1:1
Zakończony
Niemcy U-19
komentarz

2:4 po czwartej serii konkursu rzutów karnych. Rywalizacja zakończona fatalnie wykonaną jedenastką przez Huberta Turskiego.

6
7
4
9
22
komentarz

2:4. Marvin Obuz i to czwarty reprezentant Niemiec, który nie pozwolił sobie na błąd w konkursie rzutów karnych.

1
1
komentarz

2:3 po trzeciej serii konkursu rzutów karnych. Aleksander Buksa zmylił Noaha Atubolu i oddał płaskie uderzenie w odsłonięty narożnik bramki.

16
3
2
4
5
komentarz

1:3. Tim Civeja pokonał Kacpra Bieszczada i goście są coraz bliżej zwycięstwa w konkursie rzutów karnych.

komentarz

1:2 po drugiej serii konkursu rzutów karnych. Filip Marchwiński strzelił źle i dał się zatrzymać Noahowi Atubolu.

5
4
3
5
18
komentarz

1:2. Enrique Perreira w podstawowym czasie miał problem z wykorzystaniem sytuacji podbramkowych. Tym razem strzelił do siatki.

1
komentarz

1:1 po dwóch strzałach w konkursie rzutów karnych. Jan Biegański przymierzył celnie.

5
2
2
1
1
komentarz

0:1. Konkurs rzutów karnych rozpoczął Marcel Beifus i dał prowadzenie reprezentacji Niemiec.

2
90+3'

Po nieco ponad 90 minutach jest 1:1. Po pierwszej połowie można było ostrożnie komplementować juniorską reprezentację Polski, ale już po przerwie miała ogrom szczęścia, że nie straciła więcej niż gola. Selekcjonerzy postanowili, że będzie po meczu konkurs rzutów karnych.

5
3
1
3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

1
3
1
1
5
89'

Nie do wiary, co wyprawiają reprezentanci Niemiec pod bramką Polaków. Enrique Perreira razi nieskutecznością. Tym razem nie przymierzył w narożnik bramki odsłoniętej w 90 procentach przez Kacpra Bieszczada. Inni przyjezdni również łapią się za głowy z powodu swoich koszmarnych pudeł.

3
3
2
1
1
87'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego była możliwość odzyskania prowadzenia dla reprezentacji Polski. Ariel Mosór mógł zameldować się bardzo wyrazistym akcentem po wejściu na boisko z ławki rezerwowych, ale główkował nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Noaha Atubolu.

3
1
1
85'

Polska U-19. Schodzi: Patryk Peda. Wchodzi: Ariel Mosór.

83'

Przerwa spowodowana urazem Patryka Pedy. Jacek Magiera spogląda na boisko z niepokojem. Po pierwsze dlatego, że Niemcy stwarzają multum sytuacji podbramkowych, a po drugie dlatego, że jego podopieczni zgłaszają kolejne urazy.

3
1
3
78'

Enrique Perreira w sytuacji sam na sam, ale rewelacyjnie interweniował Kacper Bieszczad. Bramkarz reprezentacji Polski spisuje się wyśmienicie. Marvin Obuz miał możliwość dobicia sparowanej przez zawodnika Chrobrego Głogów piłki, jednak trafił w słupek!

5
2
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rakoczy za ostry wślizg w nogi Marvina Obuza.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu w tym meczu. Na najważniejszego zawodnika wyrósł Kacper Bieszczad, dzięki którego interwencjom Polaka nadal remisuje z zachodnimi sąsiadami. Biało-Czerwoni pewnie jeszcze poszukają zwycięskiego gola w końcówce.

3
1
1
1
70'

Niemcy U-19. Schodzi: Merlin Roehl. Wchodzi: Abdenego Nankishi.

wchodzi Wchodzi
Abdenego Nankishi #19
schodzi Schodzi
Merlin Roehl #20
69'

Dzięki Kacprowi Bieszczadowi nie ma drugiego gola reprezentacji Niemiec. Ponownie podręcznikowo interweniował bramkarz Polaków w sytuacji sam na sam z Luisem Hartwigiem. Wyrasta na najważniejszego zawodnika popołudnia!

3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mehmet Can Aydin za ostre przewinienie.

1
65'

Reprezentacja Niemiec nie pozwala na zagrożenie swojej bramce w drugiej połowie. Poderwali się podopieczni Jacka Magiery po wyrównaniu, ale wszystkie ich działania są w bezpiecznej dla przeciwników strefie boiska.

2
1
1
2
62'

Marvin Obuz ma do siebie ogromne pretensje za pudło. Reprezentant Niemiec powinien dać swojemu zespołowi prowadzenie. Bez problemu wyprzedził w polu karnym Jakuba Iskrę i oddał uderzenie po dośrodkowaniu Enrique Perreiry. Pozycja była wyśmienita.

2
1
1
2
2
58'

Niemcy są znacznie bardziej żywotni i zorganizowani w drugiej połowie. Widać, że przyjezdnym wyszły na zdrowie zmiany przeprowadzone przez selekcjonera w przerwie. Za moment będzie jeszcze jedna.

2
1
1
1
1
55'

Skuteczna interwencja odważnego na przedpolu Kacpra Bieszczada. Nie pozwolił przeciwnikowi na oddanie strzału. Szykowana jest zmiana za kontuzjowanego Filipa Szymczaka.

4
1
1
4
1
52'

Gol! Strzelił Mehmet Can Aydin. Asystował mu Christopher Scott.

Kacper Bieszczad interweniował w dwóch trudnych sytuacjach po przerwie, ale bombardowanie jego bramki zakończyło się lądowaniem piłki w siatce. Mehmed Can Aydin doprowadził do remisu potężnym i na domiar dobrego precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Niemcy dogonili Polaków i jest remis 1:1 w Kaliszu.

26
49'

Marvin Obuz jest jednym z dziewięciu zmienników wprowadzonych przez selekcjonera Niemców. Po błędzie Jakuba Iskry miał ogromną szansę na błyskawiczne doprowadzenie do remisu. Polska została uratowana przez Kacpra Bieszczada, który popisał się refleksem i naprawił błąd kompana.

3
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie w Kaliszu. Selekcjoner reprezentacji Niemiec nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych przed przerwą i przeprowadził kolejne zmiany przed wznowieniem meczu.