1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Drzazga.

Jeszcze jedno trafienie podsumowujące spotkanie. Krzysztof Drzazga zasłużył na tego gola. Po uderzeniu ofensywnego zawodnika zrobiło się 3:0 i to bardzo wysoki wymiar kary dla łodzian.

7
4
1
1
88'

Po dośrodkowaniu Ricardinho piłka spadła na głowie Łukasza Sekulskiego. Po pierwsze, uderzenie wprowadzonego z ławki rezerwowych napastnika było niedokładne, a po drugie, sędzia Sebastian Krasny nie zareagował na protesty i nie zdecydował się na przyznanie rzutu karnego.

1
1
87'

Jarosław Skrobacz już umiarkowanie spokojny o wynik.

2
84'

Pirulo starał się wziąć na siebie odpowiedzialność, jednak wyraźnie zgasł w porównaniu z pierwszą połową spotkania. Hiszpan wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia, jednak nie przymierzył nim w bramkę strzeżoną przez Pawła Lenarcika. Coraz więcej wskazuje na zachowanie czystego konta przez golkipera Miedzi Legnica.

2
1
79'

Miedź Legnica jest o niebo groźniejsza po powrocie z szatni na boisko. Piłka była bardzo blisko bramki Dawida Arndta i została stamtąd wyekspediowana przez czujnego Maksymiliana Rozwandowicza. Pomocnik uratował ŁKS Łódź przed wstydliwie wysokim wynikiem.

1
1
76'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu w Legnicy. Publiczność jest oczywiście zadowolona z tego, co dzieje się po przerwie. Miedź Legnica wypracowała sobie solidną zaliczkę, a ponadto nie pozwala na przeegzaminowanie Pawła Lenarcika jakimkolwiek niebezpiecznym strzałem. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że gospodarze kontrolują sytuację.

2
2
72'

Patryk Makuch i jest 2:0 dla Miedzi Legnica!

1
70'
ZMIANA

Miedź Legnica. Schodzi: Mehdi Lehaire. Wchodzi: Joan Roman.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mehdi Lehaire #59
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Makuch.

Doskonała zmiana zaproponowana przez trenera Jarosława Skrobacza. Patryk Makuch potrzebował bardzo mało czasu na strzelenie gola po pojawieniu się z ławki rezerwowych na boisku. Zmiennik Michała Bednarskiego wyprzedził Jana Sobocińskiego oraz Dawida Arndta i podwoił prowadzenie Miedzi Legnica.

Miedź Legnica
7
4
1
67'

Przerwa w grze spowodowana urazem Nemanji Mijuskovicia. Nie będzie konieczne wymienienie doświadczonego defensora. Już postanowił podnieść się z boiska i zmierzyć z kolejnym atakiem legniczan.

1
1
65'

Ireneusz Mamrot zaczął zmieniać w swoim zespole. Nie ma na co czekać.

61'

ŁKS Łódź nie radzi sobie po zmianie wyniku. Widać, że przyjezdni są zdemobilizowani po golu Mehdiego Lehaire'a i nie potrafią ponownie zorganizować się do ataku. W efekcie Paweł Lenarcik nie musiał prezentować żadnej skomplikowanej interwencji po powrocie z szatni na boisko.

58'

Miedź Legnica dobrze dysponowana po powrocie z szatni na boisko. Rozmowa z trenerem Jarosławem Skrobaczem wpłynęła mobilizująco na jego podopiecznych. Ponadto, co naturalne, pewności siebie dodała gospodarzom bramka zdobyta przez Mehdiego Lehaire.

54'

Tak cieszyli się z gola gospodarze.

1
1
51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ricardinho za niesportowe zachowanie.

ŁKS Łódź
1
1
1
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mehdi Lehaire.

Miedź Legnica rozpoczęła drugą połowę podobnie jak pierwszą. Tym razem jednak strzeliła gola. Krótko po przerwie nastąpił przełom. Nieporozumienie w łodzkiej obronie i gospodarze potrafili to wykorzystać. Piłka wybita za krótko przez Jana Sobocińskiego została kopnięta do bramki Dawida Arndta przez Mehdiego Lehaire.

6
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie w Legnicy. Pierwsza co prawda dynamiczna, jednak bezbramkowa. Trenerzy Jarosław Skrobacz oraz Ireneusz Mamrot mieli o czym rozmawiać ze swoimi podopiecznymi w przerwie.