Fortuna I liga: 34. kolejka
13 cze 2021 12:40
komentarz
90+2'

Piłkarze na ławce już ubierają specjalnie przygotowane koszulki. Do końca 60 sekund.

3
1
1
3
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Pereira.

Radomiak Radom
2
2
87'

W Radomiu już rozpoczęło się świętowanie. W ataku cały czas gospodarze. Korona już dawno spasowała.

6
6
2
1
85'

Sokół padł w polu karnym, ale sędzia uznał, że o faulu mowy nie było.

1
2
2
83'

Strzelał Bogusz, piłkę pewnie złapał Zapytowski.

2
2
1
80'
ZMIANA

Radomiak Radom. Schodzi: Karol Angielski. Wchodzi: Dominik Sokół.

wchodzi Wchodzi
Dominik Sokół #97
schodzi Schodzi
80'
ZMIANA
79'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rybus.

Jakub Rybus #91
Korona Kielce
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Podgórski.

2
1
1
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Meik Karwot.

2
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Abramowicz.

2
1
77'

Bójka na boisku. Za moment posypią się kolorowe kartoniki.

1
1
1
75'

Zagranie na siódmy metr do Kiełba, ten uderzył z pierwszej piłki. Ponad poprzeczką.

1
1
73'

Korona nic nie jest w stanie zdziałać. Radomiak kontroluje spotkanie i odlicza minuty do awansu.

1
1
1
71'

Radomiak coraz bliżej awansu. Już tylko kataklizm mógłby zespołowi odebrać promocję do PKO Ekstraklasy.

5
3
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Zebic. Zaostrzył się mecz. Wcześniej sędzia na zbyt wiele pozwalał piłkarzom.

Mario Zebic #95
66'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Lisowski.

2
63'

Prowokacyjne zachowanie Leandro. Petrović na całe szczęście zachował zimną krew.

2
2
1
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Korona uzyskała przewagę, ale niewiele z niej wynika.

2
2
komentarz

1
57'

Zapytowski wybiegł przed pole karne i wybił piłkę. Mogło być groźnie.

1
56'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Marcin Szpakowski. Wchodzi: Jakub Rybus.

54'

Radomiak cały czas mecz ma pod kontrolą. Korona nie potrafi przedostać się pod bramkę gospodarzy.

2
2
1
51'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Marko Pervan. Wchodzi: Zvonimir Petrović.

Marko Pervan #22
48'

Radomiak w ataku. Gospodarze szukają trzeciego trafienia i spokoju do końca meczu.

2
46'

Wracamy do gry!

1
12:25

1
2
1
45'

Mocny strzał sprzed pola karnego Angielskiego. Piłka minęła jednak słupek!

4
1
44'

Kielczanie starają się atakować, ale groźni są jedynie do okolic pola karnego.

1
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Asystował mu Leandro Pereira. Daleki wrzut z autu na piąty metr. Bramkarz wypiąstkował piłkę, z linii pola karnego głową zagrał na trzeci metr Leandro. Radecki, także głową, z bliska trafił na 2:0!

13
6
1
2
2
38'

Kielczanie przy piłce, akcja Korony stara się napędzać Kiełb. Jednak goście nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Kochalskiego.

3
1
1
2
35'

Zamieszanie przed bramką kielczan, Zapytowski miał sporo szczęścia. Po dograniu z kornera futbolówka minęła bramkarza i odbiła się od słupka!

3
32'

Do piłki siedem metrów przed bramką doszedł Szymusik, uderzył jednak głową bardzo niecelnie.

1
2
30'

Dwa kwadranse za nami. Radomiak mecz ma pod kontrolą, ale Korona cały czas jest groźna i czeka na swój moment.

1
29'

Indywidualna akcja Radeckiego, do szczęścia zabrakło dokładnego podania do wychodzącego naprzeciwko bramkarza partnera.

2
2
27'

Leandro na piąty metr do Angielskiego, ten sytuacyjnie uderzył głową. Ponad poprzeczką.

1
25'

Ilość nie idzie w parze z jakością. Skandaliczne zachowanie kibiców gospodarzy, którzy obrażają gości. Nie o taki doping nam chodzi. A na murawie Radomiak przeważa i rozgrywa akcje na połowie kielczan.

4
1
2
22'

Pięknie z dystansu huknął Radecki, piłka odbiła się od górnej części poprzeczki i wyszła na aut!

1
2
1
1
21'

Ryzykownie kielczanie pod własną bramką. Gospodarzom zabrakło zimnej krwi i okazji nie wykorzystali.

19'

Radomiak uaktywnił się. Gospodarze na dłużej na połowie Korony, ataki kielczan ustały.

17'

Miło patrzy się na obrazki z Radomia. Kibice razem, wszyscy w grupie, razem dopingują. Tego nam brakowało w ostatnich miesiącach. Brawo!

3
1
15'

Kwadrans za nami. Atak pozycyjny kielczan, Radomiak szans szuka w kontrach.

14'

Akcja gospodarzy zakończona strzałem sprzed pola karnego Kaputa. Dwa metry ponad bramką.

12'

Z trudnej pozycji, z boku pola karnego, uderzył Kiełb. Niewiele brakowało do tego, aby piłka znalazła się w siatce.

10'

Akcja gospodarzy, dośrodkowanie z lewej strony, ale nie miał kto zamknąć wrzutki.

9'

Ostro rywala potraktował Kiełb. Jednak bez kartki, ale sędzia już ma złowieszczą minę.

1
7'

Korona postraszyła gości. Po dograniu z lewej strony piłkę piętą uderzył Łukowski, ale futbolówka nie poszybowała w kierunku bramki. Szpakowski nie zdążył do piłki.

5'

Szpakowski urwał się lewą stroną, dogranie w pole karnego przeciął Leandro Rossi.

1
1
4'

W Radomiu już zaczyna się mała fiesta. Do końca jednak daleko, wszystko może się jeszcze wydarzyć. Korona stara się atakować.

1
1
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz. Asystował mu Damian Gąska. Gąska na piąty metr, a nadbiegający Abramowicz głową wpakował piłkę do bramki. 1:0!

20
9
3
3
5
12:25

Radom na ekstraklasę czeka od 36 lat. Do tej pory grał w niej tylko przez rok.

3
2
1
1
12:25

Piłkarze już na boisku. Za moment początek meczu. W Radomiu kibice będą odliczali minuty do powrotu po wielu latach do elity.