0:4
Zakończony
Piast Gliwice
90+2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Pyrka. I jeszcze jeden cios zadany przez gliwiczan. Pyrka zdobył swoją drugą bramkę w meczu.

17
5
3
1
3
88'

Gol! Strzelił Arkadiusz Pyrka. Indywidualna akcja Pyrki, który pewnym uderzeniem pokonał Zapytowskiego. 0:3!

22
10
3
2
3
86'

Piast cały czas kontroluje przebieg meczu. Resovia nie potrafi zagrozić gliwiczanom.

3
2
1
1
83'

Hyjek mógł trafić na 0:3, ale dobrze w bramce zachował się Zapytowski.

4
2
1
1
83'

Gospodarze wyraźnie opadl z sił. Piast je oszczędza. W tym meczu już wszystko jest jasne.

2
1
80'

Już tylko dziesięć minut do końca. Chaotycznie straty próbuje odrobić Resovia. Piast szuka szans w kontrach.

77'

Resovia. Schodzi: Przemysław Brychlik. Wchodzi: Karol Twardowski.

wchodzi Wchodzi
Karol Twardowski #9
schodzi Schodzi
Przemysław Brychlik #13
1
77'
74'

Zamieszanie pod bramką Piasta, gola jednak nie ma. Gliwiczanie coraz bliżej awansu.

2
1
73'

Chwilowa przerwa w grze. Na murawie cierpiał jeden z graczy Piasta.

1
1
1
1
1
70'

Szybka akcja Resovii zakończona niecelnym strzałem Kamila Radulja.

67'

Resovia. Schodzi: Cezary Demaniuk. Wchodzi: Bartłomiej Wasiluk.

Cezary Demaniuk #22
2
2
1
1
2
64'

Mogło być groźnie pod bramką Placha. Bramkarz zdołał jednak przejąć piłkę.

1
1
1
61'

Już tylko ok. dwa kwadranse do końca meczu. Nic nie wskazuje na to, aby coś się miało zmienić w meczu. Resovia stara się atakować, Piast błędów nie popełnia.

1
komentarz

57'

Póki co po przerwie brakuje celnych strzałów. Resovia stara się szukać kontaktowego gola. Jeśli go zdobędzie, wówczas może być jeszcze ciekawie w Rzeszowie.

1
2
53'

Odpowiedź gospodarzy. Strzelał Maksymilian Hebel, jednak on również nie trafił w bramkę.

2
4
2
1
2
52'

Akcję Piasta zakończył Steczyk. Piłka poszybowała obok bramki Resovii.

1
49'

Po zmianie stron jak na razie niewiele dzieje się na boisku.

1
1
46'

Resovia. Schodzi: Maksymilian Hebel. Wchodzi: Kamil Radulj.

46'

Resovia. Schodzi: Szymon Feret. Wchodzi: Jarosław Czernysz.

1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

16:23

45+3'

Gol! Strzelił Dominik Steczyk. Tym razem do piłki podszedł Steczyk i pokonał Zapytowskiego. 0:2!

11
8
1
1
45+2'

Drugi w meczu rzut karny dla Piasta Gliwice! Faulowany był Steczyk.

7
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
1
45'

Problemy ma Kubowicz. Potrzebna jest pomoc medyków.

1
43'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Poza akcją z końcówki premierowej odsłony Resovia nie potrafiła zagrozić gliwiczanom.

2
1
1
40'

W końcu Plach zmuszony do interwencji. Bardzo groźny strzał oddał Hebel, bramkarz zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

2
1
1
38'

Z rzutu wolnego niewiele wyszło. Strzał Vidy poszybował daleko od bramki.

37'

Akcja Vidy, który został przewrócony. Będzie rzut wolny. Może być groźnie.

1
1
35'

Piast szuka drugiej bramki. Gliwiczanie w ataku, ale bez okazji.

32'

Momentami z boiska wieje nudą. Brakuje celnych uderzeń, spięć podbramkowych.

30'

Dwa kwadranse za nami. Piast szybko objął prowadzenie i nie pozwala rywalom na skuteczną odpowiedź.

2
16:23

1
2
27'

Starał się urwać defensywie gospodarzy Parzyszek, dobrze zachował się obrońca.

24'

Niepewnie defensywa i bramkarz Resovii. Parzyszek jednak nie wykorzystał okazji. Mogło być 0:2.

1
4
3
24'

Piast dłużej utrzymuje się przy piłce, rywale mają problemy z odebraniem jej rywalom.

1
21'

Minuty płyną, goście cały czas nie dopuszczają rywala na swoje przedpole.

2
18'

Piast kontroluje przebieg meczu. Gospodarze szans szukają w uderzeniach z dystansu. Przed momentem strzelał Demianiuk, daleko od celu.

1
1
1
15'

Piast stara się nie forsować tempa. Szybciej grają gospodarze. Oni mają jednak co odrabiać.

1
13'

Niepewnie na przedpolu zachował się Frantisek Plach. Gospodarze jednak okazji nie potrafili wykorzystać.

2
1
10'

Resovia starała się szybko odpowiedzieć. Gospodarze wykonywali rzut rożny, dobrze zachowała się defensywa gości.

3
1
8'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Zapytowski w meczach barażowych mógł zaimponować przy bronieniu "jedenastek". Przy strzale Parzyszka nie miał jednak szans. 0:1!

11
8
2
1
3
7'

Rzut karny dla Piasta! W polu karnym przewrócony został Steczyk.

7
3
3
4'

Spokojny początek. Częściej przy piłce utrzymuje się Piast, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

1
16:17

Mecz poprowadzi Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

2
1
16:03

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?
Resovia
1
1
16:03

1/32 finału rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Beniaminek Fortuna I ligi Resovia podejmuje 3. zespół w Polsce Piast Gliwice.