1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Piątek. Stykowa sytuacja, ale arbiter ocenił, że ze zbyt dużym impetem zaatakował swojego rywala zawodnik GKS-u.

GKS Tychy
1
16'

Dobre zagranie Grzeszczyka w pole karne gości, gdzie doszło do delikatnego kontaktu pomiędzy Hubinkiem i Mańką, ale sędzia nie zinterpretował tego jako faul zawodnika Termaliki.

1
1
14'

Świetna centra z rzutu wolnego, ale jakimś cudem wybronili się gospodarze. Hubinek najpierw nie trafił w piłkę, a po chwili został nastrzelony przez rywala i grę od bramki wznowili miejscowi.

13'

Długo, cierpliwie budowali swoją akcję goście, wreszcie Grzybek został sfaulowany przez Biela i będzie rzut wolny w niedalekiej odległości od bocznej linii pola karnego.

11'

W odpowiedzi akcja GKS-u, ale dośrodkowanie Mańki było niedokładne i dobrze interweniował Biedrzycki.

9'

Mańka uratował GKS przed utratą gola. Dobrze przyblokował będącego w polu karnym Hubinka. Temu zabrakło niewiele, by sięgnąć piłkę zagraną na dalszy słupek.

8'

Zdecydowana przewaga gości. GKS ma problem z utrzymaniem się przy piłce i przedostaniem się na połowę rywala.

6'

Krótko rozegrany ten stały fragment gry, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale nie zdołał wyskoczyć do piłki Wlazło.

1
6'

Kolejny rzut rożny dla Termaliki.

5'

Od pierwszych minut inicjatywa zdecydowanie należy do drużyny z Niecieczy.

1
4'

Zeman świetnie zagrał do Grzybka, goście mieli sytuację dwóch na jednego, ale Grzybek nie potrafił celnie dograć piłki do Radwańskiego.

2'

Piłka wybita przed pole karne, od razu szukał strzału z dystansu Radwański, ale uderzył słabo i w dodatku został zablokowany.

2'

Czarnowski wywalczył rzut rożny.

1'

GKS w białych strojach, goście na pomarańczowo.