14
9
21
90'

Jeszcze piłkarze City starają się odmienić swój smutny los, ale rywale są już bardzo pewni swego.

13
12
6
8
10
87'

Gol! Strzelił Moussa Dembele. Cóż tam się dzieje! Akcja Lyonu, strzał Aouara odbił bramkarz, a dobitka z bliska Dembele znalazła drogę do bramki. 1:3!

Olympique Lyon
203
87
26
15
19
87'

Olympique Lyon. Schodzi: Karl Toko Ekambi. Wchodzi: Jeff Reine-Adelaide.

7
86'

To jest niemożliwe! Jesus wyłożył piłkę Sterlingowi, a ten z pięć metrów uderzył kilka pięter ponad pustą już bramką. NIEPRAWDOPODOBNE!

76
100
18
12
21
84'

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: David Silva.

5
7
7
4
13
81'

Piłkarze City mają ok. 10 minut na doprowadzenie do remisu.

8
17
5
4
5
79'

Gol! Strzelił Moussa Dembele. Asystował mu Houssem Aouar. Aouar do Dembele, ten znalazł się naprzeciwko Edersona i strzałem obok bramkarza trafił do siatki. 1:2!

170
71
22
12
17
79'

Dembele w sytuacji sam na sam do bramki, ale trwa jeszcze sprawdzanie czy wcześniej nie było faulu.

17
7
9
7
5
77'

Sterling w polu karnym, zaczekał i dograł do Jesusa. Te jednak skiksował i w efekcie przestrzelił.

8
9
8
6
8
75'

Jesus dwukrotnie starał się uderzać z pola karnego, ale dwukrotnie był blokowany.

6
6
8
5
3
75'
11
4
5
6
4
75'

Olympique Lyon. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Kenny Tete.

5
4
6
2
4
73'

Strzał Jesusa, Lopes sparował piłkę na rzut rożny.

6
4
8
5
8
71'

Cornet padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

3
3
3
4
9
69'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Raheem Sterling. Zagranie za plecy obrońców do Sterlinga, ten z linii końcowej wycofał na piętnasty metr do De Bruyne. Belg mierzonym uderzeniem przy słupku pokonał bramkarza. 1:1!

56
26
20
35
80
68'

Rajd Kevina De Bruyne, strzał z ok. 17 metrów został jednak zablokowany.

5
3
2
2
4
66'

Z rzutu wolnego metr ponad bramką uderzył Kevin De Bruyne.

8
5
3
5
9
64'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo. Będzie rzut wolny z ok. 18 metrów.

4
5
6
12
7
63'

Z dystansu w środek bramki uderzył Fernando Marcal, Ederson pewnie obronił.

5
2
3
3
3
60'

Uderzał Kevin De Bruyne, Lopes efektownie odbił piłkę.

18
5
6
3
7
59'

Będzie rzut wolny dla City z ok. 22 metrów.

8
8
9
4
13
58'

4
56'

City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Riyad Mahrez.

3
2
9
2
4
54'

Ucierpiał Cornet. Mamy przerwę w grze.

2
2
2
10
5
53'

Dogranie w pole karne, Leo Dubois niepotrzebnie wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
6
3
11
51'

Nie rzucają się gracze City na rywala. Jeszcze mają sporo czasu na doprowadzenie do remisu.

6
12
2
1
2
48'

Gracze z Lyonu starają się oddalać grę od własnego pola karnego. Rywale powoli zdobywają teren.

5
2
3
2
8
46'

Wracamy do meczu!

16
11
2
1
2
45+1'

Sterling miał przed sobą już tylko bramkarza, ale Marcelo wślizgiem zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

22
8
5
5
8
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
1
3
5
6
45'

De Bruyne dogrywał z rogu, Rodri głową uderzył ponad bramką.

5
3
2
4
5
43'

Sterling z linii końcowej wycofał piłkę do Rodriego, Lopes po raz kolejny niepewnie, ale futbolówkę ostatecznie złapał.

7
3
3
4
13
41'

Szybko rozgrywać piłkę starają się gracze City. Jednak cały czas daleko od bramki Qlympique.

11
6
3
3
4
38'

Gracze City jeszcze przed przerwą chcą zdobyć wyrównującą bramkę.

7
9
5
6
18
37'

Zderzenie głowami w środku pola. Przerwa w grze. Piłkarze dochodzą do siebie.

2
6
16
14
4
34'

Atak pozycyjny graczy City, ale rywale dobrze się bronią.

13
6
4
6
6
31'

Niepewnie w bramce zachował się Anthony Lopes, bramkarz po chwili naprawił błąd odbijając strzał z bliska Gundogana.

8
2
10
3
2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

9
8
7
7
7
28'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Lyonu, ale dobrze zachowała się defensywa i bramkarz.

8
5
3
4
5
25'

Sędzia jeszcze potrzebował moment, aby sprawdzić czy wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Gol został uznany i jest 0:1!

33
11
7
6
10
24'

Gol! Strzelił Maxwell Cornet. Zagranie za plecy obrońców. Ekambi uciekł Walkerowi, ale został przyblokowany. Do piłki dopadł ok. 16 metrów przed bramką Cornet i strzałem obok zaskoczonego Edersona trafił przy słupku do siatki. 0:1!

172
81
40
20
24
20'

Mogło być groźnie pod bramką City, ale złe zagranie zniweczyło wszystko. Po chwili wślizgiem uderzał Fernando Marcal, pewnie w bramce Ederson.

10
10
7
7
14
18'

Zagranie w pole karne Olympique, ale do nikogo. Piłkę złapał bramkarz.

11
9
5
7
6
15'

Gra przeniosła się do środka pola. Francuski zespół stara się długo konstruować swoje akcje.

12
5
4
3
7
12'

Żółtą kartkę otrzymał Leo Dubois.

8
6
4
4
25
10'

Uderzał Marcal, Ederson pewnie obronił.

7
4
3
4
10
8'

Uwidoczniła się przewaga City, rywale nastawieni na grę z kontrataku.

13
8
5
8
10
5'

Walker tak podawał klatką piersiową do Edersona, że omal go nie pokonał.

3
11
17
5
7
3'

Fernando Marcal w ostatnim momencie wyciągnął nogę i uprzedził składającego się do uderzenia Jesusa! Do bramki było już tylko szęść metrów.

4
8
4
3
8
20:09

Mecz poprowadzi Danny Makkelie (Holandia).